2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Henüz gelmeyelim gitmeyelim noktasına gelmesek de her dediğine takılıyorsun fazla didikliyorsun yanlış anlıyorsun diyor.
Zor isler aile isleri..
Aileler cocuklarinin koca yetiskin oldugunu unutuyor bazen.Fazla icice , fazla karismaci bi aile yapimiz var genel olarak

Bunun bi linkini atmistin degil mi canim?
Tekrar paylasabilir misin ben de alayim bi tane..İllaki yataga yatiracagim arada

Sen yazdikca ben bunaldim gercekten,Allah sabir versin
Tek cocuk mu esin canim?
Biraz fazla duskun sanki ogluna
Üç oğlu var üçünede aynı üst düzey düşkün bebek gibi görüyor ben oğlumu öyle şapır şapır öpmem eşim her işten gelmesine öpüşme fasılları olur özlem hasret giderir
Ağzına yemek verir zorla kendinide öptürür
İlk onun sözü dinlenir eşlerinin söz hakkı en sondur ilk annelerine sormak zorundalarmış herşeyi mal varlıkları kendinin ve oğullarınn ortakmış
Geçen arabamız için o ikimiz arabası oğlum satarken bana soracaksın diyip oğlunun kucağına atladı

İşte sonrasi önemli. Sonrasında anne yanlışın var, o Acelyayla benim arabam diyebildi mi eşin?

Evet ben bunları çok düşündüm düşündüğüm için zaten şikayet etmiyordum ama bakıyorum kaynana beni şikayet ediyor olayları yalanları ile anlatıyor ben sap gibi ortada kalıyorum mecburen bende anlatmak zorunda kalıyorum
Hiç hiç hiç elle tutulur yanı yok
En iyisi uzak durup görüşmemek
Ama buna benim kv delleniyor işte ne olurs olsun oğuldan ayrılmıyor

Valla zaten anne baba olunca evlilik bayağı bir sınavdan geçiyor kocamlada birbirimizi yiyoruz geçen boşanma dilekçesine baktığımı gördüde kendine çeki düzen verdi benim yanımda uykusuzluktan bahsetmesi bile bana hakaret herşeye takabiliyoruz bu zamanlar birde kayınvalide derdi ben beş ay yaşadım üç ay hamilelikte hep yattım ozaman batmıyordu iki ay doğum sonrası gitti de kurtuldum. En son tartıştım oğlunun yanında sarılmak yalandan özür dilemek seviyordum kadını anne olmadan şimdi sevmiyorum batıyor hiç bişi olmasa yürüyüşü batıyor Kocama da tahammülüm kalmamış geçen diyor benden alacağını aldın artık bebeklerin var beni takmıyorsun

Bebekten sonra her sey degisti gibi geliyor bana da ben de cikmazdayim.canim cok sıkılıyor her sey daha da kötuÿe gidiyor,kücücük sorunlar bile büyüyor,isin icinden cikamaz haldeyim artik

Kizlarrr harika bir etkinlik önerisi ile geldim. Bu kadar zevkli olabilecegini dusunmemistim hemde harika videolar çektim. Cok fazla da getirisi var. Uzanma. Esneme. Kavrama.
Assagiya fotoğrafları bırakıyorum.
Malzemeler
Kağıt bant ve toplar. Bilerek değişik yerlere taktım. Emeklerken ve ayaga kalkıp alsın diye.

Eklentiler

• 20240805_163142.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 49
  • 20240805_163209.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 44
  • 20240805_163221.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 46
Bebekten sonra her sey degisti gibi geliyor bana da ben de cikmazdayim.canim cok sıkılıyor her sey daha da kötuÿe gidiyor,kücücük sorunlar bile büyüyor,isin icinden cikamaz haldeyim artik
Sheiltacım yanlız değilsin herkes bu yoldan geçiyor ve erkekler genelde beyinleri kompleks değil düz ve basit artık bende düz ve basit bi şekilde isteyeceğimi net istiyorum birde kimse vazgeçilmez değil bolca sabır ve fedakarlıkla süreçi yönetenler kazanacak tabii fedakarlık kısmı göreceli her annenin babadan ne beklediği önemli ben mesela iş beklemiyorum çok sadece işten geldim bugün çok yoruldum akşam uyuyamadım bebek hiç uyumadı ve en önemlisi annelik konusunda akıl vermeyecek bu tarz mal konuşmalara tahammül edemiyorum

Maşallah ponçiğe bizimkiler emeklemeye yeni yeni çalışıyor ayağa kalkma kısmına daha var sanırım

Bende balık deneyeceğim hangi balığı aldın sen diye sordum yukarıda yazmışsın bende deneyeyim somon verdimi doktorun
Doktorum kendime balık denerken hangisini yediysem onunla başla, bulamazsan herhangi bir taze balık al. O da yoksa somon alırsın dedi. Ben barbun, kraçe ve hamsi yemiştim. Bir şey olmamıştı ama bunları bulamadık. Eşimin arkadaşı sabah taze tutmuştu olta istavritini, onu denettim ben de. Taze hiçbir şey bulamazsan somon dene.

Ben bekliyorum bütün kavgalarımız da bu yüzden yetemiyorum çünkü kolay bi kızım yok.o da hem disariyi idare et hem evde yardim et derken bunaliyor alan kalmiyor yapacaklarina giriyoruz birbirimize en ufak seyden su an cok kırgınım kavgalıyız konusmak da istemiyirum icimden gelmiyor,bir taraftan da istiyorum ama sindiremiyorum söylediklerini.

Kızın dışarda nasıl dışardada çok huysuzluk ediyor mu açık alana çıkarınca sakinleşmiyormu etrafı izlerken

Gelişimleri için aktif bir etkinlik olmuş benzerini görmüştüm
Bu şekilde ayağa kalkabiliyormu kızın maşallah baya ilerlemiş
Benim oğlum mümkün değil uzanmaya bile korkuyor beceremiyor kıpırdamayı

Ben hep iletişim taraftarıyım iki tarafta sakinleşince İçinden bulunduğumuz durumu artık tüm yönleri ile konuşma vakti geldi dersin istediklerini açık açık ilet onun seni anlamasını bekleme çünkü o anlayış olmuyor sonrada onu dinle muhakkak orta yol bulunur canını sıkma

Kızın dışarda nasıl dışardada çok huysuzluk ediyor mu açık alana çıkarınca sakinleşmiyormu etrafı izlerken
Belli bir süre sonra evet,nereye gidersek gidelim sıkılıyor basljyor mızlamaya.zamanla düzelir dedikce daha kötü bir hale dogru gidiyiruz.annemleri görünce bile aglamaya basladi

Sonuca varmiyor ben de öyleyim konusan benim dinleyen o çözüm yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…