2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Gunluk kac cc yiyor
Valla hiç bilmiyorum. Mama yapıp yapıp uyutmaya çalışıyoruz. Ama sık verdiğimiz için en fazla 150 veriyoruz.
En son 11’de içti. 1’e kadar uyudu. Muz lor pekmez karışımı yedirdim. Bi daha 3’te uykusu gelir. O zaman 150 yaparım. Uyumazsa yarım saat sonra 60 yaparım. Böyle bizim spontan.

Ben ek gidada cok ilerleyemedim 4-5mama kasigi ile aliyor ya da almiyor mama agitlikli

Bilmiyorum eşimde başedemiyor ona da bişey diyemiyorum durumunu görüyorum
SEn en iyi ben anlarim köydeyim.esimi doldurmus neymis oraya gidecekmisim bebek seveceklermis 15 gun durdum naptin bte kadin cikarip bi yuz lira mi verdin bebegi alip gezmeye mi cikardin cocuk nemden isilik oldu terliyor diyorum sauna gibi iste doye dalga geciyor. Bebek ateslendi diyor ki esimin yaninda benim cocuklarim ateslenince oturup agliyordum e ne demek bu simdi ben gobek mi atiyorum Ayyy Allaha havale direk

Oğlumu -20 derece de hasta etmedim mersinin havasında sürekli öksürdü burnu aktı bu sondu birdaha böyle gitmeyeceğim senede iki gün beni kendisi kaybetti herşeye sabrettim asla eşime şikayet etmedim sustum kimseye anlatmadım ört pas ediyordum soktuğu lafları beni tehditlerini insan yerine koymamasını artık bitti en ufak şeyde bende şikayet ediyorum konuşmuyorum bakmayacağımda bana bakacaksın diyordu ses etmiyordum hiçbişeyide yok herseyi sen yapacaksın yemeği temizliği diyordu zaten bir gün yemek pişirmedi 12 saat yoldan geldim bebekle aç kaldık defalarca başbaşa biyere gitsek yüzüme bakmaz günlerce surat asar ayaklarını uzatır ayağına yemek getiritr kendi evinde bide
evinde tek başına ne yapıyorsa yapsın en kötü boşanırım kimseyi çekemem artık

Benim kız hep benim yanımda yatıyor park yatağında hiç durmuyor işte ben uyurken düşer diye ben de yastık koyuyorum kenarlara. Yatak bariyeri de satılıyor sanırım

Benim kızım 3.kere düşünce yatak bariyerini 3 adete çıkardım. Bide baza başlığı var her yeri kapattım. Cift kişilik beşikte yatıyoruz. Ama çok memnunum

Yok yok agzina alma bosanma lafini Allah var seninde benim de eşim iyiler arada kaliyorlar esim bana dedi ki biz mersine yerlesmeyelim yerlesirsek ayriliriz dedi tobe est. Dedim ki ben mesafemi koyacagim resmi ozel belli gunlerde gorevimi yaparim o kadar. Neyse simdi esim diyor ki bu senede tayin isteme e tamam dedim. Ya aslinda eşim net tavrini koysa annesine karsi gıkını cikartamaz. Ama kadin bir de baskin karakter manipulatör hayret edersin. Bebek dustugunde esim annesine kizdi ilgilenmiyorsun diye daha napacam ben size diyor aksama kadar bulasik yikiyorum o gidiyorsa pazara ben de gidiyorum diyor demiyor ki misafir gelmis gelinin pazarda ne işi var. Bunlarin köyü yok eskiden beri hep sehirli. Kibirli vs yani anlasammqmak icin yuzbin sebebim var bakmaya gelince esime demistim kimse kimsenin ailesine bakmak zorunda degil diye. Ha su oluyor hrr sey ev tarla bag bahce geline kaliyor e gelin illaki bakiyor kaynanaya. O da yok o gun tartisince erkek kardesi abla bir daha anneme bagirirsaniz evden gidersiniz dedi kovulduk esime dedim bilsin kardesinin sozlerini. Ben esimin hatri icin cok deger vrdim tanisma gunu en agir igne oyasi yaptiril getirdim vs ayy gercekten illalkah ettim

Canım malesef tüm sorun eşlerden kaynaklanıyor.
Kaynanan dünyanın en kötü kaynanası dahi olsa eşin laf ettirmese sana hicbir şey diyemez. Biz kaynimla düğünü 1 ay arayla yaptık. O asla eşini ezdirmedi tepemizde taşıttı eşini. Benimki beni köle yaptı. Ama benim değerim olmadı hiç. Tamamen eşte bitiyor.
Eşleriniz bunun önünü alamıyorsa ona şikayet etmeyin. Tavırlı olduğunuzu dahi bilmesin sonra siz suçlu olursunuz. Doğal yollardan gitmeyin gelmeyin. Çocuğun düzeni bozulur gitmek isterdim ama deyin geçin. Boşanmaya varmasını istemiyorsaniz çözüm bu.
Sizin değerinizi kimse belirleyemez. İsterse ovmesin sevmesin. Ama asla saygısızlık ettirmeyin. Bazi insanlar asla guzellikten anlamaz. Söven yakışır onlara. Sövmeden politik halletmeye çalışın derim ben.

Eşim çok iyi asla ağzını açtırmıyor her konuda beni önde tutuyor ama kadın çok değişik hayatımda böylesini görmedim kendi yaptıkalrını anında inkar edip benimkine on katıp anlatırken aynı zamanda ağlayıveriyor tek kalıncada küfür ediyor bana tabi hepsi inkar sonra ben başedemiyorum eşimde edemiyor onuda dinlemiyor kafada ne varsa onu tekrarlar
Tek kurtuluş dediğin gibi gidip gelmemek ama oda umrunda değil oğlunun evini kendi evi zannediyor benide evdeki hizmetçi neler yaşadık ama yinede bizimle gelmekten vazgeçiremedi eşim

Benim kızım 3.kere düşünce yatak bariyerini 3 adete çıkardım. Bide baza başlığı var her yeri kapattım. Cift kişilik beşikte yatıyoruz. Ama çok memnunum
Bunun bi linkini atmistin degil mi canim?
Tekrar paylasabilir misin ben de alayim bi tane..İllaki yataga yatiracagim arada
Sen yazdikca ben bunaldim gercekten,Allah sabir versin
Tek cocuk mu esin canim?
Biraz fazla duskun sanki ogluna

Bunun bi linkini atmistin degil mi canim?
Tekrar paylasabilir misin ben de alayim bi tane..İllaki yataga yatiracagim arada

Sen yazdikca ben bunaldim gercekten,Allah sabir versin
Tek cocuk mu esin canim?
Biraz fazla duskun sanki ogluna
29 Haziran'da 604tlye almışım, daha önce 500e almışım. Çok üzülüyorum fiyatlar inanılmaz artıyor.

Ben en cok esime sikayet ediyorum.Cunku baskasiyla konusamiyorum bu konuyu..
Arkadaslarima anlatsam olmaz..
Anneme anlatsam kesin asiri dolar esimin ailesine.Bi giciklasti mi bir daha da duzelmez.
Takildigim bir konu oldugunda baska kimseye anlatamiyorum icimde patlamasin diye esime anlatiyorum. Ama bu sefer de onu cok germis oluyorum.
Benimki beni sevmiyor cok hissediyorum bunu ben.Ovmesi vs zaten hic yok hatta iyi bi cift laf soylemez eline saglik bile demez yemekten sonra ama surekli baskalarini over.Cocuktan once bi sekilde idare ediyordum, lohusaydim baskalarini ovuyordu benim yanimda ondan sonra hic duzelemedim ona karsi

Eşe anlatınca anlayacak sanıyoruz ama bir süre sonra sen anneme taktın, ne var bunda, öyle demedi sen yanlis anliyosun, yine mi ailemi kotülüyosun vs oluyor.
Annene gitmeyelim şunu yaptı dediginde o zaman senin ailene de gitmiyoruz diyor. Benim ailem hicbir şey yapmadi ki desen de anlamıyor.

İnşallah sizin durum bu genellemenin dışındadır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…