2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Aynı sayfalarda geziyoruz

Yalniz acayip yargi dagitiyorlar,empati falan yok,direk daliyorlar mevzuya sagli sollu herkes icindekini kusup rahatliyor

Kolum uyustu kızım kucagimda deliksiz uyuyor koyar koymaz uyaniyor bugün dünden sonra bugün bari güzel gecseydi,zaten uykusuzum
Nooldu bu bebelere Benimki de kuduruk bu akşam. Akşam banyosunu yaptı, emdi ama uyumuyor. Bir saat uğraştıktan sonra sinirim bozuldu ağladım, eşime dedim sen uyut bana bu kadar yeter.

Nooldu bu bebelere Benimki de kuduruk bu akşam. Akşam banyosunu yaptı, emdi ama uyumuyor. Bir saat uğraştıktan sonra sinirim bozuldu ağladım, eşime dedim sen uyut bana bu kadar yeter.
Ayyy bi benim bebe değil bu gece hepten delirdi. Yemek yedi, temiz havaya çıktı, banyo yaptı, emdi acayip enerjik kahkahalarla gülüyor eşim de aldı onda daha da enerjisi yerine geldi hepten delirip geri aldım. Şimdi yanıma yatırdım dönüp duruyor

Bir arkadaşıma hadsiz biri söylemişti madem anlaşamıyordunuz neden çocuk yaptın diye arkadaş ben yalnız kalamıyorum ondan yaptım çocuk olunca da boşandım demişti karşıdakinin yüzü izlemeye değerdi

Ay kızlar ben de benim bebek normal mii anormal mii onu çözemiyorum. Bakıyorum gayet mutlu, düzenli her seyi, saatli gidiyor hep. Kahrı olmuyor yani bana. Bu kısmı çok güzel. Ama ne dişi , ne emeklemesi, ne gram iştahı, ne desteksiz oturması var. Varsa yoksa sen konuş o bağırsın, çığlık atsın, alkışlasın. Tamam. Robot gibi geliyor bazen. Ona mı güncelleme lazıım bana mı anlayamıyorum ay hep bir geridenlikle uğraşıyorum yok kilosu yok boyu sıyırmama ramak kaldı galiba

Ben biraz ağlar gibi oldum, kimse sallamadı. Televizyon sehpasıyla oynuyor şu an. Bu gece uyumıycakmış.

Demek ki sosyal çocuk öyle bak bence hepimizin bebesi farklı yönden iyi bi süre sonra her yönden iyi olacaklar (kk anneleri olarak diledim dileğimi hadi bakalım)

Bazen çok üstüne gidiyorlar kadınların benimde gidesim gelmiyor değil

Demek ki sosyal çocuk öyle bak bence hepimizin bebesi farklı yönden iyi bi süre sonra her yönden iyi olacaklar (kk anneleri olarak diledim dileğimi hadi bakalım)
Ay ne bileyim. Yapamadığı şeyler biraz canımı sıkıyor acıkcası. Ama sonra bakıyorum o böyle çok mutlu inşallah zamanla yapar ne diyelim

Yalniz acayip yargi dagitiyorlar,empati falan yok,direk daliyorlar mevzuya sagli sollu herkes icindekini kusup rahatliyor
Bazen bıkmışlıkda oluyor aynı konu açılıyor yada gereksiz şmarıklık yapanlar oluyor evli adam vs aynı şeyler aynı sonuç halbuki çoğunluğu böyle az bir kısmı akıl almak istiyor gerçekten

Bence evli adam hikayesi yazanlar erkek ve trol. Kadınlar kulübüne gelmiş kim aferin der ne yazıyon da ne cevap bekliyon.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…