2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Atesimiz de cikmaya basladi.bugüne cektim doktor randevusunu.dişten baska bir sey aklima gelmiyor ama kontrol ediyorum elime bir sey de gelmiyor.hic cikmaya baslamadan agri ates istahsizlik yapiyor mu diş? Ne olabilir bunlarin nedeni
Her bebek farklı şekilde dış çıkarıyor. Ağrı, ateş, iştahsızlık, ishal, kusma vs hepsi olabiliyor. Bazı bebekler bunları yaşamadan da diş çıkarıyor. Seninki de dişten bence, benim kız tüm gece kulağını tutup ağlayarak uyandı mesela.

Ama başka bir şey var mı diye de kontrol eder elbette doktorun, için rahat eder.

Atesimiz de cikmaya basladi.bugüne cektim doktor randevusunu.dişten baska bir sey aklima gelmiyor ama kontrol ediyorum elime bir sey de gelmiyor.hic cikmaya baslamadan agri ates istahsizlik yapiyor mu diş? Ne olabilir bunlarin nedeni
Ateşi kaç, galiba diş ateşi pek 38'i geçmiyor.

Yok canim 38 lere gelmedi 37.3
Diştendir, oy dötünü yediğimin ağrısı vardır. Osman Gönülal diyor ya diş öyle bir gecede çıkan bir sey değil aylarca çene kemiğini, damağı milim milim yararak geliyor. Onun acısını ağrısını düşünün diyor. Ağrısını rahatlatması için doktorundan bir şey iste. Bu da bir süreç, inşallah hızlıca rahata erer yavrularımız🤲🏻🤲🏻💜

Diştendir, oy dötünü yediğimin ağrısı vardır. Osman Gönülal diyor ya diş öyle bir gecede çıkan bir sey değil aylarca çene kemiğini, damağı milim milim yararak geliyor. Onun acısını ağrısını düşünün diyor. Ağrısını rahatlatması için doktorundan bir şey iste. Bu da bir süreç, inşallah hızlıca rahata erer yavrularımız🤲🏻🤲🏻💜
Ben 10 tane karanfili havanda ezdim zeytin yağı ile karıştırdım diş yerlerine sürüyorum faydası oluyor biraz

Benim kızımın genel olarak ateşi hiç çıkmıyor, dişte de çıkmadı. Ama çıkana kadar bir gün ağrıyor diğer gün bağırıyor, bi gün uyumuyor. Hatta iki gün çocuğumun yüzü gülümsemedi bile. Aklımı kaçırcaktim kızım mutsuz diye. Tüm süreçte iki kere calpol verdim. Bir haftadır felan çok rahat. Bugün yine elini ağzına sokmaya başladı

Yok canim 38 lere gelmedi 37.3
Diş için doktor yeşil soğan önerdi. Acımtrak ya uyuşturuyor damakları. Yüzünü buruştura buruştura kemirdi. Sert olduğu için koparamıyor da. Bizimkiler de henüz çıkmadı ama dün sanki sol alt tarafta kırmızı çizgi gibi bişey vardı damağında. Diş ateşi 37.5u geçmezmiş

Benim kızımın genel olarak ateşi hiç çıkmıyor, dişte de çıkmadı. Ama çıkana kadar bir gün ağrıyor diğer gün bağırıyor, bi gün uyumuyor. Hatta iki gün çocuğumun yüzü gülümsemedi bile. Aklımı kaçırcaktim kızım mutsuz diye. Tüm süreçte iki kere calpol verdim. Bir haftadır felan çok rahat. Bugün yine elini ağzına sokmaya başladı
Dis degil herhalde 3 kere dolu dolu kustu yarim saat önce.

Kızlar günaydın bizim kız acayip huy değiştirdi kimi görse ağlıyor kaçıyor bana sarılıyor benden başka aile üyelerinde durmuyor ben nasıl işe başlayacağım böyle

Kızlar günaydın bizim kız acayip huy değiştirdi kimi görse ağlıyor kaçıyor bana sarılıyor benden başka aile üyelerinde durmuyor ben nasıl işe başlayacağım böyle
Benim bebeğim de herzaman böyle babasında bile sürekli durmak istemiyor beni istiyor hemen almazsam ağlıyor

Ben 3 aylık başlarken öyle değildi ama şimdi öyle. Saatimden on dakika erken gidiyorum. Annemde durmaya başlayınca kapıda konuşup öpüşüp işe gidiyorum. Gizlice gitmeyi hiç önermiyor uzmanlar.

Konuştunuz tekrar tekrar sonuç alamadıysanız Öyle şikayet edilebilecek bir yönetim varsa bence şikayet edin
Annemde geçen yıldan beri üst komşudan çekmediği kalmadı dört çocuğun dördüde çılgınlar gibiydi balkonlara cam bardak fırlattılar anneme iftira attılar müzik son ses yaptılar anneme yinw iftira sürekli sofra çırptılar annemin yaptığını söylediler inad ettiler etmedikleri hakaret kalmadı çekeceksşn eşşek gibi yoksa defol dediler
Bğtün apartman anneme düşman oldu biranda 15 yıldır oturuyor o gelen komşu bir sene olmadı herneyse bu iğrenç bir mesele bence hala çöp yumurta bardak fırlatıyorlardı en son bir kanun çıkmış sanırım 10 dan sonra ses yapan komşu hakkında haberlere çıktı birkaç aydır biranda ses soluk kalmadı bunlarda özür dilemeye başladılar ben böyle şeyleri affetmiyorum oyğzden ne halleri varsa görsünler canları isterse demekki susturabiliyorlarmış yada çocukları alıp dışarı çıkabiliyorlarmış
Bu ne yahu boyle nasil cocuk bunlar..
ayrilik kaygisi donemleri basliyor.Hepimiz yasayacagiz bunu muhtemelen:KK43:

Aynı mesaj iki kere gidince burayi değiştiriyim dedim.
Acelya A Acelya A sizin komşular kadar berbat nalet insanlar değillerdir bence. Sadece çocuk hic durmadan aksam 6dan 10a kadar koşuyor. Oyun oynuyor. Seviniyor bağırıyor.
Yani hadi şikayet ettim. Çocuğa sürekli otur koltukta mi dicekler.
Kızım için empati yapmak istiyorum ama yine kızım için ses olmasını istemiyorum.
Boyle durumlar cok zor oluyor ya.Sen de cok haklisin onlar da cocugu zaptedemiyor olabilirler cocuk sonucta.Cocugu durduramiyorlarsa sikayet etsen de bi sonuc cikmaz sen gerildiginle kalirsin :KK43: Etmesen bu sefer de sen ve bebegin cok rahatsiz olur.Anlayisli insanlarsa dikkat ederler umarim oyledirler
Distir muhtemelen ama bi doktor gorsun canim bence cok rahatsizsa

X