2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Doktor önemsemedi nedense ilaç bile yazmadı geçer dedişimdi hastanede misnz

Kızlar bebeğim hasta öksürüyor balgami var dün doktordaydık alıntılara cevap yazamadım.manuel nefesle cekilen aspiratörlerle burnunu hiç temizleyemedim nefesim yetmiyor durmuyor perişan oldum dün.şimdi eşimi Baby vac almaya yolladım onsuz olmayacak galiba bebekken diğeri yetiyordu

Doktor önemsemedi nedense ilaç bile yazmadı geçer dedişimdi hastanede misnz
hayır canım kız feryat figan olunca çıkarttım. Enfeksiyon olmayınca ve serumdan sonra çiş yaptıktan sonra doktor izin verdi. çiş bile yapmıyordu sıvı kaybı olmuştu. öğlene kadar takip edicem duruma göre ya hastane ya antibiyotik bilemiyorum. Zaten yarında poliklinik kontrolü var yine götürücem

Yaa neden öyle düşünüyorsun
Ya çok uzun tüm sebeplerini yazmak da özet geçeyim. Öncelikli olarak covidde verdiği bütün bilgiler yanlış çıktı ve covidin en başında yapıp halkı yanlış yönlendirdi. Türklerin genlerine covid işlemiyo falan dedi . Sonra bu yayınları ve atıf sayısı sebebiyle saygı duyuluyodu meğerse onlarda da hep aynı şeyi yazıp sürekli kendi makalesinde kendine atıfta bulunuyomuş ve hepsi derlemeymiş bilimsel hiçbir şey yok yaptıklarında baya şarlatanlık yapıyormuş. Okumak istersen:

Bunu okumadan yazdım ben de

Kızlar ebebekten sebzeli makarna aldım bir de wefood un glütensiz yulaf ezmesini bunları kullanan var mı? 7. Ayda kullanılır mı? Kullananlar nasıl kullandınız yardım plsss.

Ben karnıyarik bile yedirdim bişey olmaz heralde
Ooooo maşallah kız ben o evreye gelemedim daha alerji korkusuna temkinli ile amaaannn Şuan iyi deliliğiyle karışık gidiyorum. O günleri ben de görmek istiyorum. Makarna nette 8. Ayda veriliyor yazıyor o yüzden onu es geçtim gibi. Şimdi likapa ve nektari ile yulaf pişiriyorum.

Valla canım ben eskilerin kafadan gittim çok şükür alerji olmadı o yüzden rahat davrandım dikkat edilmesi lazım tabiki yulaf ve muz ceviz keçi boynuzu özü bende yapıyorum seviyor bayağı

Cok geçmiş olsun yavrularımız keşke hiç hasta olmasa

Benim her günüm, her gecem bir öncekini aratır vaziyette gerçekten çok yoruldum artık. Fiziksel yorgunluğum bir tarafa ruhsal olarak hayatımın hiçbir evresinde bu tükenmişliği hissetmedim. İsyan etmiyorum, Allah sağlık versin kuzuma da tüm yavrularımıza da ama olan da hissettiğim de bu.

Bitmisliğimin yanında kuzu kıymalı nohut yedi kızım bugün.

Canım benim de yorgunluguma ver hatırlayamadım. Odanin derecesini ölçmüş müydün? Klima çalıştırıyor musun?
Telefonda gece3te dışarısı 29 gösteriyor, klimali oda 28 , çok para yazmasın diye kapatıyordum kız hemen uyaniyordu. Şimdi hic kapatmıyorum. Odayı 26 yapıyorum. O kadar güzel uyuyor ki inan. Normalden bile daha güzel uyuyor. Sıcaktan olma ihtimalini eledin mi? Telefonda 29 göstermesi de şaka gibi 28den 29a çıkınca sıcak çarpıyor halbuki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…