2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ben park yatağın alttaki fermuarını açtım. Ordan koyup kaldırıyorum. Arada yükseklik farkı olduğu için de yerde yastık ve altında ince yorgan var çünkü ayakta sallayıp bırakıyoruz bazen. Gece yatağından inmiş yorganın üstünde yatıyordu. Odanın öteki tarafında buluyorum bazen.

Yuzustu sirtustu sag sol her sekilde uyuyor,o kadar cok kimildiyor kiYuzustu uyuma kisitlamasi kendi donmeye baslamasiyla birlikte son buluyor doktorlarin dedigine gore.

Bebek firarda

Tuz ilk 1 sene yok demişlerdi bana annemin tarhana da tuzlu ben ondan veremem ilk 1 yıl diyordum
Yapılırken tuz atıyoruz bir miktar ama pişirince hiç tuzu yok gibi oluyor elimden geldiği kadar dikkat ediyorum ekstra atmıyorum ama kendinden tuzu varsa önemsemiyorum osman gönülal tuzsuz yemek istemiyorsa verilebilir demişti

Yüzüstü yan sırtüstü her şekilde çılgınlar gibi yatıyor oğlum gece uykusuna yatırıyorum yarım saat sonra kontrol ediyorum beşiğin diğer ucunda yüzüstü de dönüp uyuyor artık kendi kendine döndükleri için bir sıkıntı olmaz inşallah diye düşünüyorum

Kizlar bebeklerinizin bingildakta kalp gibi atma oluyormu benim kızımda oluyor doktora sordum d vitamini 2 puf a çıkardı

Kizlar bebeklerinizin bingildakta kalp gibi atma oluyormu benim kızımda oluyor doktora sordum d vitamini 2 puf a çıkardı
Kızımın ateşi çıktığında doktora giderken fark etmiştim, doktora söyledim ama yok dedi. Ay başında kontrole gittiğimizde sorucam. Normal zamanda kalp atışı gibi yok sanki

Avokadoyu şimdi tüketmeyin ekim sonrası falan diyolardı ben de almayı bıraktım nerden alıyorsunuz
Alerjiden dolayı bizim şimdilik kısıtlı bir menümüz var, veriyorum vallahi ben doktorumun takibiyle. Netten senelerdir aldığım güvendigim bir yer var ama taşınma sürecinde yine burada güvendiğimiz bir manavdan alıyoruz.

Bende hep yogurt meyve seklinde gittim 8aylık olucaz yemege corbaya gecememiştim simdi tarhana pişirdim içine az bişey sehriye dereotu ve minicik sarımsak rendeledim yiyecek mi
Bakalım

Evet canım oluyor bende sormuştum, gecen ay ilk defa farketmistim. Uyanikti.
Doktor normal uyurken felan cok olur hatta demisti. d vitaminine bağlıysa bilemiyorum. Biz güneşte cok fazla bulunuyoruz pufta kullanıyoruz

Son düzenleme:
Kızlar kızım ishal herhalde. Üç dort kaka ve su gibi. Öyle su gibiki alttan ustten yandan her taraftan akıyor. İki gün önce felan kayısı yedi ama ondan mi yoksa hastalık vs mi acaba. Baska hicbir belirti yok. Huzursuzluk felanda yok. Bugun hiç çiş yapmamis. 5 saatte iki sulu kaka yaptı. Mukus yok, sarı

Kayısı yapmıs olabilir yada senin yediğin
birşey takip et bence bikaç gün. Bol su ve seviyorsa biraz muz verebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…