2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ben organik pekmez veriyorum dut verdim birkere birkere keçi boynuzu bir kaç kezde üzüm pekmezi denedim keçiboynuzunu herdaim vermiyorum ergenliği tetikliyor
Keçiboynuzunu bende duydum haftada bir veriyorum bende ama bisküvisinden veya unundan pankek yaparak veriyorum. Hiç pekmez vermedim henüz. Yavaş yavaş tadım yapayım bende 🫶🏻🫠

Kahvaltıda tahin pekmez in tadına baktırıyorum karadut özünü köyden aldık el yapımı onuda meyve suyu gibi veriyorum bazen çok sık olmamak kaydıyla şekerli ürünler olduğu için
Meyve suyu gibi mi verilmeli yoksa ben kahvaltısını bazen bulamaç gibi yapıyorum onun üstüne çay kaşığı kadar eklesem olur mu? İlla suyla açmamız mı gerekir? Bulamaç yumurta sarısı, bisküvi, bazen hurma ile yapıyorum ıhlamur ile sulandırıyorum

Meyve suyu gibi mi verilmeli yoksa ben kahvaltısını bazen bulamaç gibi yapıyorum onun üstüne çay kaşığı kadar eklesem olur mu? İlla suyla açmamız mı gerekir? Bulamaç yumurta sarısı, bisküvi, bazen hurma ile yapıyorum ıhlamur ile sulandırıyorum
Benim aldığım çok katı olduğu için macun kıvamında dolaptada saklayınca iyice katılaşıyor mecburen sulandırıyorum

Yahu çıldırmama çok az kaldı sinirlerim çok gergin ikisinede aynı anda ne oldu gece hiç durmuyorlar kafayı yiycem artık üç kişi iki bebeği bakamıyoruz sürekli uyanıp ağlıyorlar yırtanırcasına memede vermiyorum zaten sütüm azalmıştı gece tamamen kestim memedende değil yani diş böylemi yapar gece uykuya dalmamızda olay oldu artık eğer dişse çıkınca eski düzene dönecekmiyiz
Ben de delirdim delircem. Altta iki diş geldi çıkmak üzere ona bağlamak istiyorum

Hicbir sonuc alamadım sacma sapan bi gün oldu. Zor bela kan aldılar oda sonuçlar çıktı ki pıhtılaşma olmuş. Enfeksiyon degeri iyi gözüküyor ama digerleri pihtilasmadan dolayı bilemiyor.
Kakayı iki sefer yakalayamadik. Hastaneden çıkarttım bende yolda yaptı geri götürdüm. Numuneye uygun değil. Doktorda artık antibiyotik yazdı. İshal devam ediyor ama örnek alamıyoruz diye. Bende bigun daha takip edicem öyle baslicam.

Hicbir sonuc alamadım sacma sapan bi gün oldu. Zor bela kan aldılar oda sonuçlar çıktı ki pıhtılaşma olmuş. Enfeksiyon degeri iyi gözüküyor ama digerleri pihtilasmadan dolayı bilemiyor.
Kakayı iki sefer yakalayamadik. Hastaneden çıkarttım bende yolda yaptı geri götürdüm. Numuneye uygun değil. Doktorda artık antibiyotik yazdı. İshal devam ediyor ama örnek alamıyoruz diye. Bende bigun daha takip edicem öyle baslicam.
Tekrar çok geçmiş olsun canım. Pıhtılaşma neden olurmuş peki, ishal yapar mıymış pıhtılaşma? Gece nasıl geçti

Tekrar çok geçmiş olsun canım. Pıhtılaşma neden olurmuş peki, ishal yapar mıymış pıhtılaşma? Gece nasıl geçti
Yok canım öyle değil. Kan tahlili alınırken alınan kan pıhtılaşmış, tahlil bozuk çıkmış yani. Zaten zorla kan almaya calistilar ya yavas yavas akarken pihtilandi demek ki

Bir hafta kadar benim oplum da ishal olmuştu saat geçmeden yapıyordusu gibi değiştiriyorum bakıyorum tekrar yapıyor sağlık ocağı bize diştenr önemsemeyin demişti
Bu aylardaki bebek için çok tehlikeliymiş canım, ilk akla gelmesi gereken enfeksiyonmuş. Enfeksiyon elendikten sonra diğer seçenekler düşünülmeliymiş. Zaten kayısı yedi yumuşak yaptı ile aynı olmadı su gibi her yerden akıyordu

X