2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bir iki geceliğine ufak bir kaçamak yapmak bebemi çok etkiler mi sizce, mızmız bebek. Ha evde ha başka yerde ne fark eder kıvamına geldim iyice. Artk çok bunaldım iki gün değişiklik istiyorum. Ek gıdası, huzuru, düzeni nasıl etkilenir? İyi şeyler söyleyin de el birliğiyle beni iki gün bir yere gönderelim, mahvoldum iyice.

Bir iki geceliğine ufak bir kaçamak yapmak bebemi çok etkiler mi sizce, mızmız bebek. Ha evde ha başka yerde ne fark eder kıvamına geldim iyice. Artk çok bunaldım iki gün değişiklik istiyorum. Ek gıdası, huzuru, düzeni nasıl etkilenir? İyi şeyler söyleyin de el birliğiyle beni iki gün bir yere gönderelim, mahvoldum iyice.
Biz 2 çocukla tatil ayarladık ekim ayında herkes burnundan gelir diyor ama felsefem su benim evde burnumdan gelecegine tatilde gelsin en azından ev işiydi yemekti derdi yok 😂 bence kafa dagıtmak iyi gelir

Bebeklemi gidecrksin beneği birine mi bırakacaksın

Biz 2 çocukla tatil ayarladık ekim ayında herkes burnundan gelir diyor ama felsefem su benim evde burnumdan gelecegine tatilde gelsin en azından ev işiydi yemekti derdi yok 😂 bence kafa dagıtmak iyi gelir
Ben iki çocukla gittim ama yanımda eşimin halasını götürdüm, yardımcı oldu sağolsun. Bi de villa kiraladık, o çok iyi oldu. Bebek içerde uyurken havuz keyfi yapabildik. Bi de anladım ki tam kızla rahat edecekmişiz bu sene, başa sarmışız 🤦‍♀️

Orası nasıl bi yer anlamadım, yaz kış soğuk. Türkiye’de mi? 😂 izlanda’da mı yaşıyorsun, napıyorsun?
Bebiş nasıl? Özledik sizi.
Sürekli soğuk valla😬
bebeğim iyi çok şükür bir sıkıntımız yok her zamanki gibi pollayannabir bebek bu🤗
Sınava hazırlanamaya çalışıyorum pazar günü kpss var 😑

Sicak aksam olmadan bi yere cikilmiyir bir de kizin atesi cikti dun 37 kusur doktor hava sicak normal bu ates dedi evin ici de dar of of hic sevmedim burayi kendi evim olunca severim belki
Allah yardımcın olsun böyle sıcak bir şehir görmedim
Bu soğuklarda bebeği hasta etmedim
Orda sürekli burnu akan ishal olan bir bebeğim vardı
Klimanın başından çıkamadık öbğr odaya geçsek çocuk sırılsıklamdı daha kavuran sıcaklarıda yoktu ozaman
Bence orda yaşamamak lazım tayn isteyeceğiz birbuçuk sene sonra ben karar verdim ne tarsus ne mersin oraya gitmeyeceğim

Klimanın başından çıkamadık öbğr odaya geçsek çocuk sırılsıklamdı daha kavuran sıcaklarıda yoktu ozaman
Bence orda yaşamamak lazım tayn isteyeceğiz birbuçuk sene sonra ben karar verdim ne tarsus ne mersin oraya gitmeyeceğim
Yazın o sıcağa rağmen kışın da torosların kar soğuğu vuruyor. Ben şubat tatilinde de donuyorum orda ama bizimkiler ya sobayla ısınıyor ya doğalgazla ondan. Bari kışın da sıcak olsaydı. Ekim, kasım, mart, nisan, mayıs çok güzel.
Ben yine istanbul’un gözünü seveyim. 😂

Esimin isi burda yazlari kacmayi dusunuyorum ben de :/

X