2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Sen de bir de bonus kızın var Allah güç versin 2 çocukla ben tekine yetemiyorum.
Beni o çok yoruyor zaten. Büyük ihtimal oğlum tek olsa o kadar yorulmazdım, uslu çünkü. Kız benden sonra yatıyor, benden önce kalkıyor, bütün gün de konuşuyor. Allah hepimize kolaylık versin. Ben biraz da boş oturmayı seven bir insanım. İnsanlar falan beni çok yoruyor. Onu yapamayınca dinlenemiyorum.

Kızlar merhaba,

Ankara’da bakıcı arıyorum. Kızım 8 aylık. Normalde annem bakacaktı ama rahatsızlığı nedeniyle bakamayacak konuma geldi ben eylülde işe başlayacağım bakıcı da Ağustos’ta başlasın istiyorum. Ankara’da bakıcı bulabilecek kurum var mıdır bildiğiniz? Ya da siz bulduysanız nasıl buldunuz? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Bu sene okula başlicak mı kızın? O zaman biraz nefes alırsın en azından

Ben de kilo veriyorum sürekli.dogum oncesi kilomun da altina düsmüsum bugün 49.6 geldim esim de hastalik vs olmasin doktora git baktir diyip duruyor.ya bu kiz beni oturtmuyor bile oturdugum an agliyor,uykusuzluk desen hatsafhada,ondan kilo veriyorumdur diye düsunuyorum

Sarı sitede gördüm bakıcı arayan/iş arayan eleman ilanlarını bir bakın isterseniz. Bir de işkura sorabilirsiniz, prosedür nasıl işliyor bilmiyorum ama.

Kan değerlerine baktır canım bi ona göre doktor takviye verir. Ama aile hekimi değil de dahiliyeye git bence daha iyi olur

Kızımın yanaklarinda yine pütürlükler olmaya basladi,alerjisi tetiklendi sanirim,havuca alerjisi olabilir mi verdiklerimin icinde en alerjik olandi.bugün tek besin vericem,börülce haslamasi yapayim diyorum

Evet canım eczaneden aldım ben

Kızımın yanaklarinda yine pütürlükler olmaya basladi,alerjisi tetiklendi sanirim,havuca alerjisi olabilir mi verdiklerimin icinde en alerjik olandi.bugün tek besin vericem,börülce haslamasi yapayim diyorum
Bence hiç vermediğin bir şeyi bir kaç gün verme canım, emin olduğun gıdalardan ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…