2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Hiç öyle vermedim tüh. Sarının çeyrek veya yarım kadarını vermiştim. Doktorum ara verelim dedi. 10 gün sonra minik minik verecekmişim.

Kızlar benim oğlan 6. Hastalık geçiriyormuş döküntüler kremden değil ondanmış.
Geçmiş olsun canım. Doktor mu söyledi? Ateşi de ondan çıktı demek birkaç gün önce.

Benim kızım da 5. Hastalık geçirmişti. Onda da grip sanıyorsun, hastalık geçince yanakları tokat yemiş gibi kızarıyor. Aklınızda bulunsun o da.

Hayalimsin3803 senin bebeğin nasıl oldu?

Çok şükür düzeldi canım benim bebişim 3 gün sürdü ateş ishal geçti sonra ılık duş ve dolven sayesinde

Evet canım doktor söyledi. Yani genel olarak viral enfeksiyon sonrası döküntü adı çokta önemli değil ama altıncı hastalıktır bu dedi. Ateş ondan yapmış nerden bulaştı diye düşünüyorum ama demekki buluyor bi yerden
Canım çok geçmiş oldun böyle bir hastalık ilk defa duydum ama araştırdım kendiliğinden geçiyormuş ve 6-36 ay da normalmiş. Hemencecik geçsin gitsin inşallah
Bende bilmiyordum canım evet tedavisi de yok 2-3 güne söner dedi duş aldır bol bol dedi.

Canım yağı yakmiyoruz ne demek istedin? Ben yağda yumurta pişirip veriyorum doktoruna da söyledim bir sorundan bahsetmedi
Yağı koyup kizdirmiyoruz misal sogan koyacaksin ya yag koydun ustune sogan ekledin kizarma islemi oldu bu zararli. Su koy sogan suda haslansin yagi ekle. Bu sekilde. Ben ev yemeklerini de oyle yapiyorum bebek tadina baktigi icin. Pirinc pilavini bile suya salma seklinde yapiyorum ve aycicek vs yag kullanmiyorum zeytin yag ve tere yag

Avokado vd ürünler ithalse ışın radyasyon durumu var. Bircok yerde anlatiliyor arastirirsiniz ayrica. Ben yerli aldim suan Turkiyede sezonu bitti diye biliyorum ben yesillimon.com dan almistim elimde 1 adwt kaldi. Bazen yogurt cevizle bazen bebe biskuvisiyle vs verdim

Ben ek gidayi düsünerek buzluga stokladim,1 hafta 10 gune baslariz heralde

Ben de yarın avakado vereceğim. Ben 2 ürünle devam ediyorum bu aralar. Yarın labne de vereceğim.
Ben hala alerjiden dolayı süt ürünlerine geçemedim bakalım tepkileri ne olacak
Benim aldığımda yerli carrefourda yerli yazıyordu ama dediğin şeyi bilmiyordum dikkat ederim canım ben de sağoalsın
Sıcaklardan mı böyle oluyorlar acaba bizimki de değişik. Sol el bileğimde ödem oluştu ağrı yapıyor kızı kaldırıp indirirken oldu şimdi egzersiz yapıyorum. Analık çok zor beeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…