2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bugün 6.5 aylık oldu bizim bebiş ek gıda serüveni önce 3 gün kabakla başladı sonra patates verdim 2. Gün et haşlama içinde pişen patates ve havuç vardı onu ezdim verdim (en çok bunu sevdi ☺️) 3. Gün evde patates havuç minik elma buharda pişirip verdim. Bugünde karpuz ve elma denettim ayrıca yine patates havuç elma üçlüsü yedi ama çok az az öyle doktorun dediği gibi yarım çay bardağı değil max. 2 kaşık falandır toplamda. Sizce bu az mı yoksa yeterli mi ilk zamanlar için.
Bir de yarın için öneri var mı?

Bugün 6.5 aylık oldu bizim bebiş ek gıda serüveni önce 3 gün kabakla başladı sonra patates verdim 2. Gün et haşlama içinde pişen patates ve havuç vardı onu ezdim verdim (en çok bunu sevdi ☺️) 3. Gün evde patates havuç minik elma buharda pişirip verdim. Bugünde karpuz ve elma denettim
Karpuzu ilk defa verdiysen 3 gün yeni bir şey verme, kırmızı meyve alerjik olabilir. Aynı şeyleri verebilirsin yine.

Nilsibel Nilsibel gabrieli kaciran grup mu 3.grup dedigin?
Gabriel’in kim olduğunu bile unutmuşum 😂 tipine baktım, sanki bu adam ölüyordu diye hatırlıyorum. Kaçıranları hatırlamadım.
Ben herhalde glenn le abrahamın ölümünden başlıycam ama vikingleri bitiremiyorum ki her gün 10 dk izle izle bitmiyor.

Gabriel’in kim olduğunu bile unutmuşum 😂 tipine baktım, sanki bu adam ölüyordu diye hatırlıyorum. Kaçıranları hatırlamadım.
Ben herhalde glenn le abrahamın ölümünden başlıycam ama vikingleri bitiremiyorum ki her gün 10 dk izle izle bitmiyor.
Spoiler verme kız 🤣 ben öldürmedim daha.gabriel peder olan

Şimdiden belli oluyor mu onlar ne zaman kayıt ve öğretmen seçme işi.bende çok heyecanlıyım resmen büyüdüler
Bugün belli olmuş edevlette. Babam mesaj attı, ben de şimdi baktım. Bizim ev ortadaydı, burası çıkmazsa amcamın evine kaydımızı aldıracaktık.
Özel sınıf oluşturuyorlarmış. Arkadaşım oranın müdürüyle görüştü ama öyle şeyler sonradan boka sarıyor. Çokbilmiş veliler oluyor o sınıfta. Benim kızım genelde şanslı, kendi kısmetine çıkana mı bıraksam bilmiyorum. Kreş öğretmenleri hep çok iyi denk geldi.

Bugün belli olmuş edevlette. Babam mesaj attı, ben de şimdi baktım. Bizim ev ortadaydı, burası çıkmazsa amcamın evine kaydımızı aldıracaktık.
Özel sınıf oluşturuyorlarmış. Arkadaşım oranın müdürüyle görüştü ama öyle şeyler sonradan boka sarıyor. Çokbilmiş veliler oluyor o sınıfta. Benim kızım genelde şanslı, kendi kısmetine çıkana mı bıraksam bilmiyorum. Kreş öğretmenleri hep çok iyi denk geldi.
Kreşte 3 yıl hiç sevemedim öğretmenlerini ama arkadaşlarını seviyor diye bozamadık düzenini baktığımız başka okullara gitmek hiç istemedi öylede devam ettik.şimdi bakalım ne olur bi taşınma işimiz var malesef

Yok canım gabriel, spin off lar da bıle var 😂
Lagertha nın ölümüne geldin mi?

Alerjik bebegı olan çalısan anneler

Eklentiler

• Screenshot_20240702_010627.jpg
    Screenshot_20240702_010627.jpg
    167 KB · Görüntüleme: 34
Uyku konusunda gerçekten çok çaresizim artık. Her uyku öncesi çığlık kıyamet. Uykudan ölüyor ama uyumak istemiyor. Rutin vs bilmem ne katiyen ise yaramıyor. İki üç gün uyuduğu şekilde daha sonra uyumak istemiyor, her uykudan önce çeşit çeşit yol deniyoruz. Çok yoruldum artık, zaten aşırı mızmız bir bebek üstüne bir de sürekli ağlama olunca gerçekten tükendim.
Canım dişten ise acaba yeşil soğan mı versen? Bana doktorum dişi kaşınıyor acıyorsa yeşil soğan ver eline kemirsin kopmuyor dedi. Damağı uyuşturuyormuş. Belki uyku öncesi verirsen dişten uyumuyorsa uyur

X