2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Oyyy deme Allah kolaylık versin. Gece bu sıcakta bebem havale geçirir mi diye kafamda kurdum ateşini ölçtüm paranoyadan.

Benim kız da çok gazlı, en başından beri. Hâlâ daha örneğin iki yemek kaşığı kadar bulgur yesem, azıcık yani, tüm gün gaz çıkarır. En azından artık rahat rahat çıkarıyorlar. Minik gazlı totisler

Oyyy deme Allah kolaylık versin. Gece bu sıcakta bebem havale geçirir mi diye kafamda kurdum ateşini ölçtüm paranoyadan.
Daha yaz başlangıcı bir de, napicaz bakalım üç ay. Allah yardımcımız olsun. Kvdede klima yok cam açık yattık oda yine 28'den aşağı düşmedi tüm gece. Allah'ım elinde pikeyle geldi geldi durdu, beni uyuyor sanıyor galiba üstünu örtecek. Uyarıyorum yok. Kızdım en son, sonra kötü gelin

Bu havalarda nasıl basa çıkacağımı henüz bulamadım. Klimayı açıyorum gece burnu tıkanmış üşümüştü kizda bende. Bu seferde klimayi kapatip cami açtım. Bi saat icinde sicaktan uyandı gece5te. Geçen iki hafta sürdü üşütme burun akıntısı yine öyle olucak diye korkuyorum. Klimada yan ilerki duvarda üstümüze gelmiyor. Ama napsam bilemedim. Nemde 60larda kurumuyorda hava

Gece klimayı nemde açıyorum soğutma değilde havadaki nemi alsın diye. Bizimki oturma odasında yatak odasının kapısını açıyoruz ordan doğru geliyor. Soğuk olunca gece kalkıp aç kapa yapıyorum

Kaçıncı günde blw yaptın?
4.gun..
İlk 3 gun havucu 1 ck 1 tk 1 yk verdim.
4.gun yeni sebzeye gectim yenisini pure yaninda havucu parmak seklinde verdim.Sonra kabak verirken daha once uc gun demenesini yaptigim ne varsa parmak seklinde verdim.Hep bir yeni sebze deneyip daha once denediklerimi blw veriyorum.

Biz küçükken gazman vardı ya.

Ben bebek görmeye gelen komşunun birine çirkefleştim ya, çocuk üşüyor diyor. Neden öyle düşünüyorlar acaba? Kendi üşüyor olabilir mi? Sen de bu gece kalk, sürekli onun üstüne bi battaniye olur, yelek olur, atıp kaç. Hatta ayağına patik giydir, teyze uyanınca şaşırdın.

Tamam canım. Üşenmezsen, müsait olursan fotosunu boyutunu anlayacağımız şekilde atar mısın?

Benimki and içmiş bu gece uyumamaya.
Bizim hala aynı devam ediyor gece uyaninca uyutamiyoruz bu gece fıttırdım artık babasına verdim gittim yattım ha uyudum mu hayır,uzandım uyutup getirmesini bekledim.kız bütün gün ayaktayım kanguruyla,gece de uyutmayınca mahvoluyorum.sabah uyaninca tartiya ciktim 50.55 e düsmüsüm.50 kiloyla hamile kalmıstım

3.30-5.30 arası parti yaptık. 5’te babasını kaldırdım, hem bi sürü ağlattı, hem 120 mama yaptı, sanki ben aç bırakıcam çocuğu. İçmedi tabi. Yine ben alıp uyuttum ama bi ara böğüre böğüre ağlıyordum yine. Zaten 1.30’da yatmıştım. Neyse sabah 9’a kadar uyudu. Bi ara kalktı ama sallayınca geri uyudu. The walking dead ben, melabaaa.

The walking dead i izliyorum bu ara koptum

Kız yine de sukret valla.5.30 a dogru uyuyup 7 de uyandi.7 den sonra hic uyumuyor keske 9 a kadar uyusa ben dd uyusam..

5.sezondayim ben
Bak bölüm sonunda üç grup karşı karşıya kavga/savaş pozisyonunda kalacak. O bölüme gelince bana söyle
House of cards’ta da öyle nerde kaldığımı bilmediğim için devam edemedim.
Vikings’e orta bi yerden daldım. 3-5 bölüm erken olmakla beraber hallettim onu.

Tamamdır üc farkli grup kim acep bunlar bekliyorum merakla

Tamamdır üc farkli grup kim acep bunlar bekliyorum merakla
İsimleri hatırlasam söyliycem de. Biri bizimkiler, diğeri neganlar mıydı acaba, üçüncü de o zamana kadar hiç görmediğimiz bi gruptu.
Hatta aklıma ne geldi. Supernatural’i 11. Sezonda eeh yeter be diye bıraktım. Ona da mı devam etsem eski diziler ne güzeldi.

Bugün yine iki kaşık yoğurt yedirdim. Aç mı tok mu anlamıyorum ya. Düne göre biraz daha boğazından aşağı gitti galiba. Şimdi uyuyor, uyanınca bi daha iki kaşık yedircem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…