2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ay bakırköye 2020’li yıllarda hele hiç gitmedim. Çok moralim bozuldu şimdi. Midyeci ahmet varsa gideyim ama, eşim oraya üşenmez yakın diye…
Carousel avm nin sırasında oraya park edip sağa dönüp yürürsünüz. Biz de cumartesi ordayız doktorda, bi kokoreç mi yesem

Bebeğin hangi formu seviyor? Parmak yiyeceğe tepkisi ne oldu? Blw yapmak istiyorum, bir yandan da korkuyorum. Acaba tadımları rende ile yapıp sonrasında mı blwye geçsem diyorum

Benimki az önce uyudu
Benimki 6’dan beri saat başı uyanarak uyuyor. Bu sefer acıkmıştır diye emzirdim. İnşallah sabaha kadar böyle gitmez. Çok sıcak ama camı açamıyorum. Yan apartmanda oturan gerizekalı insanlar gece 1’de 8-10 kişi çoluk çocuk dışarı çıkıp 3’te geri geliyorlar ve bağıra bağıra konuşuyorlar.

Bugun yogurtla havucu verdım, toplamda 60 cc su ıctı, doyunca kendı bıraktı.. 3 4 kasık uzattıktan sonra bıberonu uzattım ıctı, tekrar havuc tekrar su.. O ıcınce ben de rahatladım.
Ikındı vaktınde 40 cc ıctı.. Toplamda bugun 100cc su ıctı
30 cok az geldı bana, hep doktorlar teklif edin ıcmek isterlerse ıcsınleer dıyorlar

Ayyyy ne kadar zor bu tarz insanlarla bir arada yaşamak…. Saygı 0

Ay bugun ben delirdim delirdim. Uykusuzluktan ağlıyor. Yatırıyorum, yarım saat sonra geri kalkıyor. Uykusunu alamadı diye tekrar ağlıyor. Tekrar yatırıyorum. Tekrar yarım saat sonra kalkıyor. Ve tekrar tekrar tekrar… bütün günüm böyle geçti. Bir de yetmezmiş gibi ocakta haşlamaya bıraktığım tavuğu unuttum. Yaktım. Bütün ev duman altı… temizle dur butun gun duvarlara kadar sildim halısını falan yıkadım. Ben onları yaparken, kedim başka odanın halısına kusmuş. Onu temizle, halısını at makineye… sonra kızı doyurdum. Oynatırken o da koltuğa kusmasın mı ? Ay vallahi bugün aşşırı yoruldum. O halıyı fırçala, bu duvarı sil, şu koltuğu sil derken kollarım mahvolmuş durumda. Kızın huysuzluktan boyuna kucakta gezmek istemesini saymıyorum bile. Ölüyorum yorgunluktan

Bizimki de su anda çok su ile mideyi şişirmeyelim dedi canim.Ben 30 cc bile iciremiyorum bu arada

Bebeğin hangi formu seviyor? Parmak yiyeceğe tepkisi ne oldu? Blw yapmak istiyorum, bir yandan da korkuyorum. Acaba tadımları rende ile yapıp sonrasında mı blwye geçsem diyorum
Ben de blw cok cesaretli degildim de korktugun gibi olmadi.Kendi yemesi daha cok hosuna gidiyi zaten pure formuna da elini sokuyo kendi

Dün nakliye firması geldi, evi boşalttık. Hafta sonu memlekete taşınana kadar kvdedeyiz. Hava üç bin derece, kv tüm gece gelip kızın üstünü örtmeye çalıştı. Hem Ece'yle hem kv ile cebelleştigim muhteşem bir gece yaşadım. Günaydın

Günaydınnnn sabah sabah senfoniyle başladım güne. Gece kocam sıcak diye oturma odasına kaçmış. 5te kızı yanıma aldım emzirdim. Yatakta yanımda yarım saattir ayaklarını kaldırıyor pırrrrttt resmen ben rahatlıyorum o pırtlattıkça. Bu kadar gaza uçması lazım gaz yapan bir şey de yememiştim. Her halde gazlı bebe benimki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…