2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bugun saglık ocagına gıttım rapor almak ıcın,boylelıkle donemı kapattım.
Gıtmısken bebegı de tarttım 1 haftada 60 gr almıs 😔cok canım sıkıldı.

Bugun saglık ocagına gıttım rapor almak ıcın,boylelıkle donemı kapattım.
Gıtmısken bebegı de tarttım 1 haftada 60 gr almıs 😔cok canım sıkıldı.
Bir hafta önce sağlık ocağında mı tarttırdın? Farklı çıkabiliyor ya farklı tartılar.

İsimleri hatırlasam söyliycem de. Biri bizimkiler, diğeri neganlar mıydı acaba, üçüncü de o zamana kadar hiç görmediğimiz bi gruptu.
Hatta aklıma ne geldi. Supernatural’i 11. Sezonda eeh yeter be diye bıraktım. Ona da mı devam etsem 😂 eski diziler ne güzeldi.
Sohrab Sohrab sheilata sheilata Ben de şu sopalı amcalı 2-3 bölüm izlemiştim en son walking dead’te. Şimdi the fall’ı izliyorum seri katilcilik. Eskilerden favorim blacklist’ti orda nerde kaldığımı bulsam dönücem dönemiyorum 😂

Ben bebek görmeye gelen komşunun birine çirkefleştim ya, çocuk üşüyor diyor. Neden öyle düşünüyorlar acaba? Kendi üşüyor olabilir mi? Sen de bu gece kalk, sürekli onun üstüne bi battaniye olur, yelek olur, atıp kaç. Hatta ayağına patik giydir, teyze uyanınca şaşırdın.
Kendi içleri geçmiş herkesi kendileri gibi sanıyolar ben de öyle diyen birinin arkasından anneme bunamış bu dedim. Bir de şu an İzmir’de olan var mı bilmiyorum alev alev yanıyor İzmir çocuk sıcaktan ağladı dün gece.

Kendi içleri geçmiş herkesi kendileri gibi sanıyolar ben de öyle diyen birinin arkasından anneme bunamış bu dedim. Bir de şu an İzmir’de olan var mı bilmiyorum alev alev yanıyor İzmir çocuk sıcaktan ağladı dün gece.
Ya bana diyen belki benden küçüktür. Üşüyo uyumaz, aç o uyumaz, benim çocuğum, ben soğuğa alıştırıyorum dedim.
Kadının yanında deseydin bunamış diye 😂

X