2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlarr evleriniz kaç derece beyinlerinizi nasıl giydiriyorsunuz ? Evim 27 derece üstüne sadece zıbın ve kısa kol şort tulum giyiyor fazla mı tek zıbınla üşürmü acaba kısa kolluyla uykusu rahatladı sıcaktan uyuyamıyorum galiba bu derece de üşümez ama içim neden de rahat değil 😁
Kolsuz zibin sadece 😅

Oğlumun ensesinde dün sivilce gibi kırmızılıklar vardı bugün artmış kırmızı olmuş ful göğsüne doğru da sivilce şeklinde minik minik noktalar var. İsiliğe benzettim ilk doğduğu zamanda kafası terlemekten isilik olmuştu ama dün ilk defa da irmik verdim. Acaba irmik mi yaptı bu sıcaklardan mı diye düşünüyorum 🤦🏼‍♀️ sadece zıbınla tutuyorum o da kolsuz atlet gibi olan öyle yatırıyorum gece de örtmüyorum bile
Benim oğlumun da 1-2 tane çıkmış ensesinde, galiba sıcaktan 😅

Kızlarr evleriniz kaç derece beyinlerinizi nasıl giydiriyorsunuz ? Evim 27 derece üstüne sadece zıbın ve kısa kol şort tulum giyiyor fazla mı tek zıbınla üşürmü acaba kısa kolluyla uykusu rahatladı sıcaktan uyuyamıyorum galiba bu derece de üşümez ama içim neden de rahat değil 😁
29,5 tek zıbın.
Evin an itibariyle 27,5 derece klimamiz yok sadece bezle duruyor bebegim

dis de geliyor olabilir baksana bi de tabi sicaklar:KK43:
Uyuduğu zaman da mı bezle kalıyor.

Kızlar bezlerine hoc isemiyor gibi bütün gün sıcaklardan mi sütüm mu azaldı anlamadım sizde durumlar nasıl lütfen fikir verin

Kızlar bezlerine hoc isemiyor gibi bütün gün sıcaklardan mi sütüm mu azaldı anlamadım sizde durumlar nasıl lütfen fikir verin
Benim kız aynı devam ediyor.gece 2 gibi degistirmistim sonra 7 de degistirdim doluydu kac saat araliktan bahsediyorsunuz ama.5 saatte tam dolmus oluyor onun disinda günduz 3 saatte degistirdigimde cok olmuyor.

Valla geç güç farketmiyor ben 37 yaşındayım ilk evliligimden normal yolla 2 kızım oldu bu ikinci evliliğim 3. Denemede tüp Bebek tuttu sezeryan oldum seneye bidaha düşünüyorum Rabbim nasip ederse diğer kızlarım biri nişanlı 😂22 ye girecek digeride 20 yaşında 🤗
Maşallah gencecik görünüyorsunuz 😊

Bizim aynı 😅 az içtiği halde

2 gündğr havalar felaket oldu
Aynı sorun bizdede var sıfır çiş
Ben su vermiyordum hiç
Arrık vermeye başladım bol bol su veriyorum yinede çiş pek gelmiyor
Çok terliyor salya akıyor katı gıdaya da başladık susuz kaldı sanırım bebeğim
Ben bile deli gibi su içerken nasıl onu susuz bıraktım bilmiyorum

Katı gıda konusunda bir ay dikkat ederek az az baharatsız tuzsuz devam ettik
Ama bir süre sonra bebeğimin iştahı azaldı bu ay kilo alımıda durdu
Ben artık kucağıma alıp sofrada ne varsa tadına baktırıyorum
Kuralı felan bıraktım
Annem biz ilk aydan böyle yapardık diyor
Çocuk 7. Ayında daha fazla bu şekilde gitme dedi hak verdim valla
Amaan uğraşıyorum bişeyler hazırlıyorum bir lokma yiyip ağzını kapatıyor emeklerim boşa
Arkadaşların bebekleride isteksiz yemek yemeye onları görüncede gözüm korkmadı değil
En iyisi böyle oldu bizim için
Zaten hafif basit sebze yemekleri yiyoruz
Sabah yumurta akşam yoğurt mutlaka bir iki kaşık veriyorum onun haricinde biz ne zaman sofraya oturuyorsak ne yiyorsak onu yiyecek püre felanda yok ne versem nene gibi çiğneyip yutuyor gören şaşırıyor 😂

X