2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ben bi mayo bi fotoğraflık bikini aldm. Denizden cikinca hemen mayosunu çıkartıp duş aldiriyorm üstüne de uzun kollu bacakli tulum giydirdim üşürse tutsun diye. Bi kerede hemen bikini altını giydirip denize soktum pişik fln varsa iyi gelsin diye. Çıplak bulundurmamak için. Mayosu hep bu sürede kurudu bidaha giydirene kadar.
Mantıklıymış

6 saat durdum toplam ama denize her üç sefer yirmi dakika girdi. Her defa duş aldırıp uzun kollu kıyafet giydirdim. İki defa da uyudu. Çadırda güneş hiç gelmedi.
Mayonun kollari kısa bizim. Upuzun kollu almani tavsiye ederim
Altı saat mı altı saat yetişkin olarak bana bile fazla bende aşırı beyaz tenleyim gölgede bile yanıyorum hep akşam altıdan sonra güneş batana kadar dururum bizde hafta sonu yazlıktaydık sabah dokuz on arası bi götürdüm akşam da altıdan sonra en korktuğum yanmaktır kendi açımdan babasıda esmer ama bebekler bana benzedi bol bol ılık suya soksaydın evde çok geçmiş olsun

Normal mayo bikinileri her sene yeni almak gerekmiyor bu arada. Benim kız 3-5 yaş arası aynı şeyleri giydi. Yeni bu sene küçülmüşler artık. Az büyük alın ☺️
Büyuk alsak olcak mi peki? Next ürünlerini satan bjr sayfa var 6-9 ay alabilirsinuz yazmis kac ay alayim simdi ben

Ben de öyle seviyorum bizim kızı, çok hoşuna gidiyor. Azıcık abartınca da kusuyor bazen, bence hoyrat sevmelerden dolayı başka bir şeyden değil ☺️
Ahahah bu sevme konusunda tek değiliz 🤣
Kızım 1 haftadir agzinda tükürüğünü biriktirip agziyla ses cikariyor etrafa saciyor salyalarini her yerde sürekli yapiyor bunu 😁 benim kızıma özgü bir sey mi bu yasayan var mi?
benim kızda öyle baloncuk yapmaya bayılıyor bi de annesine iş olsun sürekli üst değiş ☹️
Koli burda veriyorlar canim hatta biraz var balkonda. Ben mutfak icin patpat vs mi alsam acaba bilenlerde akil verirse sevinirim
tayin çıkacağı yere göre iyi bir nakliye ile anlaşırsan onlar paketliyor güzelde oluyor. Abimin evini öyle taşıdık bizden güzel paketlediler. (Yer:ist)
Kızlar şöyle bişey gördüm ama 🤷‍♀️
kız nerdeeee Annekart var sadece bize keşke olsa ☹️

Güzel şapka önerileriniz var mı???
F030419D-917E-4CF2-8340-628D4B6EB715.jpeg

E bebekten ben de bunu aldım canım. Bakınca elde çok büyük gibi duruyor ama kafasına oluyor 😄

Kızlar benim cam rendemde sorun var sanırım rendelemiyor anlamadım hep su oluyo püre olması gerekirken siz nerden aldınız bence dandik çıktı yada benmi yapamıyorum anlamadımki galiba tırtıkları olmamış

Eklentiler

• IMG_3707.jpeg
    IMG_3707.jpeg
    154,5 KB · Görüntüleme: 35
Büyuk alsak olcak mi peki? Next ürünlerini satan bjr sayfa var 6-9 ay alabilirsinuz yazmis kac ay alayim simdi ben
Bilemedim şimdi yanlış yönlendirmiyim. Ben kıza bikinileri giydirdim ama tulum gibi giydirmedim hiç, o şekilde olmayabilir. Benim oğlana 12 ay oldu ama şu an 12 ay giyiyor zaten.

X