2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Biz de dün bütün gün dışarıdaydık kızla. Üstünde sadece zıbını vardı. Zıbın+güneş gözlüğü + şapka olarak gezdirdim. Çıkmadan 1 saat önce, hippin 50 faktor yüz için olan güneş kremini bütün vücuduna sürdüm. Pamuk gibi teni, pamuk gibi de geri geldik. Kücük bir krem ama gerçekten başarılı
Güneş gözlüğü bende aldım şekilli fln ama kullanılması tavsiye edilmiyor canım. Burun yapıları cok hassas olduğu için şekil bozukluğu olmasın diye

Güneş gözlüğü bende aldım şekilli fln ama kullanılması tavsiye edilmiyor canım. Burun yapıları cok hassas olduğu için şekil bozukluğu olmasın diye
Güneşten gözünü açamıyordu. Onun için kullandık☺️ her dışarı çıkarışımda takmıyorum zaten de güneşe doğru kaldı kuzucuk. Birkaç saat taktık o yüzden. Yoksa önerilmediğini biliyorum ve zorda kalmadıkça kullanmıyorum 🌸

Güneşten gözünü açamıyordu. Onun için kullandık☺️ her dışarı çıkarışımda takmıyorum zaten de güneşe doğru kaldı kuzucuk. Birkaç saat taktık o yüzden. Yoksa önerilmediğini biliyorum ve zorda kalmadıkça kullanmıyorum 🌸
O degil de bebek icin günes gözlüğünü nerden buldunuz benim gördüklerim hep 2-5 yas alicam alamadim ben de. Gunes gelince cok rahatsiz oluyor benim kız

O degil de bebek icin günes gözlüğünü nerden buldunuz benim gördüklerim hep 2-5 yas alicam alamadim ben de. Gunes gelince cok rahatsiz oluyor benim kız
Şunu kullanıyorum ben canım

Kızlar decathlonda tulum seklinde uv korumali mayo var mi? Internetten bulamadim magazadan bulabilir miyim acaba? 6-9 aylik aliyorsunuz demi mayo bedenini? Bulamazsam next ten alicam ama sadece 2-3 ay kullanacagi bir seye o kadar para vermeli miyim soru isareti? Her sene yenisini alicaz muhtemelen.sizler nerden aldiniz?

Şunu kullanıyorum ben canım
[/QUOTE
Saol canimHb ya baktim mavisi var sadece gidip magazasina bakmali

Kızlar decathlonda tulum seklinde uv korumali mayo var mi? Internetten bulamadim magazadan bulabilir miyim acaba? 6-9 aylik aliyorsunuz demi mayo bedenini? Bulamazsam next ten alicam ama sadece 2-3 ay kullanacagi bir seye o kadar para vermeli miyim soru isareti? Her sene yenisini alicaz muhtemelen.sizler nerden aldiniz?
Canım ben mağazasında da baktım. Bulamadım. 2 subesine gittim ikisinde de göremedim

Kızlar günaydın birşey sorucağım doğumdan sonra alt bacaklarımın arkası dız kapağımın arka eklem yeri ve ayak tabanlarım çok ağrıyor özellikle gece dinlenip kalkınca ilk bir kaç adam ördek gibi yürüyorum multivitamin kullanıyorum doktora da gitme konusunda fobim var ya kötü birşey söylerse die siz de oldumu doğum sonrası böyle ağrılar hayat kalitemi çok etkiliyor artık 🥹
sıvı kaybı olabilir kıkırdakta canım… ben de var çünkü her sene sıvı enjekte ediyor doktor 😅 2 yıldır yani…

Ben de şunu sorayım
Bebeklere kaç mayo almak gerekiyor.
Ben bi mayo bi fotoğraflık bikini aldm. Denizden cikinca hemen mayosunu çıkartıp duş aldiriyorm üstüne de uzun kollu bacakli tulum giydirdim üşürse tutsun diye. Bi kerede hemen bikini altını giydirip denize soktum pişik fln varsa iyi gelsin diye. Çıplak bulundurmamak için. Mayosu hep bu sürede kurudu bidaha giydirene kadar.

Kızlar şöyle bişey gördüm ama 🤷‍♀️

Eklentiler

• IMG_3206.jpeg
    IMG_3206.jpeg
    87 KB · Görüntüleme: 32
Bugün 6. Ay aşısını olduk. 2 iğne bir çocuk felci aşısı ağızdan. Hemşire dedi ki bu canlı virüstür 1 hafta kadar kakasını eldivenle temizle size bulaşmasın dedi şaşırdım bende. Bakalım inşallah ateş vs yapmaz 🤦🏼‍♀️
O eskidendi eldivenle temizlemek vs. Bizim doktorumuz öyle demişti 😅 burda da yine başka fikirler, bilgiler 😅

X