2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bizimkinin de hevesi var bakalım koltukaltından tutunca ayaklarıyla adım atıyor. 8inde 5 ay kontrolü için doktordayız sorucam bakalım

Desteksiz devrilmeden oturabiliyor mu kuzucuk peki

Bizimkinin de hevesi var bakalım koltukaltından tutunca ayaklarıyla adım atıyor. 8inde 5 ay kontrolü için doktordayız sorucam bakalım
Canım sheilita sormus ama sende sorduğunda buraya yazarsan sevinirim. Bende her adım attığında engelliyordum içe basar yanlış alışkanlık olur diye, bugün de unutsun diye kaldırdım ayakkabı da giydirdim devam ederse doğru bassın diye. Çünkü parmaklarını kıvırıp bassa veya ayağı bileği döner mi ki korkuyorum

Desteksiz devrilmeden oturabiliyor mu kuzucuk peki
Desteksiz oturduğunda öne doğru eğiliyor o yüzden 5 dakikadan az izin veriyorum. Bir iki dakika en fazla

Kilosu kadar oturabilir doktorumuz oyle dedi.benimki de saga sola devriliyor simdilik

Çocuklarımı çok seviyorum tabi ki ama anne olmayı gerçekten hiç sevmedim. Hatta geçen yine eşimle sen uyuycam ben uyuycam kavgası(?!!) yapıyorduk, ben çocuk olmak istiyorum diye hüngür hüngür ağladım ve tabi ki de kavgayı kazandım. Yattım uyudum bir saat.

Ben bir daha çocuk yapabileceğimi zannetmiyorum bile. Tarifsiz bir sevgi ama her şey benim için çok zor.

Ben bir daha çocuk yapabileceğimi zannetmiyorum bile. Tarifsiz bir sevgi ama her şey benim için çok zor.
Evet sevgisi tarifsiz ama bir o kadarda kendinden odun veriyorsunki eski senle şimdiki sen arasında bir dağ oluyor. Ekmek peynir yesem kendimi şanslı sayıyorum yada tuvalete gidebilmek bir başarı hikayesi. Destekle bile eş yük kadında. Kendi olmayı bırakıp sadece anne olmak istemiyorum. Bende varım benim de ihtiyaclarım var diye bağırmak geliyor içimden. Böyle söylediğim zaman çevremde sen annesin artık çocuk vs vs evet çocuk önemli ama ben iyi olamazsam nasıl iyi bir çocuk yetiştirebilirim ki en azından tekrar sizleri okumak yalnız hisetmemi engelliyor iyi ki varsınız

Ben velilerime kızar, hep öğrencilerimi haklı görürdüm ama şimdi nooooo siz artık ebeveynsiniz, kendinizi düşünemezsiniz, sadece çocuklarınızı düşünebilirsiniz derdim. Bizim anne babalarımız öyleydi ya, aşırı fedakar. Kazın ayağı öyle değilmiş ama. Biz de hiç anne babamızı üzmeyen çocuklardık. Doğrusu hiç çocuk olmadık. Hep çok akıllıydık. Şimdiki çocuklar öyle değil. Benim kızım değil en azından.

Bir kere içine edildi zaten, bari kardeşi olsun, yalnız kalmasın dedik. Ha 1 ha 8 bana hiç farketmiyor şu an. Hatta 8 tane olsalar birbirlerine bakarlardı. Bugün hala diyorum ki genç evlenseydim 3 çocuk yapardım. Neyime güveniyorsam. Benim de aklım karışık herhalde.

Valla geç güç farketmiyor ben 37 yaşındayım ilk evliligimden normal yolla 2 kızım oldu bu ikinci evliliğim 3. Denemede tüp Bebek tuttu sezeryan oldum seneye bidaha düşünüyorum Rabbim nasip ederse diğer kızlarım biri nişanlı 22 ye girecek digeride 20 yaşında

Benim arkadaslarim gibi kucuk evlenmissin o zamanlar cok normaldi o yaslarda evlenmek

Benim bir bebek daha bakacak gücüm gerçekten yok, ne fiziksel ne psikolojik. Çok bittim. Her şey çok taze o yüzden böyle düşünüyorum belki onu da bilmiyorum. Yoksa hep üç çocuk olsun derdim, biz üç kız kardeşiz muhteşem bir şey insanın kardeşinin olması. Ama ben daha birincide nakavt oldum. Allah tüm yavrularımıza sağlık versin

Herkes yaşa bagliyor gercekten oyle mi ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…