2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Valla geç güç farketmiyor ben 37 yaşındayım ilk evliligimden normal yolla 2 kızım oldu bu ikinci evliliğim 3. Denemede tüp Bebek tuttu sezeryan oldum seneye bidaha düşünüyorum Rabbim nasip ederse diğer kızlarım biri nişanlı 😂22 ye girecek digeride 20 yaşında 🤗
Bu enerji nerden geliyor 🙄 ben bi taneye bakamiyorum gece 2 den beri uyumuyor kücük capli sinir krizi gecirmenin esiginden döndüm

Ileri yaş anne olunca zor geliyor diyorlar
Ben 36 yaşında anne oldum. Benim için zordu. Hamılelık ayrı zordu bebek bakmak ayrı zor. Belki küçük yaşta anne olsam bu adaptasyon süreci daha hızlı olurdu. Ama şimdi bir tane daha mı tövbe tövbe 😂😂😂 neyimize yetmiyor bir tane 🙄 yapana saygım var ama ben birde bu kadar zorlanirken ikiyi düşünemiyorum🙂↔️

Bu enerji nerden geliyor 🙄 ben bi taneye bakamiyorum gece 2 den beri uyumuyor kücük capli sinir krizi gecirmenin esiginden döndüm
Bu ayların krizi mi bu acaba bizimkide uykuda dönüyor uyanmıyor hoppp oyun oynayalım sohbet edelim sabahlara kadar sabah Bi saat uyuyor sonra full enerji yeni baştan . Diş mi keyfi mi çözemedim

Herkes yaşa bagliyor gercekten oyle mi ki 😏
Bence ebet, genç yaşlarda hiç bir yerim
Agirmiyorsu daha hareketli olmama rağmen.. şimdi arkadaşların yazdığı gibi ben de 36 yaşındayım ve ellerim bileklerim dizlerim belim hep ağrıyı.. arada bir de migren 😂 valla ben de cok çocuk severim hep 2 tane en az isterdim, şimdi bi tane oglusum
Var ve çok mutluyum tabi her anne gibi ama 2. Aslaaaa ve aslaaa… gençken bakardım, şimdi kesinlikle bu bebeğime iyi bakabilmek istiyorum sadece 🙏🏽

Bu ayların krizi mi bu acaba bizimkide uykuda dönüyor uyanmıyor hoppp oyun oynayalım sohbet edelim sabahlara kadar sabah Bi saat uyuyor sonra full enerji yeni baştan . Diş mi keyfi mi çözemedim
Benimki de öyle ya, 3-5 saat uyuyo gece sonra uyanıyo sonra 2-3 saat sonra tekrar… daha da uyumuyo 😂 hep yanında olmam lazım, temas etmem lazım vs…

Benim kız sürekli huy değiştiriyor ya, yetişemiyorum. Yenidoğan döneminden sonra kucakta uyutmaya çalışınca çığlık kıyametti, asla uyumuyordu. Bu ara battaniyede/ayakta uyuyordu, şimdi onları da bıraktı. İki gündür kucakta uyuyor. Ağırlaşmış da fındığım :anne: bakalım birkaç gün sonra neler olacak 🤔

Benim kız sürekli huy değiştiriyor ya, yetişemiyorum. Yenidoğan döneminden sonra kucakta uyutmaya çalışınca çığlık kıyametti, asla uyumuyordu. Bu ara battaniyede/ayakta uyuyordu, şimdi onları da bıraktı. İki gündür kucakta uyuyor. Ağırlaşmış da fındığım :anne: bakalım birkaç gün sonra neler olacak 🤔
Artık çok farkındalar ve huy geliştiriyorlar gerçekten, bizimle nereye kadar gidebilirlersw deniyolar 😂😂 bir de kendilerini acındırma başladı, kiyamiyoruz…

Artık çok farkındalar ve huy geliştiriyorlar gerçekten, bizimle nereye kadar gidebilirlersw deniyolar 😂😂 bir de kendilerini acındırma başladı, kiyamiyoruz…
Kesinlikle şu aralar benden daha akıllı olduğu kesin 😆😁 6 aylık bebenin yanında kendimi bazen kötü hissediyorum.

Kızlar sizin bebelerde ses çıkarmayı çığlık atarak keşfettiler mi? Bizim ki çığlık atmayı keşfetti sanırsın biyerlerini sıkıyoruz bi anda ayy gibi çığlık atıp gülüyor. 😄 “bi de bu kız bebeler gerçekten çok konuşuyor”

Bence ebet, genç yaşlarda hiç bir yerim
Agirmiyorsu daha hareketli olmama rağmen.. şimdi arkadaşların yazdığı gibi ben de 36 yaşındayım ve ellerim bileklerim dizlerim belim hep ağrıyı.. arada bir de migren 😂 valla ben de cok çocuk severim hep 2 tane en az isterdim, şimdi bi tane oglusum
Var ve çok mutluyum tabi her anne gibi ama 2. Aslaaaa ve aslaaa… gençken bakardım, şimdi kesinlikle bu bebeğime iyi bakabilmek istiyorum sadece 🙏🏽
38 yaşımdayım ağrıların hepsi bende de var. Ama sanırım delirmiş olmalıyım ikinci çocuğu hatta 3. Çocuğu istiyorum hayırlısıyla. Ama yakın aralıklarla. “Sanki sipariş geçiyormuş gibi oldu tövbe ☺️” ilerde kardeşi olsun tek kalmasın istiyorum hepsi bundan “bi de yalan olmasın ilk günlerini özledim 🥲

Kesinlikle şu aralar benden daha akıllı olduğu kesin 😆😁 6 aylık bebenin yanında kendimi bazen kötü hissediyorum.

Kızlar sizin bebelerde ses çıkarmayı çığlık atarak keşfettiler mi? Bizim ki çığlık atmayı keşfetti sanırsın biyerlerini sıkıyoruz bi anda ayy gibi çığlık atıp gülüyor. 😄 “bi de bu kız bebeler gerçekten çok konuşuyor”
Evet hem de nasıl, üst komsu mesaj attı, Gökçeyi kızdırmayın, ne dıyosa yapın diye 😂 biseyler soyluyor gıbı bagırıyor.. Bı yandan da parmagı agzında onu da oraya sokmaktan gerı kalmıyor.. Bır de esımle konusurken bır anda cıglık atıyo bana bakın dercesine 😃 çok fena olcak Cook 🥰

Kizlar bi yardimcim olsa ben ikinciyi ucuncuyu isterdim ve birazcikmaddiyat.. yas 37
Ben de yardım eden bırı olsa isterim en azından 2 cocuk, ama hıc kımsem yok.. Esım de yeteri kadar yardımcı olamıyor bütün yük üzerimde..
O yuzden benden bu kadar. Zaten cok zor hamıle kaldım 4.tüp bebek.. Hamılelık de zor gecıyor, hamıle kalsam yıne serklaj konulmalı, bu sefer cocukla yatamam da.. O yuzden ısteyen arkadaslara basarılar dilerim 😊🙏🏻🌸

Ben de yardım eden bırı olsa isterim en azından 2 cocuk, ama hıc kımsem yok.. Esım de yeteri kadar yardımcı olamıyor bütün yük üzerimde..
O yuzden benden bu kadar. Zaten cok zor hamıle kaldım 4.tüp bebek.. Hamılelık de zor gecıyor, hamıle kalsam yıne serklaj konulmalı, bu sefer cocukla yatamam da.. O yuzden ısteyen arkadaslara basarılar dilerim 😊🙏🏻🌸
Tup bebek imkani buyuk bir nimet evet ama ilaclari vs bedeni cok yordugunu bir arkadas anlatmisti. Eskiden kalabalik aileler vardi bebek bos kalmazdi bi o bakar bi bu bakardi. Yok ya eşimde yeteri kadar yardimci olamiyor yarin bir gun işe baslayacagim ama ikinciyi isterdim 😑

Bir kere içine edildi zaten, bari kardeşi olsun, yalnız kalmasın dedik. Ha 1 ha 8 bana hiç farketmiyor şu an. Hatta 8 tane olsalar birbirlerine bakarlardı. Bugün hala diyorum ki genç evlenseydim 3 çocuk yapardım. Neyime güveniyorsam. Benim de aklım karışık herhalde.
Bunu bende hep diyorum iki çocukla benim düzen şaştığı halde 3 olsalar diye bazen bi düşünüyorum😂genç evlendim ama 4 yıl düşükler derken yaş gitti 36 da ikinci ancak oldu o yüzden artık rabbim isteyene versin diyorum

Benim bir bebek daha bakacak gücüm gerçekten yok, ne fiziksel ne psikolojik. Çok bittim. Her şey çok taze o yüzden böyle düşünüyorum belki onu da bilmiyorum. Yoksa hep üç çocuk olsun derdim, biz üç kız kardeşiz muhteşem bir şey insanın kardeşinin olması. Ama ben daha birincide nakavt oldum. Allah tüm yavrularımıza sağlık versin 🍀
Bana hep derlerdi ki bir çocuk hiç çocuk iki olunca anlarsın gerçekten öyleymiş diyorum şimdi tek çocukla herseyin zor geldiği zamanları düşünüyorum ve diyorum ki meğer ne kadar rahat günlermiş çocuk okula gidince sahi ne yapıyordum diyorum 😂

X