2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canim senin gebelik nasil.gidiyor? Kac haftalik oldu su an
15 haftalık heralde takip etmiyorum
Midem biraz daha sakinledi azalacak gibi duruyor belirtiler
Bel ağrım başladı yine oğlumdaki gibi bu bel beni perişan ediyor doğuma kadar
Şimdilik böyle idare ediyoruz oğlum beni çok şükür üzmüyor Allah yardım ediyor sanırım

Muhtemelen canim herkesin kaldirabilecegi kadar yük.bir tane daha olsa ben olur muydum bilmiyorum ilkinin heyecani olmuyor mu ikincide? Bakalim cinsiyeti ne olacak

Muhtemelen canim herkesin kaldirabilecegi kadar yük.bir tane daha olsa ben olur muydum bilmiyorum ilkinin heyecani olmuyor mu ikincide? Bakalim cinsiyeti ne olacak
Bence aynı heyecanlar oluyor hatta aksine daha heyecanlı oluyor çünkü ilkinde ben nasıl bir varlıkla karşılaşacağımı bilmiyordum doğunca bile anlayamamıştım günler sonra evlat sevgisi başladı ama bunda ilk öğrendiğim an sevgisini hemen hissettim ve kucağıma alıncaki duygusunu bildiğim için çok daha fazla heyecanlı hissediyorum
Erkek olduğunu duyunca bile sevindim halbuki iki erkek bebek ve erkek bebeği pek sevmem kıza düşkünüzdür
Sadece oğlum çok küçük olduğu için üzülüyorum yoksa oğlum büyük olsaydı herşey çok daha güzel olacaktı
İlki gbi bide evhamlılıkda olmuyor kafa daha rahat oluyor doğum şekli vs belli olduğu için
Bilmiyorum bende işler böyle gelişti
Sen nasılsın evi yerleştirme işleri nasıl gidiyor

Yerlesemedik daha maalesef, her gün yeni bir sorun cikiyor.eve girdigimizden beri su sorunuyla ugrastik.suyun mahvettigi dolaplar var kücük aksilikler onlar degisecek bakalim ne zaman,salon tv ünitesi montaji var yarin, halilar cuma gidecek haftya cuma gelecek,daha perde isi var, yatak odasi yerlesmedi ayyy yazdikca cikiyor daha da var susayim en iyisi daha is cokmus heralde yeni yıla kadar düzen anca oturacak biz de

Ben artik kucagimda uyutuyorum vallahi baska türlü uyku uyutmucak cünkü
Kız biz de öyleyiz, bir aydır falan kanguruda uyuyor. İlk zamanlar yatağa bırakıyordum uyuyordu. Artık uyumuyor, hop uyanıyor kalkıp oturuyor. Kangurudan bırakmıyorum ben de, öyle daha iyi uyuyor. Ama o arada hiçbir şey yapamıyorum tabi. Zaten normalde de yapamıyorum ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…