2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Allah yardımcın olsun, bu neymiş böyle. Evi barkı yok mu kvnin?

Allah düsman basina vermesin sana da kolaylik versin canim insan okuyunca şok oluyor

Kizlar tam disaridan eve girmistik üzerimi cikartayim diye oyun matina biraktim kizimi,aglama sesine kostum sanirim koltugun kenarlarina kafasini ya da alnini ya da bingildagini vurmus emekleyerek gitmis ya hangi ara gitti bilmiyorum.görmedim de neresini vurdugunu zor susturdum bir sey olup olmadigini nasil anlicam?

Oralarına dokununca ağrısı varsa ağlar, her yerine yavaş yavaş dokun, eğer ağlamıyorsa bir şeyi yok, 24 saat gözlemle… geçen bir çocuk doktoru reels çekmişti bununla ilgili, panik olmaya gerek yok, bunları yapın dedi.. geçmiş olsun canım

Esin iyi adam demek ki, ona söyle gelmesin annesi kalmaya… güzel bir dille iletsin, sonuçta sinir stresten başka bişi vermiyormuş sana

Kızım 1 cm uzamıs bu ay.61 cm canım sıkıldı ya sizin bebisleriniz kac cm kızlar?
Aşı için gittiğimizde ölçüleceğiz inşallah
Geçen ay 70 cm idi
Son iki aydır benim bebe de yavaş uzuyor
Ama benim beneğim 6 aylık şuan sizinkilerden büyük

Son düzenleme:
Benimle olsan anla kaynanam yanımdaydı Allah'a havale ettim başka bir şey demiyorum ama işime dedim ki bir daha kimseyi yanımda istemiyorum
Eşin gelmesine bu kadar mudahele etmesine neden izin veriyor lohusalikta Allah cezasini ve4sin dert versin benle ugrasamasin insallah eşimi etkisi altina aldi kan kusturdu insallah kendiyle mesgul olmaktan benle ugrasamaz

Kızlar kızımın yürüme arkadaşı var. Onun önündeki aktivite masasını oynatıyordum. Dizimin üstünde otururken kalktı tutundu ona. Baya ayakta da kaldı. Vücudu titreyince zorla oturttum geri kalkti. Oturtuyorum ayağa kalkıyor sürekli bir zarari olur mu? Ben kucaktayken birisi ayagini bastirtsa bile mudahale ederim ayağını basmasin yamuk basmaya alışır fln diye cok şaşırdım. Gerçekten de basmamalı mı bunu ben mi uyduruyorm zarari olur mu ki?

Eklentiler

• 20240529_203807.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 52
Canjm ben yürütmeye calisiyordum ya da elinden tutup ayakta durduruyorum esim kızıyordu zarar verirsin diye.doktora gittik doktor kollarindan tutarak kaldirdi ayni benim yaptigim gibi ayaklarinin üstünde tuttu ben de sordum ben yapiyorum her gün yürütmeye calisiyorum esim kızıyor zararı olur mu dedim yok yapabilirsin dedi

Tövbelerim olsun nasıl kaynana. Bu tarzları kk da okuyorum şok oluyorum. Burda duyduğum ve sevdiğim bir söz var “herkes kendi delisiyle uğraşsın” Eşin seni koruyor ama yetmiyor demekki canım. Bir şekilde annesiyle konuşacak ve evden gönderecek sen bebene mi bakıcan ona mı bakıcan. Bayramda memlekete diye gidip bırakıp kaçın
Bebeklerinizi sosyal mdyada patlasiyor musunuz?Ben hic paylasmadim henuz
Belki 1 kere paylaşmışımdır sahilde eşimin kucağında sırtı kameraya dönük şekilde aile wp grubundan gönderiyorum büyüklere yetiyor. Şimdi bi paylaşım gelsin kızım fotokopi çekerken

Eklentiler

• IMG_9223.jpeg
    57,7 KB · Görüntüleme: 49
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…