2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Çocuga gözüme gözukmuyor hic 😅 kendime oldu mu 10 kere düsünüyorum. Kendin karar ver niye havaya para atiyorsun diyor icimden bir ses,bir ses de ya yanlis karar verip mutlu olmazsan diyor.tadilat olacaksa zaten cok para gidecek diye kücucuk paralari da büyütüyorum gözumde.😂😂
Ne burcusun terazi mi, karar veremiyorsun ☺️

Kızlar bebegım 5 aylık kakasını 3-4 gunde bır genelde yapıyor kaka problemımız var anne sutu alıyor sadece bugum 5.gununde kendı yıne ıkına ıkına yaptı kalası yesıle dönük içinde sıyah topcuklar vardı eldıven takıp bırını ezdım sıyah ıp ıp oldular. 3-4 gındur kan ılacına basladım farklı olarak bestirrona ondan olmuş olabılır mı

Bugun itibariyle tadima basladik biiiiz iki gun sonra 6 aylik oluyoruz.
1 cay kasigi kadar havuc yedirdim yarisi iceri yarisi disari yedi bakalim😊
Cok heyecanliymis bu tadim ya hic demiyosunuz😅😅Cok hosuma gitti
Ben de Temmuz’da başlayayım o zaman ya 5ay 20 gün gibi. Türkiye’de annem yanımdayken başlasam daha rahat hissedicem kendimi. Gerçi dün ilk tadımını rota aşısı ile yaptırdım kendim😂😂😂. Bu arada yemeklere olağanüstü bir ilgisi var, ağzı açık izliyor biz yemek yerken

Kızım 1 cm uzamıs bu ay.61 cm 🥲 canım sıkıldı ya sizin bebisleriniz kac cm kızlar?
Dün ilk defa Türkiye’de doktora götürdüm. Öyle sallamasyon ölçtüler ki geçen aya göre yarım cm kısalmış. Hiç bişi demedim artık, demek kısalmış vah vah dedim çıktım 😅😅😅

Kızlar bebegım 5 aylık kakasını 3-4 gunde bır genelde yapıyor kaka problemımız var anne sutu alıyor sadece bugum 5.gununde kendı yıne ıkına ıkına yaptı kalası yesıle dönük içinde sıyah topcuklar vardı eldıven takıp bırını ezdım sıyah ıp ıp oldular. 3-4 gındur kan ılacına basladım farklı olarak bestirrona ondan olmuş olabılır mı
Biz 2 aydır bestiron kullaniyoruz böyle bir problem yasamadik.sadece mamayla besleniyoruz.doktorumuz 10 gune kadar kaka yapmamasi normal bebegi rahatsiz etmedigi sürece demisti

Gece bebeklerınız kac saatte bır uyanıyor emmek ıcın bes aylık erkek bebegım ılk uykusundan 3-4 saat sonra uyanıyot emmek ıcın sonrasında 2 saatte bır uyanıyor gece 12 gıbı uyuyor ornegın 4-6-8-10 seklınde oluyor uyanmaları benı bıraz yoruyor bu durum sızde de boyle mı acaba kılo alımı guzel bır ayda bır kılo aldı

Gece bebeklerınız kac saatte bır uyanıyor emmek ıcın bes aylık erkek bebegım ılk uykusundan 3-4 saat sonra uyanıyot emmek ıcın sonrasında 2 saatte bır uyanıyor gece 12 gıbı uyuyor ornegın 4-6-8-10 seklınde oluyor uyanmaları benı bıraz yoruyor bu durum sızde de boyle mı acaba kılo alımı guzel bır ayda bır kılo aldı
Evet benim
De bebeğim 1-2 haftadır uyuyup 3-4 aaat sonra uyanıyor, sonra bir daha 3-4 saat bazen 2 saat… bi ara 7-8 saat uyuyordu artık yok 😅

Benimki 4-5 saat uyuyor önce. Sonra saat başı kalkıyor 4 kere. Onlarda emzirmiyorum. Sallayıp, emzik takıp geri uyutuyorum. Sonra ağlayıp eşimi kaldırıyorum, kavga ediyoruz. Yatıp 1 saat daha uyuyorum.

X