2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ya ben yorgunluktan ölüyorum, bayılcam nerdeyse. Bende mi bi anormallik var? Hiç oturmadım götümün üstüne. Annem de hiç oturmazdı ama hiç yorulmuyor hala 65 yaşında.
Ben de oyleyim kizimin cani sag olsun bi de üsüyorum diye bi zamanlar alize ipten hirka ordurmustum esim demez mi kambur durmaya basladin babanne hirkasi giyiyorsun bir de diye.

Ya ben yorgunluktan ölüyorum, bayılcam nerdeyse. Bende mi bi anormallik var? Hiç oturmadım götümün üstüne. Annem de hiç oturmazdı ama hiç yorulmuyor hala 65 yaşında.
Yok valla bende öyleyim gerçekten oturamıyorum hele bu ara atak mıdır bilmiyorum gene benimkinin huysuzluklar tavan. Gaz dedim diş dedim valla benim bebenin karakteri huysuz heralde 🤦🏼‍♀️

Hepsi yapıyordur evet bir de ağlayınca, annesiiii agliyo 😂😂😂
Gecen sinirlendim bebegi verdim kucagina yarim saat yokum dedim evde tek vakit gecirmek istiyorum sicak bir sey icip bir seyler izleyecegim diyor ki eşim yarim saat kucagimda mi tutacam naparsan yap kardes git oyala bul bir seyler iste. Insan eşinin baba halini gorunce şoklara giriyor tabi bu surecte cok memnun olan da vardir

Ben de oyleyim.Gun icinde bir dk bos vaktim olmuyor tuvalette dusta yuruyuste falan bisiler acip izliyorum dinliyorum tek aktivitem😅 emzir alt degistir oyna uyut, uyuyunca bulasik camasir yemek sonra dongu tekrar basliyor.Hic enerjim kalmiyor.

Hepsi yapıyordur evet bir de ağlayınca, annesiiii agliyo 😂😂😂
Ders çalısıcam az bak diyorum 😅
-hayatım aç heralde mama yedirsen.
  • yedir hayatım
  • bari yapma ver( yapılıp verilir)
5 dk sora
- hayatım susmuyor bır uyutsan
-uyut hayatım
  • ağlıyor susmuyor
  • bendede ağlıyor uyumamak ıcın
-senı ıstıyor (uyutup verilir)
15 dk sora
- hayatım bu uyandı.
-eeee
- bır saattır çalışıyorsun çok yoruldum az sen alsanya
😅😅😅
Daha o 1 saate altını degıstır ,bez getirsen
Süt akar ağız bezı versen vs vs
En son ımdat dıye bagrıcam 🙂↕️
valla annelık zor ben baba olmak istiyorum mümkünse

Ders çalısıcam az bak diyorum 😅
-hayatım aç heralde mama yedirsen.
  • yedir hayatım
  • bari yapma ver( yapılıp verilir)
5 dk sora
- hayatım susmuyor bır uyutsan
-uyut hayatım
  • ağlıyor susmuyor
  • bendede ağlıyor uyumamak ıcın
-senı ıstıyor (uyutup verilir)
15 dk sora
- hayatım bu uyandı.
-eeee
- bır saattır çalışıyorsun çok yoruldum az sen alsanya
😅😅😅
Daha o 1 saate altını degıstır ,bez getirsen
Süt akar ağız bezı versen vs vs
En son ımdat dıye bagrıcam 🙂↕️
valla annelık zor ben baba olmak istiyorum mümkünse
Yaaa gerçekten de annelik bambaşka 🥰 hep babalar ne kadar sevselerde bir anne olamazlar işte 🙏🏽🥰

Gecen sinirlendim bebegi verdim kucagina yarim saat yokum dedim evde tek vakit gecirmek istiyorum sicak bir sey icip bir seyler izleyecegim diyor ki eşim yarim saat kucagimda mi tutacam naparsan yap kardes git oyala bul bir seyler iste. Insan eşinin baba halini gorunce şoklara giriyor tabi bu surecte cok memnun olan da vardir
İnan, memnun olan da yine bazı şeyleri begenmiyodur… Ben mesela, memnunum ama yine de benim yaptığımın 10da1 ini yapmıyor, yapamıyor gibi de… Ama olsun, bu zamanlar da geçecek, baksana şimdi bile nasıl büyüdüler 🥰🙏🏽🧿

Kızlar ben saçlarım icin bu takviyeden aldim 3 lü.şu an trendyolda çok uygun fiyatta almak isterseniz diye paylaşıyorum

Kızlar günaydın, kızımda sanırım on gündür burun tıkanıklığı var. Fokur fokur cektigimde mukuslu geliyor. Burada havalar çok sıcak gece soğuyor ondan diye düşünüyordum ama internette alerj kaynaklı olabilecegi de yazıyor. Kakada farkettigim bir değişiklik olmadı. Sadece burun tıkanıklığı yeter mi alerji diyebilmek için? Yogurt,mama on gündür aldığı şeyler inek sütü alerjisi olabilir mi acaba

İnan, memnun olan da yine bazı şeyleri begenmiyodur… Ben mesela, memnunum ama yine de benim yaptığımın 10da1 ini yapmıyor, yapamıyor gibi de… Ama olsun, bu zamanlar da geçecek, baksana şimdi bile nasıl büyüdüler 🥰🙏🏽🧿
Evet ya memnunum ama bu surecte ben istiyorumki ikinci annesi gibi olsun 😃 burda 2.bebegi 8-9 aylik bir ogretmen arkadas var erkek ,okula gitmiyorum arkadaslardan duydum, bosanma davasi acmis zora gelememis beyfendi kadin iki cocukla ugrassin yemek yapsin vs

Kızlar günaydın, kızımda sanırım on gündür burun tıkanıklığı var. Fokur fokur cektigimde mukuslu geliyor. Burada havalar çok sıcak gece soğuyor ondan diye düşünüyordum ama internette alerj kaynaklı olabilecegi de yazıyor. Kakada farkettigim bir değişiklik olmadı. Sadece burun tıkanıklığı yeter mi alerji diyebilmek için? Yogurt,mama on gündür aldığı şeyler inek sütü alerjisi olabilir mi acaba
Canim ilk kez duydum alerji belirtsi burun tıkanikligi.bilmiyorum ama alerji kendini daha spesifik belli eder.benim kizim alerjiye yatkin bir bebek vücdunda yüzünde kırmizi kırmızı pütürlükler cikiyor sürekli arada kabarir,genitali poposu kırmizi,kakası mukuslu

X