2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Benim bebeğim daha oturamıyor ben tutmazsam devriliyor 😕
Benim de bebegim öyle… 2-3 saniye oturuyor sonra devriliyo, destekli oturtabiliyor sadece 😅 bu arada dün Dr Osman gonlual izledim, onun erkek bebeği mesela 8-8,5 aylıkken donmeye başlamış.. yani bunlar çok normalmiş, bazı bebeklerin saha erken bazılarının daha geç bişiler öğrenmesi.. 😊😊😊

gülüm bazı insan utanmaz olur , açıkça yüzüne söylemeden anlamamazlığa gelir. seninki de onlardan belli ki, niye siz gidin ben anneme gidiyim diyosun, Karı kocanın yanında tatile gelmek olur mu ayıp anne oturda biz gidelim de patır patır yüzüne. sen üzüleceğine o üzülsün. Zaten iyi olmanın hiçbirr faydasını görmedim ben
Of of bi insanin kocasindan bitiyor bu isler kocan ne kadar tutuyorsa seni o allahin cezasi anneleri de o kadar sınırıni ogreniyor

Güya balayına gidecektik çocuktan sonra gülmeyin 😂
Kv bende gelicem diye tutturunca ben sizi rahatsız etmeyeyim başbaşa gidin annemlerde kalırım dedim annemlere geldim
Sonra onlarda vazgeçmiş gitmekten çok üzüldüm
Tam kendi kvme bileniyorum sonra sen kv ile ilgili bir mesaj yaziyorsun pit geciyor 😅
Sen ne uzuluyorsun yahu ne kadar ayip bu istedigi sey…

Herşeyin içine zeytin yağı koyuyorum ben ya yoğurdu bile zeytinyağıyla veriyorum annem yapma kızım yazık diyor
Ama kaka durumumuz iyi gidiyor
Min maşallah 🧿 ben de az verdiysem zeytinyağını kaka hemen katılaşıyor. Kabız oldu 1 kakamızda. Peşine zeytinyağını arttırınca gene düzeldi çok şükür

X