2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Emin değilim aslında ama geçen ay 6 gün gecikmeden sonra adetim geldi sanırım bu ay yine aynısı olacak hamilelik belirtisi de yok zaten
O zaman hala umut var senin için Biraz daha bekle bakalım. Şayet 4-5 gün sonra baktın adetin gelmedi tekrar test yaparsın

Vallahi bende hiç hoşlanmadım bu durumdan ben bile seni buradan daha iyi yönlendirebilirim doktor muayene ediyor birde. Çatlatma iğnesi şart değil canım yumurta kendiliğinden de çatlıyor ama olurda çok büyürse ve çatlamazsa kiste dönüşüyor onu da regl olunca atıyorsun.

Klomeni kullanmaya kararlıysan al reglinin 5.günü başla. Sabah akşam bir tane toplamda 5 gün içiyorsun. Bittikten sonra 3 gün bekleyip doktora gidip boyutlarına baktır. Yumurtaların 18 mm’yi geçtiyse istersen iğne ile çatlat , istersen bekle. Eğer iğne yaptırmayacaksan yumurta ölçümüne bile gitmene gerek yok.İğnenin adı ovitrelle şu aralar fiyatı 500 küsür diye biliyorum ücretli alınıyor kendin yapıyorsun evde çok basit bir işlem. Küçücük iğnesi var ucunda, göbekten koldan bacaktan yapabilirsin ama en iyisi göbekten yapmakmış. İğneden 36 saat sonra ilişkiye başlayıp bir hafta gün aşırı devam etmelisin. Çatlamayı gördükten sonra Duphaston da kullan bence.döllenme olursa tutunmasını destekler olmazsa regl olursun, kist olursa bile atarsın

Kuzum bekleyelim ateş bizi yanıltmaz zaten yumurtlama olursa yükselişten anlarız
Bende klomen kullandım ve 12.gün ve 8.gğnden itibaren ilişki sırasında kasık agrısı oluyor yani yumurtalıkladım cok ağrıyor ama sonrası geciyor sadece ilişki sırasında oluyor bundan 3 4 gün öncede olmuştu ve dünde ilişkide ağrı oldu yani eşim cok bastırıyor ondan kaynaklı olabilirmi
2 3 derece düşüyor canım yunurtlamadan önce

Bende klomen kullandım ve 12.gün ve 8.gğnden itibaren ilişki sırasında kasık agrısı oluyor yani yumurtalıkladım cok ağrıyor ama sonrası geciyor sadece ilişki sırasında oluyor bundan 3 4 gün öncede olmuştu ve dünde ilişkide ağrı oldu yani eşim cok bastırıyor ondan kaynaklı olabilirmi

Klomen yumurtalıkları daha çok çalıştırıyor belki yumurtaların büyüdü ondan baskı hissediyorsun çatlama oldu mu

Ya canım benim çok ama çok teşekkür ederim ne güzel aydınlattın beni Allah razı olsun zamanını da ayırıp ince ayrıntısına kadar bahsetmişsin. Sonuçları bekliyorum inşallah bir çıksın ona göre hareket edeceğim artık bir yerden başlamam lazım artık

Canım ben buna mecbur kaldığım için hormon testi için gittim. Normalde en yakın il Denizli oraya özel hastaneye gidiyorum adetim 3.4 gününü denk getirmek sıkıntı oluyor randevu olayı. Eşim yoğun çalışıyor falan yan ilçede hormonlara bakılsın bari dedik. Allah oraya gitmek zorunda olanlara yardım etsin. Muamele hiç hoşuma gitmedi bu sistem yanlış bir sistem bence

Yaa bende özledim sizleri sizinle sohbet etmekte bir başka Sizle konuştuklarımı kimseyle konuşmadığımdan dilim şişti
Arada kafa dinlemek iyi gelir, iyi yaptın. Hangimiz bu konuştuklarımızı bir başkasıyla paylaşabiliyor ki? Nasreddin hoca misali(teşbih de hata olmaz derler) eşekten düşenin halini, eşekten düşen anlıyor gerçekten de.

Burdur ilinin en küçük ilçelerinden birindeyim ben canım. İlçede yok Burdur’da da özel hastane yok işte Denizliye gidiyorum izmire gelemem oğlum var imkan fırsat zor ah ah işte
Canım antalyadayim ben burada özele gel, kendi doktorum çok iyi birisi yardımcı olurum ben de her türlü sana

hormon sonıçların çıksın sen gene bildiğin özel git canm insanın sinirin bozulmasndan başka birşey değil

Bencede canım bir adım atmalısın. İnofolic bile ne kadar güzel etkiledi seni klomenin daha iyi etkilerinin olacağına inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…