2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım birşey soracağım, bugün regl günüm fakat beyaz süt kıvamı özellikle idrar sonrası damla damla akıntım var, bunu belirti sayabilirmiyiz?
Beyaz süt gibi akıntı bende reglim gelmeden 3-4 gün önce gelmeye başlıyor ama umarım senin için hamilelik belirtisidir canım.

Cnm hormon testi vermeye bnde devlete gttım
Aynı dediğin gbi girdim içeride 2 kadın
Perde arkasında bir kadın vardı
Dediğin gbiydi
Sadece hormon testimi verdım bide beta baktırdım dıye azar işitmiştim hatırlarsan.. ve koşarak ordan uzaklaştım

İst da devlet hastaneleri yumoş takıbı yapmıyor zten

Canim öyle malesef
Bir hamile kalabilseydik şunlara muhtacligumiz olmasa biran önce.
Devlet klomenden başka birşey vermiyor, takipte yapmıyor.
Klomeninsende dışarıdan reçetesiz alabilirsin, devlet karşılamıyor zaten. Ama onun da kist yaptı mı dersi var rakipsiz.

Bende 4: günü gittim canım göründümü sormadım bile zaten küçük olur 10mm gibi bitiey olur adetliyken yada benim öyle oluyor rezervim az oldugu için. Hormon sonuçlarıj çıksın herşey güzelse sıkıntı yapma. Klomen de istiyorsa sen kendin iç bu ay ateşle çatlamayı gmrdügün günde duphaston iç kist olmaz olsada adetle atılır. Güvendigin kendi doktoruna gözükürsün bence kuzum

Yaaaa maşallah canım saglıkla ilerlesin inşallah ne güzel belirgin çıKmış beklemedigin anda geliyormuş demekki bizede dua et kuzum çok sevindim

canım maalesef böyle hızlı bakmak adına ikişer ikşer alıyorlar ama doktorun uslübüde biraz iyi olsaymış hadi neyse derdinde uslüpte pek iyi değil anladığım kadarıyla istersen başka il ilçedelerdekini araştır

tanıdk olmasa vay halimize

Devlet hastanesi doktoruna yanılıp yazılıp gittiğimde 60 betayla bana dış gebelik olabilir demişti haziran ayında, 10 günü bana zehir etti ertesi gün özele gittiğim halde ordaki doktor ikna edemedi beni, kaç kere kan verdim Allah ın cezası öyle bir nifak soktu ki aklıma. Dış gebelik değil kimyasal oldum, kanamam başladığında sevincimden ağlayacaktım nerdeyse ölümü gösterip sıtmaya razı etmişti hırt oğlu hırt. Daha da devlet hastanesi kapısından geçmem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…