2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım birşey soracağım, bugün regl günüm fakat beyaz süt kıvamı özellikle idrar sonrası damla damla akıntım var, bunu belirti sayabilirmiyiz?
Beyaz süt gibi akıntı bende reglim gelmeden 3-4 gün önce gelmeye başlıyor ama umarım senin için hamilelik belirtisidir canım.

Mecbur girdim ve girdikten sonra fark ettim canım başka imkan yok hormon testi için geldim mecbur. Her zaman buraya en yakın ile gidemiyorum eşim askeri personel. Çok sıkıldım bu süreçten ya böyle şeyler yoruyor artık. Devlet hastanesi evet
Cnm hormon testi vermeye bnde devlete gttım
Aynı dediğin gbi girdim içeride 2 kadın
Perde arkasında bir kadın vardı
Dediğin gbiydi
Sadece hormon testimi verdım bide beta baktırdım dıye azar işitmiştim hatırlarsan.. ve koşarak ordan uzaklaştım

İst da devlet hastaneleri yumoş takıbı yapmıyor zten

Arkadaşlar girdim çıktım doktora. Şu süreçte her türlü saçmalığa şahit oldum ama böylesine ilk kez şahit oldum. Anlatıyorum şoktayım dinleyin. Mecburiyetten yan ilçedeki hastaneye gittim bu ay biliyorsunuz. Bizim ilçede poliklinik yok zaten. Normalde en yakın il Denizli’ye özel hastaneye gidiyordum. Bu ay yan ilçeyi deneyeyim dedim. Hormon testi falan için gittim en kötü klomen başlasın bari diye. Sıra bekliyorum randevu sıramı. Geldi içeri girdim. İçeride 2 kadın oturuyor benle beraber 3 oldu bir tane de muayenede bekliyor perde arkasında. 3 kadın yan yana sırayla derdimizi anlattık düşünebiliyor musunuz???? Hasta mahremiyeti özeli sıfır herkes birbirinin derdini özelini duymak zorunda mı ya. Ben diyorum 13 aydır bebek istiyoruz falan her şeyi anlatıyorum. Kadının biri diyor ben iki yıldır istiyorum falan biri gelmiş midem bulanıyor falan. Bu ne abi panayır mı? Neyse muayene sıram geldi ben geçtim perde arkasına bakıyor diyor ki yumurtaların küçük gibi yaaaa diyo. Bugün adetin 4. Günü dedim sonra sağdakiler iyiymiş diyor neyse soldakilere de iyi ya diyo. Eşinin sperm testini görmem gerek dedi. Dedim ki yanımda getirmedim ama sonuçlar normal dedim. Benim görmem gerek eşler bazen yalan söylüyor utanıyor diyo. Dedim benim eşim yalan söylemez zaten birlikte girdik öğrendik dedim olsun ben göreyim diyo. 🤦🏻‍♀️ dedim artık klomen falan başlasak. Önce hormonlarına bir bakalım eşinin testini de görmeden başlayamam tedaviye dedi. Hormon testi verdimiki buçukta çıkacak sonuç .öğleden sonra belki eşim izin alırsa gideceğiz götürür gösteririm testi de artık. Yani hiç tatmin olmadım anlayacağınız. O kadar heyecanla da gittim. Yumurtaların küçük diyo yeni adet olmuşum normal değil mi daha 3. 4. Gündeyiz. @Papatyamaviss A Afratafrac @TASUU @imagination forever Safransari Safransari melegim can melegim can @melisaa93 C cnlrm IADK IADK @edahandro RhieraN RhieraN ve etiketlemeyi unuttuğum diğer canlarım
Canim öyle malesef
Bir hamile kalabilseydik şunlara muhtacligumiz olmasa biran önce.
Devlet klomenden başka birşey vermiyor, takipte yapmıyor.
Klomeninsende dışarıdan reçetesiz alabilirsin, devlet karşılamıyor zaten. Ama onun da kist yaptı mı dersi var rakipsiz.

Arkadaşlar girdim çıktım doktora. Şu süreçte her türlü saçmalığa şahit oldum ama böylesine ilk kez şahit oldum. Anlatıyorum şoktayım dinleyin. Mecburiyetten yan ilçedeki hastaneye gittim bu ay biliyorsunuz. Bizim ilçede poliklinik yok zaten. Normalde en yakın il Denizli’ye özel hastaneye gidiyordum. Bu ay yan ilçeyi deneyeyim dedim. Hormon testi falan için gittim en kötü klomen başlasın bari diye. Sıra bekliyorum randevu sıramı. Geldi içeri girdim. İçeride 2 kadın oturuyor benle beraber 3 oldu bir tane de muayenede bekliyor perde arkasında. 3 kadın yan yana sırayla derdimizi anlattık düşünebiliyor musunuz???? Hasta mahremiyeti özeli sıfır herkes birbirinin derdini özelini duymak zorunda mı ya. Ben diyorum 13 aydır bebek istiyoruz falan her şeyi anlatıyorum. Kadının biri diyor ben iki yıldır istiyorum falan biri gelmiş midem bulanıyor falan. Bu ne abi panayır mı? Neyse muayene sıram geldi ben geçtim perde arkasına bakıyor diyor ki yumurtaların küçük gibi yaaaa diyo. Bugün adetin 4. Günü dedim sonra sağdakiler iyiymiş diyor neyse soldakilere de iyi ya diyo. Eşinin sperm testini görmem gerek dedi. Dedim ki yanımda getirmedim ama sonuçlar normal dedim. Benim görmem gerek eşler bazen yalan söylüyor utanıyor diyo. Dedim benim eşim yalan söylemez zaten birlikte girdik öğrendik dedim olsun ben göreyim diyo. 🤦🏻‍♀️ dedim artık klomen falan başlasak. Önce hormonlarına bir bakalım eşinin testini de görmeden başlayamam tedaviye dedi. Hormon testi verdimiki buçukta çıkacak sonuç .öğleden sonra belki eşim izin alırsa gideceğiz götürür gösteririm testi de artık. Yani hiç tatmin olmadım anlayacağınız. O kadar heyecanla da gittim. Yumurtaların küçük diyo yeni adet olmuşum normal değil mi daha 3. 4. Gündeyiz. @Papatyamaviss A Afratafrac @TASUU @imagination forever Safransari Safransari melegim can melegim can @melisaa93 C cnlrm IADK IADK @edahandro RhieraN RhieraN ve etiketlemeyi unuttuğum diğer canlarım
Bende 4: günü gittim canım göründümü sormadım bile zaten küçük olur 10mm gibi bitiey olur adetliyken yada benim öyle oluyor rezervim az oldugu için. Hormon sonuçlarıj çıksın herşey güzelse sıkıntı yapma. Klomen de istiyorsa sen kendin iç bu ay ateşle çatlamayı gmrdügün günde duphaston iç kist olmaz olsada adetle atılır. Güvendigin kendi doktoruna gözükürsün bence kuzum

@Belisimm @fnd_50 @savascii A Afratafrac melegim can melegim can @Papatyamaviss @Psikolog2426 @melisaa93 @Perlitik kızlar uzun zamandır yoktum girmiyordum bebek işini bırakmıştım takip yapmıyordum sadece korunmuyordum bu ay akıntı çok yoğundu içimden bi ses hamilesin diyordu ama ben değilim diye düşünüyordum geçen ay 14 gün arayla üst üste adet oldum biliyorsunuz kimyasal yaşamıştım ve kimyasaldan öncede 14 gün arayla adet olmuştum ve hamile kalmıştım sonuç kimyasal olmuştu bugün döngünün 27.günü ve bi cesaret test yaptım sonuç bu resimde çıkmıyor pek fazla ama pembe ama yine korkuyorum daha koyu olması gerekiyor diye acaba yine mi kimyasal olacak diye size haber vermek istedim kaç aydır birlikteyiz ilk sizinle paylaştım eşime söylemeyecem etiket yapamadıklarım kusura bakmasın 🥰🥰
Yaaaa maşallah canım saglıkla ilerlesin inşallah ne güzel belirgin çıKmış beklemedigin anda geliyormuş demekki bizede dua et kuzum çok sevindim 😍😍😍

canım maalesef böyle hızlı bakmak adına ikişer ikşer alıyorlar ama doktorun uslübüde biraz iyi olsaymış hadi neyse derdinde uslüpte pek iyi değil anladığım kadarıyla istersen başka il ilçedelerdekini araştır

Ben de Doğu'da buyuksehirdeyim. İçeri 3-5 kişi alıp muayene etmek malesef sadece ilçe hastalerine has bir durum değil. Gerçekten çok rahatsız verici. Ordaki kadın niye bilsin ki çocuğum olmuyor..
Ben de ilk düşündüğüm zaman gitmiştim, kadını muayene ediyordu alttan. O kadar midem bulandı ki tansiyonum düştü yere düşecektim.
Bir süre özelde devam edip sonra üni Hastanesi'nin özeline geçtim orada bile muayene ucreti vermeme rağmen sabah 7'de gel kimlik bırak sayılı hasta alıyoruz diyordu sekreter.
Bunu söylemeyi hiç istemezdim ama hastanede çalışan başhemşire tanidik onun sayesinde muayene olup operasyonlarimi oldum hemde en hızlı şekilde.
Kadına verilen değer bu olmamali.. Devlette muayene parası vermiyoruz diye insan yerine koyulmuyoruz malesef...
tanıdk olmasa vay halimize

Devlet hastanesi doktoruna yanılıp yazılıp gittiğimde 60 betayla bana dış gebelik olabilir demişti haziran ayında, 10 günü bana zehir etti ertesi gün özele gittiğim halde ordaki doktor ikna edemedi beni, kaç kere kan verdim Allah ın cezası öyle bir nifak soktu ki aklıma. Dış gebelik değil kimyasal oldum, kanamam başladığında sevincimden ağlayacaktım nerdeyse ölümü gösterip sıtmaya razı etmişti hırt oğlu hırt. Daha da devlet hastanesi kapısından geçmem.

X