2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kız 14 gün müüüüü. Çocuk varsa okula başlayacak
yaa hahahah hem guluyorum hem de gozlerım dolduuu
byle bır ortamda sızlerı samımyetle tanıdıgım ıcın cok mutluyum yaa ınsallah hepımız hayırlı guzel haberler alırız sizi cok sevdim arkaadaslarım ablalarım biliyorum bır cogunuz benden buyuksunuz :)))

Ben 18 yaşındayım her yıl kutluyorum 18. yaşımı

Aşkım merkez bize uzak merkezde de özel hastane yok. Orda da devlet var oraya gidene kadar bizim bulduğumuz ilçeye en yakın il Denizli 1 saat falan sürüyor oraya gidiyorum. Normalde özele gidiyorum zaten ama bu ay biraz mecburiyet oldu randevu da bulamayınca adetin üçüncü gününe yan ilçeden alayım hormon orada vereyim dedim. Klomen falan başlasak dedim hatta. İşte eşinin sperm testini görmem lazım diyor başka bir şey demiyor hormon testi istedi umarım hepsini istemiştir bakılır en azından elimdeki hormon testi ile denizliye gidebildiğimde başlanır bir şeylere cidden moralim bozuldu yumurtalar küçük ya diyor neyse iyiymiş ya diyor ben adetin 4. Günü diyince

Esını almazlar ıcerı en baştan soyleyım kankam devlet hastanesinde guzel doktora denk gelmek zor zaten ozel ılgısı gördükten sonra devlet senı tatmın etmez ha en azından yardımcı olabılseydı yada mın düzeyde tutacaksın beklentıyı bla bla bende gırıyorum ıkı kısı ıkı kısı alıyor bazen tek gunde 150 hastaya bakıyor doktor tek tek olsa yetısmıyor bla bla devlet malesef boyle bıde ılce küçük yer oldumu sapıtıyor ben cok mutlu donecegını düşünmüyordum zaten devlet olmasından kaynaklı bıde duzgun bırı gelmezse dıye sen testlerını yapmasına ve verecegı tedavıye odaklan ılgı alaka somurtmuş gülmüş cok onemseme bulmak zor zaten

Sana doktor bulalım. Bulunduğun ili yaz. Sana yakın çevre ildeki topik kızları yönlendirme yapsınlar. Ya da atla gel İzmir e seni ben götürim burada buluşuruz.

Canım çok sıkıldı ya. Günlerdir bu anı bekliyorsun, şu gördüğün muameleye bak. Pes yani. Bende bu alınan diplomalardan emin değilim küçük bir araştırma yapıp sahip olduğum bilgiye bile sahip değil doktor, inanılır gibi değil. Tahlilini zamanında vermişsin bu iyi birşey en azından gününü yakalayabildin. Sonuçların çıksın, zor da olsa Denizli'ye git bence en azından ikna olup çıkarsın. Verdiğin emeğe çabaya değer en azından.

Canım o moral bozukluğu ve şokulupu ile hiçbir şey düşünemedim çıktım geldim. Çatlatma iğnesi şart mı canım? Yumurta kendi de çatalyabilir değil mi? Çatlatma iğnesini eczaneden mi alıyoruz kendimiz mi yapıyoruz nasıl oluyor o iş? Ne kadardır ücreti falan. Of of hiç tatmin etmedi beni zaten hiç

Hayırlı olsun canım. İnşallah sağlıklı bir hamilelik olur. Herşeyden vazgeçtiğin bir anda gelmesi de ne güzel sürpriz olmuş

Sana doktor bulalım. Bulunduğun ili yaz. Sana yakın çevre ildeki topik kızları yönlendirme yapsınlar. Ya da atla gel İzmir e seni ben götürim burada buluşuruz.
Burdur ilinin en küçük ilçelerinden birindeyim ben canım. İlçede yok Burdur’da da özel hastane yok işte Denizliye gidiyorum izmire gelemem oğlum var imkan fırsat zor ah ah işte

Bebeğim ben 2 ay klomen kullandım ve doktorum çatlatma iğnesi vermedi ve kiste döndü çatlamadı. Bence klomen de iğne şart.

Canım birşey soracağım, bugün regl günüm fakat beyaz süt kıvamı özellikle idrar sonrası damla damla akıntım var, bunu belirti sayabilirmiyiz?

Aynen kuzum valla hala şoktayım günlerdir bu anı bekliyorum her şey güzel olacak diye o kadar enerjim de yerinde ama zaman kaybı oldu resmen benim için. Bir tek tahlile sevinebiliyorum. Bir de var ya sonuçlar çıksın gidecem gözüne de sperm testini sokacam tedavi ne verecek bakalım. Devlet hastanesi dahi olsa kadın doğum gibi kendi başına özel bir alanın kesinlikle mahremiyet içinde olması gerektiğine inanıyorum. İnsanlar utana sıkıla derdini anlatmamalı kurbanlık koyun gibi birbirine bakmamalı ya

Burdur ilinin en küçük ilçelerinden birindeyim ben canım. İlçede yok Burdur’da da özel hastane yok işte Denizliye gidiyorum izmire gelemem oğlum var imkan fırsat zor ah ah işte
Peki Antalya ve Muğla ya gitsen? Ya da Isparta. Afyon da olurmuş. Topik kızlar burada yaşayanlar bir el atıverin bacım olaya. Kimin doktoru iyice fundamızı oraya yollayallım. Sabah gider akşam evinde olursun. Oğluşunla günübirlik bir gezi olur.

Bende katılmak istiyorum

Kesinlikle haklısın. Kim olsa rahatsız olur. Neyse sen üzme kendini hiç. Tahlillerini yaptırmışsın, eşinin tahlilini de gösterirsin bakalım ne önerecek. Ondan sonra rotanı belirlersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…