2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya işte cidden ben de anlamıyorum ve ilk kez böyle bir duruma tanık oldum şok oldum mahremiyet yok sıfır ya. İnsanlar utana sıkıla anlatıyor sessizce falan. Hadi diyelim benim imkanım var özele gidebilirim peki imkanı olmayan

sıkayet et kuzum ıstersen dıcem ama eger orada tedavıye gıtmeyeceksen daha tabii

İşte ben de anlamıyorum bunu. Durumu olmayan nasıl gidiyor napıyor aldığımız vitaminler bile dünya para. Gerçekten kötü bir devir. Neyse kuzum sen sıkma canını. İnşallah sonuçların güzel çıkacak

Tavuk muyuz her gün kocaman yumurta çıkaracağız. Çok çok saçma bir durum olmuş canım tabiki şu anda yumurtaların küçük olması normal olan. Ya bunları söyleyen doktorlar nasıl tıp fakültesi mezunu olup bir de uzmanlık almış oluyorlar gerçekten hayretler içerisindeyim. Klomende reçetesiz satılıyor 15 liraydı en son bu doktorun eline kalmaktansa git al bence canım 10.gün tekrar yumurtalarına baktırırsın boyutu iyiyse çatlamasını beklersin yada çatlatma iğnesi yaparsın. İğneyi zaten ücretli alıyorsun. Boyutu 18-24 mm arasındayken çatlaması gerekiyor. Aile hekimliğine de duphaston yazdır çatladıktan sonra içersin.

Ya varya nefret ettim artık devlet hastanesinden. Aynı şey benim başıma geldi üstelik diğrer kadınla birbirimizin popomuzu vs her b.kumuzu gördük. Laf edince de kızmışlardı.

Ayrıca bu nası doktor ya. Regl döneminde yumurta zaten küçük oluyo. Yeni gelişmeye başlıyo. O yüzden yumurtlayana kadar takviye kullanıyoruz. Sen ikide birde gidip randevu mu alacaksın bir de. Eşimin sperm testi iyi diyorsan iyidir. Ona göre o an şu tedavi ile gidelim diyerek yönlendirme yapması gerekirdi ya da hangi tahlili yapacaksa yapması gerekirdi. Kuzum sen bence bir sonraki adet döneminde 3. gün yine doktora git ama bu sefer merkezde çok bilindik bir yere git. Özele falan da gidebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…