2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Haklısın tatlım. Bizi yine silkeledin. İyi ki varsın. Duana katılıyorum Allah bugünlerimizi aratmasın inşallah. Hep söylüyorum biz olmasında hayır arıyoruz oysa olmamasında var bir hayır. En güzeli olsun inşallah hakkımız da

inşallah bu ay tutacak gibi ya ben öyle hissediyorum senin için hamile kalınca ilişki yasakları başlayacak bugünlerin kıymetini bilsinler
Benim bir arkadaşım 9. aya kadar eşiyle birlikte olmuş sıkıntı olmamış. Kişden kişiye mi değişiyo acaba.

İnşallah hislerin doğru çıkar bebeğim

Sen de iyi ki varsın birtanem, hepiniz öyle

Benim bir arkadaşım 9. aya kadar eşiyle birlikte olmuş sıkıntı olmamış. Kişden kişiye mi değişiyo acaba.

İnşallah hislerin doğru çıkar bebeğim
Evet ya bazıları hiç engel tanımıyor sanırım riskli gebeliklerde özellikle yasak koyuyor doktorlar . Bana 3 hafta yasak demişti ilk öğrendiğimde .
Çıkacaaak ben inanıyorum

Kızlarrrr, sizler ne alemdesiniz Var mı belirtisi olan yakında test yapacak olan

@Rabiskooo @UstaOzlem genc-anne IADK @ozgeeeee1 @pempbepsikolog @raziyesmsk @Kevssooo

Ah canım ne desem bilmiyorum. Bat'a 1 hafta var. Dayanabildiğim kadar dayanıp test yapmamaya çalışıcam. emin değilim ama sol yumurtalık ve kasıkta ara ara hafif bi ağrı oluyor. Afedersiniz gaz çok var bu da belirtimi bilmiyorum değilse kusuruma bakmayın. Eğer gebelik varsa gerçekten mucize gibi olacak. İddiaya girdik eşimle bakalım hangimiz kazanacak

Ben ilk bakışta gördüm, fark ediliyor

Henüz test yapmadım canım regl günümede daha var

Günaydın kızlar bende moreller bozuk dün tatile çıkıyorduk yolda kaldık 3 saat, araba çalışmıyor ne olduğu 1-2 saate belli olucak. Bir yandan eşim can sıkma nolur bişey varsa bebeğe bişey olmasın diyor bir yandan onun canının sıkıldığını görmek üzüyor inşallah hayırlı haberler alırız

Geçmiş olsun canım herşeyde vardır bi hayır

Her şeyde vardır bir hayır elimizde olmayan şeyler için üzülme canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…