2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yükselen de önemli değil miydi ya bu konularda 😂
Ayy evet 😅😅 doğum saati için doktoru darlarım bu gidişle sezaryen yaparsam 🤣 bir de aklınızda olsun sabahın köründe sezaryen olmayın sakın güneş 12. Eve geliyor doğum haritasında benim ağzıma etti sabah 7 de almışlar sezaryen saat 7-8-9 bazen 10 da haritada 12. Eve düşürüyor biraz sıkıntı.. şöyle daha geri planda kalıyor mesela potansiyelini çok gösteremiyor bu ben de çok fazla oldu çok bilgili olduğum bir konuda bile mesela daha arka planda kalmayı tercih ediyorum işimde de göz önünde değil arka planda hallediyorum gibi o yüzden ben öğlen gibi istiyorum doktora da bunu söylicem saban köründe beni ameliyat etmeyin en son beni ameliyat edin diye tabi normal olmazsa 😅
Ben astroloji ile ilgileniyorum hatta aklınızda olsun olurda sezeryan düşünürseniz tarih konusunda saat konusunda doktor tercih bırakırsa bana mesaj atın birlikte seçelim bir sürü arkadaşımın kuzenimin sezeryan saatini seçtik🤣🤣🤣🤣 (bebek kaderiyle gelir sadece doktorlar bazen bir aralık veriyor örneğin hangi gün alalım sana hangisi uygun hangi saatte alalım derlerse bunu planlıyoruz)

Biz hep durexin pembe jelini kullanıyoruz su bazlı hamile kalmama da engel olmadı o su bazlı olduğu için çok rahat oluyor onu da tavsiye ederim çok rahat 🤗

Ben bebe yağını 1 defa kullandım ve sonrasında çok kaşıntım olmuştu. Sana dokunmuyorsa iyi. Ben Okey in falan en doğal olan kayganlaştırıcısından kullandım bir de bir kaç defa onda sıkıntı yaşamamıştım.

Bunları kullanmak bir sorun değil bu arada. Gayet normal.
Sağolun kızlar içimi rahatlattınız🥰

Ben şuan yumurtlama dönemindeym ama baktım gebeyken bile kullanan varmış forumlarda. Ben kullanamam galiba korkarım. Ama enfeksiyon için Dr.lar öneriyormus bu yağı öyle yazmışlar
Bu dimi

Eklentiler

• IMG_1756.png
    IMG_1756.png
    210,5 KB · Görüntüleme: 30
Ayy evet 😅😅 doğum saati için doktoru darlarım bu gidişle sezaryen yaparsam 🤣 bir de aklınızda olsun sabahın köründe sezaryen olmayın sakın güneş 12. Eve geliyor doğum haritasında benim ağzıma etti sabah 7 de almışlar sezaryen saat 7-8-9 bazen 10 da haritada 12. Eve düşürüyor biraz sıkıntı.. şöyle daha geri planda kalıyor mesela potansiyelini çok gösteremiyor bu ben de çok fazla oldu çok bilgili olduğum bir konuda bile mesela daha arka planda kalmayı tercih ediyorum işimde de göz önünde değil arka planda hallediyorum gibi o yüzden ben öğlen gibi istiyorum doktora da bunu söylicem saban köründe beni ameliyat etmeyin en son beni ameliyat edin diye tabi normal olmazsa 😅
Ben astroloji ile ilgileniyorum hatta aklınızda olsun olurda sezeryan düşünürseniz tarih konusunda saat konusunda doktor tercih bırakırsa bana mesaj atın birlikte seçelim bir sürü arkadaşımın kuzenimin sezeryan saatini seçtik🤣🤣🤣🤣 (bebek kaderiyle gelir sadece doktorlar bazen bir aralık veriyor örneğin hangi gün alalım sana hangisi uygun hangi saatte alalım derlerse bunu planlıyoruz)
Ooo hamile kalırsam yandın 😂

Kızlar idrar yolu enfeksiyonu için Nioli yağını arastırın. Hafif yanma başladıgında çamaşıra bir iki damla damlatıyordum 2 günde geçiyordu. 2 kere yaşadım ilaç kullanmadan nioli yağı ile atlattım. Akıntıya da çok iyi geliyor diye yorumlar var ama benim öyle bir şikayetim olmadığı için deneyimleyemedim.
Ya bu yağı duymuştum bende. Tam nasıl kullanılıyor ama anlamadım. Külodun herhangi bir yerine damlatmak yeterli mi? Yoksa tam rahim kısmına denk gelen yere mi?

Yaa benim sezaryen sabah olacaktı bekle bekle öğleden sonra 2’ye kalmıştı çok sinirlenmiştim ama iyi ki öyle olmuş o zaman🙃

X