2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Anladım canım sen bunu doktorundan duyduğun için bebe yağı kullanarak ilişkiye girebildiğini hissediyosun şuan bence bır kaç sefer normal yolla denemelisin bebe yağınvarmıs gibi düşünerek bu sana daha iyi gelicek zamanla bak göreceksin ❤️
Kız artık kurudum kurudum😄 şaka bir yana da deprem çok etkiledi beni. Öncesinde böyle bir problemim yoktu.

Yani yumurta var sperm var her ay neden 1 yıl sonra 2 yıl sonra ya da o ayy😂
Kuzum şöyle bir şey var benim babamın ikinci evliliği annem, babam ilk evliliğinde yıllarca evli kalıyorlar ve çocukları olmuyor tabi o zaman tüp bebek falan yapmıyolar muhtemelen yapsalardı çok net tutardı ama doğal yollarla yıllarca olmuyor boşanıyorlar tabi başka sebeplerden vs
her ikisi de farklı insanlarla evlenince hemen hamile kalınıyor hemen çocuk oluyor karşı tarafında çocuğu oluyor babamın da ben oluyorum öyle garip ki insan niye olmuyor diye sorguluyor çünkü her ikisinde de sorun yok her şey çok normal ve diğer kişilerle evliliklerinin ilk yılında çocukları oluyor hemen yapıyorlar çok garip gerçekten

Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. Mantar ne durumda bilmiyorum ama enfeksiyon var şuan. Afyon'a kaplicalara gittik hiç başıma gelmezdi ve şansıma yumurtlama zamanına denk geldi. Bu ay adet olursam dediğini yaparım inşallah 🙏🏻
İnşallah olmazsın canımm eger olursan adetin bitsin temizlen öyle başla kuzum. Hem karbonat alkali oldugu için vajinananın ph dengesinide koruyor bence bn geçen hafta yine yaptım hafif
kaşıntım oldu bir hafta kullandım iltihap aktı hep tabi sürekli beyza küçük bezlerden kullandım ne aktıgını görmek için yoksa farketmezdim belki
Ama zaten bi rşeyler kullanman lazım ögleden sonraya kadar çok akıntı oluyor

İnşallah olmazsın canımm eger olursan adetin bitsin temizlen öyle başla kuzum. Hem karbonat alkali oldugu için vajinananın ph dengesinide koruyor bence bn geçen hafta yine yaptım hafif
kaşıntım oldu bir hafta kullandım iltihap aktı hep tabi sürekli beyza küçük bezlerden kullandım ne aktıgını görmek için yoksa farketmezdim belki
Ama zaten bi rşeyler kullanman lazım ögleden sonraya kadar çok akıntı oluyor
İnşallah canım 😌 yaparsam eğer dediklerini uygularım mutlaka

Merhaba kizlar ben bu ay 8 haftalik hamileligimden kalp atisi olmadigi icin kurtaj oldum da bir sure hastaneye falan gitmek istemiyorum. Doktorlar kurtajdan sonra genelde ne kadar ara öneriyor bileniniz var mi?
Canım biz konuşmuştuk dimi yanlış hatırlamıyorum ismini.dekolman yaşamıştık diye?

Kızlar idrar yolu enfeksiyonu için Nioli yağını arastırın. Hafif yanma başladıgında çamaşıra bir iki damla damlatıyordum 2 günde geçiyordu. 2 kere yaşadım ilaç kullanmadan nioli yağı ile atlattım. Akıntıya da çok iyi geliyor diye yorumlar var ama benim öyle bir şikayetim olmadığı için deneyimleyemedim.

Kızlar idrar yolu enfeksiyonu için Nioli yağını arastırın. Hafif yanma başladıgında çamaşıra bir iki damla damlatıyordum 2 günde geçiyordu. 2 kere yaşadım ilaç kullanmadan nioli yağı ile atlattım. Akıntıya da çok iyi geliyor diye yorumlar var ama benim öyle bir şikayetim olmadığı için deneyimleyemedim.
Ben de bayramdan önce sipariş etmiştim akıntı icin. Bugün elime ulaştı şansa enfeksiyon kaptigim zamanda geldi. İki damla damlattim bakalım inşallah işe yarar

Problem şu ki idrar tahlilinde değerler yüksek çıkmasına rağmen benim belirtilerim pek yok. Hatta karnimdaki sanciyi yumurtlama sancısı sandım ilk. İdrar yaparken yanma falan da yok ben de😕

Madem konu açıldı kızlar bende kuruluktan dolayı ilişkide zorlanıyorum. Zaten vajinusmustum ondan dolayı rahat ilişkiye giremiyorum. Terapi aldığımızda da bebe yağı önermişti doktorumuz spremlere zararı yok demişti. Belki psikolojiktir bilmiyorum ama ben bebe yağı olmadan ilişkiye giremiyorum 😔 inşallah gerçekten doktorun dediği gibi zararı yoktur.
Biz hep durexin pembe jelini kullanıyoruz su bazlı hamile kalmama da engel olmadı o su bazlı olduğu için çok rahat oluyor onu da tavsiye ederim çok rahat 🤗

2 aydır ilişkiye girebiliyorum. Zaten Aralık ayında ilk ilişkiyi yaşamıştık. Sonrasında deprem olunca bir daha denememiştim. Mayıs'ta yeniden başladık hep bebe yağı kullanıyoruz
Ben bebe yağını 1 defa kullandım ve sonrasında çok kaşıntım olmuştu. Sana dokunmuyorsa iyi. Ben Okey in falan en doğal olan kayganlaştırıcısından kullandım bir de bir kaç defa onda sıkıntı yaşamamıştım.

Bunları kullanmak bir sorun değil bu arada. Gayet normal.

X