2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ne güzel kız sevin bende kuruluktan muzdaribim senin spermler koşa koşa gider benimkiler topallıyor artık 😂😂
:KK70:

Ya şimdi nasıl söylenir bilemedim ama net olmaya çalışacağım. Bunun için yumurtlama gününde eşin önce seni mutlu etsin. Vajinal yoldan bahsetmiyorum bu arada elden bahsediyorum. Sen zaten yeterince ıslanıyorsun mutlu olduktan sonra ve eşinle sonrasında birlikte olun. Böylece çok daha rahat bir ilişki olur. Spermin gidişi de hızlanır.

Söylediğin şeyi ilk defa duyuyorum. Bir kaç ay öncesinde muayene oldugumda bana da mantar fitili vermişti geçti mi geçmedi mi bilmiyorum çünkü belirti falan yoktu o zamanda da. Bu dediğin ölçüler bir seferlik mi yoksa bu ölçüden 7 tane çıkıyor mu? İlla mantar olmamıza gerek yok demi rahim temizligi için yapılsa da olur mu? Acaba idrar enfeksiyonuna da iyi gelir mi
Ben çok çektim mantardan canım annem tv de doktor anlatırken dinlemiş bana söyledi yaptım çom faydasını gördüm diyorum ya 2 sene çektim artım eşime yaklaşmaya utanıyordum. Normalde bu zaten rahmi temizliyor anadan dogma gibi tertemiz yapıyormuş bende mantar oldugu için denedim ve çok işe yaradı kim dese tavsiye ediyorum zaten sabah kalkar kalmaz lavabaoya zor yetişiyorsun su gibi akıyor içinde ne varsa bu ölçüden 7 kesin çıkardım ben büyüklügüne baglı fitil kadar olsa yeter canım

Ben çok çektim mantardan canım annem tv de doktor anlatırken dinlemiş bana söyledi yaptım çom faydasını gördüm diyorum ya 2 sene çektim artım eşime yaklaşmaya utanıyordum. Normalde bu zaten rahmi temizliyor anadan dogma gibi tertemiz yapıyormuş bende mantar oldugu için denedim ve çok işe yaradı kim dese tavsiye ediyorum zaten sabah kalkar kalmaz lavabaoya zor yetişiyorsun su gibi akıyor içinde ne varsa bu ölçüden 7 kesin çıkardım ben büyüklügüne baglı fitil kadar olsa yeter canım
Valla ilginç bir bilgiymiş, biraz araştırıp deneyebilirim 😌 peki donması için buzluk mu dolap mi? Bir de gece yatmadan mi fitili yerlestirdin

Madem konu açıldı kızlar bende kuruluktan dolayı ilişkide zorlanıyorum. Zaten vajinusmustum ondan dolayı rahat ilişkiye giremiyorum. Terapi aldığımızda da bebe yağı önermişti doktorumuz spremlere zararı yok demişti. Belki psikolojiktir bilmiyorum ama ben bebe yağı olmadan ilişkiye giremiyorum 😔 inşallah gerçekten doktorun dediği gibi zararı yoktur.

Valla ilginç bir bilgiymiş, biraz araştırıp deneyebilirim 😌 peki donması için buzluk mu dolap mi? Bir de gece yatmadan mi fitili yerlestirdin
Dolaba katıyorsun canım normal bir gün durdugu zaman katı oluyor elinde ezilirse katamazsın. Fitil gibi derine itekle denersen ben ilk kattıgımda çok kötü yandı zor durdum onunda enfeksiyondan oldugunu düşünüyorum malum karbonat limon ikimci günü çok yakmadı

Madem konu açıldı kızlar bende kuruluktan dolayı ilişkide zorlanıyorum. Zaten vajinusmustum ondan dolayı rahat ilişkiye giremiyorum. Terapi aldığımızda da bebe yağı önermişti doktorumuz spremlere zararı yok demişti. Belki psikolojiktir bilmiyorum ama ben bebe yağı olmadan ilişkiye giremiyorum 😔 inşallah gerçekten doktorun dediği gibi zararı yoktur.
Ne kadar süredir yağı kullanıyorsun canım

2 aydır ilişkiye girebiliyorum. Zaten Aralık ayında ilk ilişkiyi yaşamıştık. Sonrasında deprem olunca bir daha denememiştim. Mayıs'ta yeniden başladık hep bebe yağı kullanıyoruz
Kullan canım hiç bir şey olmaz kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle yap önemli olan o sıkıntını yenmen

Dolaba katıyorsun canım normal bir gün durdugu zaman katı oluyor elinde ezilirse katamazsın. Fitil gibi derine itekle denersen ben ilk kattıgımda çok kötü yandı zor durdum onunda enfeksiyondan oldugunu düşünüyorum malum karbonat limon ikimci günü çok yakmadı
Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. Mantar ne durumda bilmiyorum ama enfeksiyon var şuan. Afyon'a kaplicalara gittik hiç başıma gelmezdi ve şansıma yumurtlama zamanına denk geldi. Bu ay adet olursam dediğini yaparım inşallah 🙏🏻

2 aydır ilişkiye girebiliyorum. Zaten Aralık ayında ilk ilişkiyi yaşamıştık. Sonrasında deprem olunca bir daha denememiştim. Mayıs'ta yeniden başladık hep bebe yağı kullanıyoruz
Anladım canım sen bunu doktorundan duyduğun için bebe yağı kullanarak ilişkiye girebildiğini hissediyosun şuan bence bır kaç sefer normal yolla denemelisin bebe yağınvarmıs gibi düşünerek bu sana daha iyi gelicek zamanla bak göreceksin ❤️

A Afratafrac bebeğim ben regl oldum.Normalde lekelenme ile başlar yarım gün sonra regle dönerdi çat diye kırmızılar geldi. İnofolic etkisi galiba ☺️ Yeni tarihlerim
Sat 5 Temmuz
Bat 6 Ağustos
Aha koç burcu bebe geliyor şimdiden Allahım kolaylık versin ❤️🤣🙏🏻 bir koç bebesi olarak aşırı hazır cevap hiperaktif ama bir o kadar da cimcime bir çocukmuşum ☺🤣 kendinizi hazırlayın 🙈🙈🙈

X