2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım adeti bklyrm olmadım hala geçtiğinin 2. Günü kan testi negatif çıktı doktor bey 1 hafta yokmuş 1 hafta sonra söktürücü ye başla dedi bende beklemedeyim bakalım

Ben yapıyorum test ama hiç bişey yok gününü de bilmiyorum ki. normalde adete 10 gün falan var ama yumurtlama akintisini erken gordum
Daha çok varmış kız. Bari beş gün kala falan yapmaya başlasaydın seninki de çok erkenmiş. Ama tabi erken yumurtladıysan daha çabuk çıkar

Bugün acayip bir şey oldu çok yoğun kremsi beyaz akıntı gördüm afedersiniz ilişki sırasında ama o kadar çoktu ki peçeteyle sildim hatta nedir acaba bu bilgisi olan var mı bembeyazdı rengi de krem gibi tövbe tövbe bi bunu görmemiştim hayatımda buda oldu

Ateş kaç olmalı şimdi acaba hiç anlamıyorum bende ateşten, mesela yumurtlamadan 5 gün sonra kaç olmalı bugün gebelik testlerim geldi
Bunu bende bilmiyorum bizi bilgilendirebilir mi eğer tutarsa beraber hamile kalıcaz inşallah rabbim gönlümüze göre verir

Bende de aynı şekilde metal koku gibi hatta reglime 10 gün var testte yapmadım daha o yüzden

Bat a kaç gün var senin kuzum

Normal kaset test yaptım canım.Pozitife döneceğini sanmıyorum.Biz ikimizde bu ay hissedemedik eşimle.Önümüzdeki aya ya nasip.Dikkatli bir şekilde verimli günleri değerlendirmek lazım.

Normal kaset test yaptım canım.Pozitife döneceğini sanmıyorum.Biz ikimizde bu ay hissedemedik eşimle.Önümüzdeki aya ya nasip.Dikkatli bir şekilde verimli günleri değerlendirmek lazım.
Hakkınız da hayırlı olan en kısa zamanda gelsin bebişiniz dediğin gibi verimli günleri değerlendirirsiniz ve ilişki sayısını arttırırsınız

Ya bugün pik gördüm değerlendireceğiz bu iki günü 14ü evleneli iki sene oluyor yıldönümümüz tam 9gn sonra yani inşallah hepimiz istediğimiz haberleri alırız

Kızlar adetin 10 günü bugün dün ovulasyonda bisey yoktu belirsiz çizgi var di az önce ovulasyon testi yaptım pik bi anda pik olmuş şoktayim ben mi yanlış görüyorum
Yok canım doğru görüyorsun. Bir anda gelişmiş sen takip et yine de. Bu ay çok takviye kullanıyordun sanki yanlış hatırlamıyorsam, onun da etkisi olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…