2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben aşılama yaptırmıştım ama Malesef tutmadı kanda çıkmadı Ama regl de olmadım 1 gün gecikti şuan aşılama sonrası regl gecikmesi yaşanıyormuş o yüzdn bekliyorum olunca yazıyım
Canım hiç üzülme tutmadigi için. En azından denemiş oldun.
İnşallah olmazsın ama, adet ağrıları uzun bı sure olmicak hayatında
Bir de aşılama sonrası gebe kalan çok yakın bir tanıdığım var onun da uzun süredir olmuyordu bebeği. Burada da kalanı çok okumuştum bir kaç ay dinlenin. Tekrar tedavi düşünüyorsanız ara verin biraz

Evet canım gecikiyor. Umutlandırıyor meret ama yine de geç döllenme de olabiliyor. Yumurta beklenenden sonra çatlamış olabilir. İlla iğne oldun diye tahmin edilen sürede çatlamayabiliyor
13. Gün kanda 2.30 çıktı daha yeni burda okudm adet gecikmesnde kanı 1.2 çıkmş 4 gn snra bi daha vermiş ve 20 çıkmş geç döllenme olmş bilmiyorm umutlandım

Evet öyle yapıcam ilk aşılamamdı zaten bi gebelik geçirdm kendim 8 hftalıkken kürtaj oldm şmdi tekrar kendiliğindn olmasıno beklicm yaşım daha 23 acele etme diolar

Evet öyle yapıcam ilk aşılamamdı zaten bi gebelik geçirdm kendim 8 hftalıkken kürtaj oldm şmdi tekrar kendiliğindn olmasıno beklicm yaşım daha 23 acele etme diolar
Evet yaşın daha genç kendine dert edeceğin hicbisey yok. Aşılama çok garanti olmuyor malesef. Yerinde olsam bir kaç ay kendim denerdim hem kendin de gebe kalabiliyormuşsun zaten daha ne

edahandro kuzum lütfen üzülme. Seni o kadar iyi anlıyorum ki zaten bizden başkası da anlamaz ne aile ne eş bence. Biz daha farklı düşünüyoruz. Ben de bu yaz için işte tedavi aşılama bir şey başlamak için gittim doktora. Üniversite hastanesine gittim ben profesöre gittim. Herşeyimize baktı tamam dedi sorun yok regl olunca gel başlayalım bu yaz seni hamiş yapcaz. Çok şükür ki ben regl olmadım sen de olacaksın çok az kaldı hissediyorum
kışın bir ay ikimiz de iki kez regl görmüştük bu ay çift dikişiz demiştik hatırlıyor musun yine tutmamıştı. Kışın yapmadığım şey kalmadı ama çok gergindim işte. Şimdi gerginliği bırak zaten olmuyor kafasındaydım bir de kurallarımı kaldırdım. Normalde mesela o gece biz alkollüydük ve ben öyle akşamlarda kesinlikle istemiyorum birliktelik. Olacaksa da içmeden olsun falan derim hep böyle kurallarım vardır benim. O gece hiç sallamadım. Bilmiyorum bebişim sağlıklı mı değil mi inşallah sağlıklıdır ama bahsetmek istediğim gerçekten rahatlamamız gerektiği. Okuyunca sinir oluyordum böyle diyenlere olamıyorum diye haklısın sinirleniyorsan da ama ben tedavi almayı düşünüyordum bu konuda çünkü hiç rahat bir insan değilimdir normalde

Canım seni okadar iyi anlıyorum kim benim de olmuyor yaşımda çok gecikti diye tüp bebek denedim, ama hiç kolay değil her aşaması stresli , tamamen ticari bir alan olmuş ve embriyon aa bile olsa herşey düzgün ilerlese bile tutmuyor , harcadığın paralarla ve aldığın hormon ve çektiğin acıyla kalıveriyorsun, ben 2 embriyom daha olmasına rağmen normal deniyorum, tüp bebek olunca hemen tutar sanılıyor, ama öyle değil, transfer aşamasında bile vücudu bir nevi kandırmaya çalışıyor doktor ama vücut kabul etmiyor çok ayrıntısı var işin içine girince resmen girdap bırakamıyorsun da, çok iyi araştırmanı tavsiye ederim. Eğer bir sorun görünmüyorsa eşinde ve sende normal yolla olması ihtimalinden yüksek değil tüp bebek.. yani benim düşüncem tabi..

Ohhh dedim okurken, ohhhhhhh diye diye ferahladım. İyi geldi canım çok sağol kuzum. Dediklerine ekleyecek tek bir kelimem yok hepsi cuk diye oturuyor, tam da böyleyim, kurallar evet kurallar, rahatlamamız lazım, alkol konusunda bile aynı düşünüyormuşuz. Evet bir ayda iki kez adet olduğumuzu da hatırlıyorum, senin buralardan elini eteğini çektiğin zamanı da, iyi olacak evet rahatlamalıyımmm. Daağılııınnn Kara bulutlar Kış kış kış kış sağol canım iyiki varsnn

Yine bi oohh çektiğim msj, sağol kuzum içim ferahlıyor okudukça. kendi doktorum doğal yolla olabileceğini söylüyor. Üstelik geçmişte kendisi de tüp bebek yapıyormuş, tecrübeli yani. Bana bekle diyor. Sağolsun rahatlatıyor o da. Ben sanırım yaşımın ileri olması ve sürenin git gide uzamasından dolayı panik olmaya başladım ama sağlıklı bile olsak sperm ve yumurtanın birleşmesinin ne kadar zor olduğunu unutuyorum, unutuyoruz. Tüp bebekteki süreç de zor. Aynen sanki ilk denemede olacak gibi bir algı var ama o da bi süreç. Ve zor bi süreç. Tamam güçlüyüm güçlü. Ağlamadım bakın ağlamadım

Bu kurallar bizi mahvediyor boşvermişlik gerek bize işte. Ben olmuyor zaten boşvermişliği içindeydim işte tam olarak yani hiç bu kadar rahat bir birliktelik yaşamamış bile olabilirim öncesinde çünkü hep acaba tutacak mı fikri aklımda kalıyordu

İnan ki aynı süreci yaşadık. Gerçekten okuduklarımda kendimi görüyorum. Benim doktorumda hep böyle diyordu ben başka doktora gittim işte profesöre senden tek farkım rahim filmi çektirmedim. Prof çektirelim tarzı konuştu ben de korkuyorum dedim

Ozaman birlikte bekleyeceğiz test dönemini, ben hiç hamile kalmadım, bu ay tam pik gördüm inşallah tutar ikimizin de
Bende dusukten sonra duzenim cok bozulmustu kist vs olmustu hic pik gorememistim benimde tam pikti bu ay 30 temmuzda, 31 i siliklesti, insallah bu ay hamile kaliriz belirtin olursa haber ver

Ben regl oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…