2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Net negatif canlar.Belirtilere rağmen hiç hissedememistim.Yani tam olarak hamilelik belirtisi de hissedemedim.Tam beklediğim gibi.

genc-anne genc-anne kuzum benim test negatif.Regle 3 gün var.Tek ilişki ile tutmadı yani.Şimdi seni bekleyelim bakalım.Insallah senin tutmuştur.
Yaa 😥 sıkma canını kuzum inşallah önümüzdeki aya olacaktır inanıyorum ben. Ve sen hamile hissetmiyormuşsun ya hani, bende de o var sanki. Eşim ve ben iddiaya bile tutuşmuştuk. O hamilesin ben de değilimdir demiştim. Tamamen umutsuz değilim ama olursa hakikaten sürpriz olacaktır. Bat'a 8 gün kaldı heyecanla bekleyeyim bakalım.. Sen erken gebelik testi mi normal mi yaptın? Daha bat a 3 gün varmış ya hani

Hamile kadınlarda vücuttaki sıvı miktarı azalır ve idrardaki yoğunluk artar. Bu nedenlerden dolayı hamilelerin idrarında amonyak gibi bir yoğun koku olur. Yani yeterince su içilmemesinden ötürü dehidrasyon oluşur ve bu da idrar kokusuna neden olur.

Bide bu çıktı şimdi aşırı koku var idrarımda..

Canim rahim filmi çekindim, kanamam lekelenme şeklinde 2 gün sürdü. Ondan sonra ilişkiye başladık. 2 güne bir ilişki yaşıyoruz. Yumurtlamam daha olmadı.
Önümüzdeki adet döneminde şehir dışında olacağımız için, bir sonraki adet döneminde aşılama tedavisi yapılacak.
Yani 2 yumurtlama dönemi değerlendirmiş olacaz aşılama öncesi.

Nedense hiç hamile kalamayacakmisim gibi geliyor. Aşılamadan da hiç umudum yok. Aşılamanin tutma şansı %20 mis zaten. Sadece ileride keşke ugrassaydim dememek icin tedaviye başlayacağım.
Canım biliyorum hepimiz aynı durumu yaşıyoruz aynı süreçteyiz ama inanarak yola devam etmemiz lazım. Neden olmasın ki? Yere eki Rabbim ol desin. Buna inan. Sen çabala emek et sonucunu rabbime bırak. Olmayan neleri oldurdu olduruyor olduracak. Sen yürekten inan. Her şey gönlünce olsun

Tesekur ederim yorumunuz icin esimde sorun var ama doktor olmaz demedi denemeye dewam edin dedi umit iste
Eşiniz için herhangi bir takviye destek vs vermedi mi Allahtan ümit kesilmez denemeye devam edin gerekirse takviye vs kullanın eşiniz de keçiboynuzu özü içebilir arkadaşlar çok faydası olduğunu söylüyorlardı

Yok bebeğim bende ki stres bebek olcak mı olmucak mı değil şükür kimyasal da olsa oldu demek ki eşimde de bende de sorun yok bende ki şuan ki stres neden olmadım acaba sorun mu oldu bende korkusu evet kuzum dediğin gibi yapıcam bu akşama kadar son buralardayım 4 gün sizde özleyin beni 😂 geldiğimde eğer olmamışsam haber veririm doktor yolu gözükür olur bana da
Canım benim hep iyi ol. Buradaki bebek isteyen herkes iyi olsun inşallah hepimizin yüzü gülecek ben buna inanıyorum seni çok iyi anlıyorum ben de rahim filminde 49 gün olmamıştım. Ara kanamam olmuştu o adetten sayılmış oldu. Bazen böyle gecikmeler yaşayabiliyoruz korkum 13 aydır hiçbir şekilde gebe kalamamam. Sorun da yok diyorlar anlamadım. Bakalım zamanı var demek ki. Bekleyelim bakalım♥️

Evet su gibi akıntı bende yaşadım ve şuan hala devam ediyor çamaşırım hep ıslak ama ara ara adet sancısı vuruyor belime ve kasıklarıma kalçam ağrıyor böyle olunca da adet olucam diye düşüyorum ama göğüs uclarım çok acıyor sütyen bile takamıyorum normalde koyu uçları pembeleşti diğer gebeliklerimde böyleydi umutlanıyorum inşallah vardır 🥰
Hamile misin canım

Hamile kadınlarda vücuttaki sıvı miktarı azalır ve idrardaki yoğunluk artar. Bu nedenlerden dolayı hamilelerin idrarında amonyak gibi bir yoğun koku olur. Yani yeterince su içilmemesinden ötürü dehidrasyon oluşur ve bu da idrar kokusuna neden olur.

Canım sen nerdesin ? bizim burda (istanbul) cumartesi günleri eczane açık. Eğer bulunduğun yerde de açıksa gidip test alıp yap bence :)

Eşiniz için herhangi bir takviye destek vs vermedi mi Allahtan ümit kesilmez denemeye devam edin gerekirse takviye vs kullanın eşiniz de keçiboynuzu özü içebilir arkadaşlar çok faydası olduğunu söylüyorlardı
İlk basta kulladik sorun vardi ayni sonra ozel bir hasanede test veridgimizde cok sasirdik cunku degerler superdi 2 ay sonra yani bu ay tekrar test verdik berbat cikti neye inanacagimizi sasirdim bir cok destek tavkiye pnerdi birini kullan diye ama bilmiyorum mfk kullanmak istiyoruz ondan sonuc alanlar cok fazla galina oyle goruyorum bizde cok karatsiz kaldik arastirma pesindeyiz suan

Maşallah maşallah canım belirtiler bol. Bi test yapabilen keşke ama eczane kapalıymış. Canım bu ay olmazsa internetten sipariş ver istersen. Hem daha uyguna geliyor hem elinin altında olur.

Maşallah maşallah canım belirtiler bol. Bi test yapabilen keşke ama eczane kapalıymış. Canım bu ay olmazsa internetten sipariş ver istersen. Hem daha uyguna geliyor hem elinin altında olur.
Onuda eşim kabul etmiyor sürekli yapıp stres oluyorum diye 🙄

Evet su gibi akıntı bende yaşadım ve şuan hala devam ediyor çamaşırım hep ıslak ama ara ara adet sancısı vuruyor belime ve kasıklarıma kalçam ağrıyor böyle olunca da adet olucam diye düşüyorum ama göğüs uclarım çok acıyor sütyen bile takamıyorum normalde koyu uçları pembeleşti diğer gebeliklerimde böyleydi umutlanıyorum inşallah vardır 🥰
Belirtiler bi gidiyoooh bi geliiiyooh 😍 hadi inşallah kuzum. Testlere düşsün artık bu bebiş 🙏

Çerkezköy canım maalesef kapısına kadar gittim kapalı 😏 Yine pazartesi ye kaldı tabi regl olmazsam..
Hakkında hayırlısı olsun canım biliyorum çok heyecanlanmışsındır şimdi ama az kaldı :) kafanı dağıtacak birşeyler yapmaya çalış ya da çom sabırsızsan en yakın nöbetçi eczaneye gidersiniz :) inşallah gebesindir 🌸

Onuda eşim kabul etmiyor sürekli yapıp stres oluyorum diye 🙄
Ben yapınca daha rahat oluyorum. Diğer türlü adeti beklerken çok hevesleniyorum, adetim gelince de baya ağlıyorum. O da hep işyerinde geliyor meret. Milletin içinde ağlıyorum. Sebep de gösteremiyorum, çok kötü bi his. Onun için önceden yapmak beni rahatlatıyor. En azından negatife hazır olmaya çalışıyorum. Tabi sen hangisiyle daha rahatsan öyle yap canım.

X