2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya ben de dün Banu Çiftçi’nin döllenme süreci yazısını okurken parantez içinde tutunamayanlar yazmıştı espri yapmış sandım ahahah

Bence erken yaptın, benim bi önceki 13. günde çok silik çıkmıştı 2 gün daha bekle umutsuzluğa kapılma
İnşallah canım sağol Umut oldun sabahtan beri ağlamamaya çalışıyorum. Moralimi yükseltmeye çalışıyorum. Nutella yedim moralim düzelsin diye mecburen

Ben de gördüm bu grubu ama Eylül Ekim yapsalarmış keşke. Neyse bakalım inşallah bu ay çözeriz burda bu işi kuzum.

Benim bat yaklaştı ama hiçbir belirtim yok ya regl de bile belirti hissetmiyorum desem yanlış olmaz.kasikta ağrı sızı felan da yok ayy bu kafa karışıklığı çok zor kizlar
Benim de yok. Yumurtlamadan 6 gün sonra kasık batması, mide yanması özellikle, duygusallık vs direkt başlardı düğmeye basılmış gibi ama bu ay yumurtlama akıntısıyla ağrısı arasında gün farkı var kestiremiyorum acaba hangi gün yumurtladım diye. Akıntının bitme zamanını varsayıyorum ama emin değilim
Vücudum da diyor ki abla hadi 6 gün dolunca sinyal ver de gönlünü hoş edecek belirtilerden göndereyim
Ama bu ay yardımcı olamıycam

Günaydın canım. Bende ne bebek var ne adet var 6-7 aydır ne güzel düzenliydi adetlerim bu ay bozuldu

Sabah eşim anneme bırakmıştı beni baktım eczane yakın gidip alcam ya yeter.. yoksa da yok umutlu beklemiyim.

Kapıya kadar geldim eczanenin Ay kız unuttum ya bugün haftasonu of iyice kafa kalmadı

Başlık düzenleme yapabilir mi acaba? O gruba kayarsam diycem böyle olsa daha iyi olur sanki falan.

Bence de Eylül-ekim diye değiştirmesi gerekiyor.Ya da yine sen açsan o topigi de.Ben buraya alıştım.Sen iyi yönetiyorsun kuzum zaten bir oğlağın yönetememesinden bahsedilemez. Gormeden aramızda bir enerji ve sinerji oluştu.Seviyorum uleeeyynnn hepinizi de

Tutunamayanlar meselesini ben de okumuştum çok tatlı gelmişti hatta neyi tatlı geliyosa çok şey okuyup bilmek iyi mi kötü mü hala karar veremedim. Cahillik mutlulukmuş gibi geliyor bazen

Ben aşılama yaptırmıştım ama Malesef tutmadı kanda çıkmadı Ama regl de olmadım 1 gün gecikti şuan aşılama sonrası regl gecikmesi yaşanıyormuş o yüzdn bekliyorum olunca yazıyım

İnşallah canım sağol Umut oldun sabahtan beri ağlamamaya çalışıyorum. Moralimi yükseltmeye çalışıyorum. Nutella yedim moralim düzelsin diye mecburen
Ağlama lütfennn umudunu kesme hemen.Her an her şey olabilir.Ben vücudumu tanıyorum ve tecrübelerime dayanarak olumsuzum kendim için.Senin icin regl olana kadar umut edebiliriz

Ağlama lütfennn umudunu kesme hemen.Her an her şey olabilir.Ben vücudumu tanıyorum ve tecrübelerime dayanarak olumsuzum kendim için.Senin icin regl olana kadar umut edebiliriz
Umudum o kadar tükenmiş halde ki. Aklımda sürekli tüp bebeğe mi geçmeli vakit mi kaybediyorum düşüncesi var. Tüp bebeğe de hiç sıcak bakamıyorum. İşyerinden izin almak falan çok zor, işyerinde herkesin olayı duymasını istemiyorum. Umarım kuzum umut vardır hepimiz için

Ben aşılama yaptırmıştım ama Malesef tutmadı kanda çıkmadı Ama regl de olmadım 1 gün gecikti şuan aşılama sonrası regl gecikmesi yaşanıyormuş o yüzdn bekliyorum olunca yazıyım
Evet canım gecikiyor. Umutlandırıyor meret ama yine de geç döllenme de olabiliyor. Yumurta beklenenden sonra çatlamış olabilir. İlla iğne oldun diye tahmin edilen sürede çatlamayabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…