2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Valla canisi benim son iki ilacım kaldı duphaston bitirip bırakıp adeti beklicem eğer varsa bişi ki hiç umudum yok supriz olur yoksa da adetin üçüncü günü doktor çağırdı bakalım tedaviye bslanacak femara artı çatlatma iğnesi tekrardan yani şuan olması benim için bir şaşırtma olur o yüzden

Ay o bıçak saplanmasi üç gudnur banada oluyor bat 11 Ağustos altı gün var daha ama bilmiyorum tabiki

Sen artık yorgunda olsan eve dönünce eşine masaj filan yaparsın azcık gönlünü hoş edersin o halde

Bat 2 gün gectı ama ayın 25 inde şiddetli agrı yasadım o zaman catladı muhtemelen agrıdan sonraki 11. Günüm ne zaman test yapsam

Aaaa olabilir o zaman. Seviyorum senin teorilerini
Bi ara okumadık şey bırakmamıştım. Biz hamilelik olmadı diye düşünüyoruz ya mesela. Aslında döllenebiliyormuş ancak tutunamıyormuş. Bu yumoşlara da tutunamayanlar deniyomuş. O da rahmin hazır olması ve yumurta kalitesi ile alakalıymış. Yani aslında sen de yumoşunda sağlıklıysanız gebelik oluşmasına engel yok. ancak birinde skıntı varsa var.

Ben az önce oldum canimsat 5 agustos bat eylüle artik

Kızlar aşağıda Eylül topiği açılmış bilmeyen varsa isimlerinizi yazdırabilirsiniz. Gerçi neden Ağustos ayından başlatmış anlayamadım burası varken Bazılarınızda buradan oraya kaçmış gözümden kaçmadı.

Su an her sey olabilir gibi hissediyorum yumurtlamanin ustunden 6. gun bugun ama bi yandan regl olacak gibiyimde kasiklarimda da agri var usutmuste olabilirim valla artik anlam aramak cok yordu
Döllenen yumurta en erken 6. gün rahme ulaşıyormuş kuşum. Bazılarında 7. gün. Yani o güne kadar aslında hamile bile değiliz. Belirti diye düşündüğümüz şeyler aslında belirti değil. Yumurtlama sonrası ağrılar vs. İnşallah bebişin seninledir

Ben de bikaç kilo aldım ama folik asit kullanmaya başlamama bağlıyordum. Bi önceki gebelikte de folik asitle beraber biraz kilo almıştım. Çabuk acıkmaya başlamıştım çünkü. Tam uyumadan önce acıktığım için yiyorum falan Doğru tiroid de etkilidir belki.

Insallah kuzum biliyorum muhtemelen klimadan falan usutuyorum bakalim ben yumurtlamadan 10 gun sonra regl oluyorum hep, bu ay erken yumurtlama oldu carsamba regl gunum o yuzden o gunu bekliyorum

Bende isim yazdıranlardanım şimdiden sanki yine öyle olcak gibi çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…