2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hep bu masa başı hareketsizlik bizi bitiren
evet ya bana bunu herkes söylüyor cok hareketsiz kalıyorsun hep ondan olmuyor diye ama ne yapayım ayaktada calışılmıyor ki mecbur ama eve gidince hiç durmuyorum yatana kadar ev işi yemek of bazen bunalıyorum nerden evlendim diye

İnşallah gönlüne göre bulursun canimm calismadigin süreyi de kendin için değerlendir bence bakımlar gezmeler vs miiis
Aslında instagramdan takı satıyorum evde kendi kendime ama büyütemedim tabi instagramı büyütmek çook zor iş. Eş dost onun tanıdığı bunun tanıdığı işe yeni başlayana destek kafasıyla ilk başta sattım sonra kaldı takılar bana bakıyo ben onlara

ben sabahtan başlıyorum bu akşam ne yapsam diye tavuk pilav yaparım buyuk ihtimal bu ara şu airfyer kullanan varmı aranızda onu mu alsam diye düşünüyorum pratik oluyormuş yemeklerde
Canım sanki sadece karışık kızartma da iyi. Tavuk mavuk pek iyi olmuyor sanırım.

Aay karacadan bişey alınmaz kırılıyor bozuluyor hiç sevmiyorum paranla rezil oluyosun
sorma bende ordan karaca emsan güya marka tencere seti aldım şimdiden altları degişti renk kalmadı birininde kapagı düştü kırıldı tövbeliyım
Çok daha uygunları var bebişim karaca çıkarmıştı mesela arkadaşım onu aldı işlevi aynı. Bana düğün hediyesi almışlardı bi de o zamanda uygundu şimdi olsa ben de almam kendi paramla
karacanın dandik oluyor canım sana en iyisini almışlar

Sen yine ise gidiyorsun canım ben de o da yok o kadar tembellestim ki markete de gitmiyorum eve sipariş veriyorum ev işleri zor ama yapmak istemediğim zaman zorlamiyorum haftasonuna saklıyorum enerjiyi

Kız yok iyi düşün. Değerin yeni yeni yükseldiği için öyle diyor doktorun... Benim doktorum hiç kan verme, 4-5 gün gecikince gel keseye bakalım demişti. Doktordan doktora değişiyor süreç ama inşallah sıkıntısız yükselecek değerin. Endişelenme sevin lütfen.

Yaaa çok güzel ben de hep bu tarz sosyal medya işi yapmak istiyorum ama ayrı bir iş ve zor gerçekten, inşallah kocaman olur sayfan

Sen yine ise gidiyorsun canım ben de o da yok o kadar tembellestim ki markete de gitmiyorum eve sipariş veriyorum ev işleri zor ama yapmak istemediğim zaman zorlamiyorum haftasonuna saklıyorum enerjiyi
gidip gelirken bi yürüyüş yapıyorum doğru genel temizlik bende hafta sonuna saklıyorum canım hafta içi zor oluyor

Yaaa çok güzel ben de hep bu tarz sosyal medya işi yapmak istiyorum ama ayrı bir iş ve zor gerçekten, inşallah kocaman olur sayfan
İnşallah kuzum hiç ümidim yok ama böyle şeylere sağlam reklam ve influencer desteği gerek malesef ki. Yoksa çok güzel de fotoğraf çekiyorum bak heveslendim gösteriyim

Eklentiler

• FullSizeRender.jpeg
    109,5 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_1198.jpeg
    110,6 KB · Görüntüleme: 69
zamanla büyütürsün inşallah canım gayet güzel bir iş hem kendine ailene de zaman ayırabiliyorsun

Canım bence bu konuyu bir kaç doktorla gidip görüş. Benim bir fikrim yok maalesef en iyi doktorlar bilir. Ayrıca sıkıntı yapma, ben de ehr ay yumurtlayamıyorum. İnşallah alacaksın güzel haberi

bizimki her hafta sonu kızartma istiyor bende bu sıcakta kızartma ile ugraşamıyorum o yuzden pratik alayım dedim arada tavuk köfte de kızartırım içinde diye ama bilemedim iyice artmış fiyatlar
Anladım canım yazın da sebze çok kızartma iyi oluyor aslında. Fakir 'inkini önermem dışını yakıyor içi çiğ kalıyor, beş dakika da bir karıştırmanı istiyor ama en çok Philips Xiaomi Gold Master'ı duydum canım. Onlara da bir bak derim. Evet fiyatlar çok pahalı.

bakarım canım saol önerin için senin durumun nasıl hsg sonrası bi pozitiflik geliyor umuarım pozitifi görürsün ilk aydan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…