2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hayırlısı olsun canım inşallah sağlıklı gebeliktir bence 2 günde bir kan verme zaten sağlıksız bir gebelikse kanama başlar o zaman gidersin ama sağlıklıysa 1 hafta sonra tam anlamıyla hamişim dersin benim kimyasal oldu geçen ay tam 10 kere kan verdim ve inan çok yorucuydu adetime 2 gün kala öğrendim tam 16 gün boyunca kan verdim durdum sonrası düşük oldu maalesef içini ferah tut sağlıklı bi bebiş olucak

Test yaptım 2 gün önce beta 0.10 du hala gelen giden yok ay çok yorucu

Eklentiler

• IMG_2561.png
    607,8 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_2562.png
    612,6 KB · Görüntüleme: 37
Sağlıkla artsın inşallah yerinde olsam ctesi bir daha kan verirdim iki katına yakın çıkarsa birdaha vermezdim.
Adet 1 hafta geçince gel diyormuş doktorlar. Hafta içi de doktora muayene için gidebilirsin o seni yönlendirir

Hayırlı olsun canım. Ben bu işlerden çok anlamıyorum hiç pozitif görmediğim için ama kızlardan gördüğüm kadarıyla keseyi görene kadar artışı takip ediyolardı sanırım. Yine bilen birisi de cevaplar mutlaka

ay o da cok pahalı çok kullanmam o yüzden bu kızartma turunde yardımcı olur diye normal bişey alayım diyorum
Çok daha uygunları var bebişim karaca çıkarmıştı mesela arkadaşım onu aldı işlevi aynı. Bana düğün hediyesi almışlardı bi de o zamanda uygundu şimdi olsa ben de almam kendi paramla

Benim doktorum 2 defa baktirmisti betaya yükselişi normal olunca gerek yok artık haftaya gel keseyi görelim demişti. Kese için 1000i geçmesi gerekiyor canım. İki güne bir de %66 artması sağlıklı kabul ediliyor

Çok daha uygunları var bebişim karaca çıkarmıştı mesela arkadaşım onu aldı işlevi aynı. Bana düğün hediyesi almışlardı bi de o zamanda uygundu şimdi olsa ben de almam kendi paramla
Aay karacadan bişey alınmaz kırılıyor bozuluyor hiç sevmiyorum paranla rezil oluyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…