2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok iyi olur ben de takvimim programıni kullanıyorum. En azından test yapacaksam da son günlere doğru yapayım böyle erkenden başlamak çok yoruyor
ilk defa yapacaksan regl den başla ilk ay ful ölçüm yap canım vucut ateşini öğrenmiş olursun sonradan zaten yumurtlamadan sonra yapsanda anlarsın ateşinden

Ayyy aynen ya et ya da hamur işi. Yemek seçiyor bi de sulu yemek asla yemez ekstra çaba sarfediyoruz bunlar yüzünden
ben sabahtan başlıyorum bu akşam ne yapsam diye tavuk pilav yaparım buyuk ihtimal bu ara şu airfyer kullanan varmı aranızda onu mu alsam diye düşünüyorum pratik oluyormuş yemeklerde

Aynısını yazdım az önce canım hiçbi şey istemiyor dedim. Tamam söyleyelim dedi kıyamıyorum da ama bu fırsatı da tepmemek lazım dimi

ben sabahtan başlıyorum bu akşam ne yapsam diye tavuk pilav yaparım buyuk ihtimal bu ara şu airfyer kullanan varmı aranızda onu mu alsam diye düşünüyorum pratik oluyormuş yemeklerde
Ben kullanıyorum kuzum da öyle her gün elim gitmiyor ben daha çok kahvaltılık bi şeyler hazırlarken kullanıyorum pratik oluyor. Belki yemek konusunda bilmiyorumdur nasıl kullanıldığını

Aynısını yazdım az önce canım hiçbi şey istemiyor dedim. Tamam söyleyelim dedi kıyamıyorum da ama bu fırsatı da tepmemek lazım dimi
Tepme tepme canın istemiyorsa yapma boşver, hava çok sıcak zaten dün hadi hem tatlı hem yemek yapayim dedim mutfaktan çıktığımda savaştan çıkmış gibiydim sırılsıklam oldum terden

Tepme tepme canın istemiyorsa yapma boşver, hava çok sıcak zaten dün hadi hem tatlı hem yemek yapayim dedim mutfaktan çıktığımda savaştan çıkmış gibiydim sırılsıklam oldum terden
Çok zor çok keşke katya’mız olsa sen ne iş yapıyosun kuzum evden

Ben de kullanıyorum canım genelde köfte falan orada yapıyorum ya da patates. sebzeli köfte yaptım dün mesela ama airfryera sigmazdi mecbur fırında yaptım, ben biraz abartmışim ama malzemeyi 4-5 kişilik oldu yemek belki az malzeme yapsam airfryerda olurdu

Aaah keşke evde herşeyi kolaylaştıracak elektronik malzemeleri alıyorum ama işin tamamını yapacak biri lazım bilgisayar mühendisiyim canım ben :)
Hahahaha katılıyorum ayy ne güzel özellikle evden çalışma kısmına bayılıyorum keşke benim de evden çalışabileceğim bir işim olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…