2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah kuzum hiç ümidim yok ama 😂 böyle şeylere sağlam reklam ve influencer desteği gerek malesef ki. Yoksa çok güzel de fotoğraf çekiyorum bak heveslendim gösteriyim😍😂
Yaaa gerçekten harika gözüküyor 😍 trendyolda takı bakıyormuş gibi hissettim 😍 evet gerçekten reklam olmayınca zor oluyordur, inşallah işlerin açılır 🙏

Sağlıkla artsın inşallah 😍 yerinde olsam ctesi bir daha kan verirdim iki katına yakın çıkarsa birdaha vermezdim.
Adet 1 hafta geçince gel diyormuş doktorlar. Hafta içi de doktora muayene için gidebilirsin o seni yönlendirir 🥰
Amiinn canım inşallah Doktorumda cumartesi kan istedi sonra randevu için görüşürüz dedi

Kızlar beta hcg sonucum 21.63 çıktı doktor 2 gün sonra yine tekrarla dedi 2 gün önce de aynısını demişti bu 2 gün sonra tekrarlalar ne zamana kadar sürecek biliyor musunuz ne sevinebiliyorum muallakta kaldım A Afratafrac Alonya03 Alonya03 @IADK @melisaa93 O ozgeeeee1 Merve3553 Merve3553
@Gul220 edahandro edahandro
golden-snitch golden-snitch
Canim çok sevindim hayırlı olsun.Saglikla ilerler insallah.Öncelikle kimyasal veya düşük öykün var mı?Ben 2.bebegimde adete 5 kala silik çizgi ile öğrendim.3 gün kala kan verdim.E nabizdan baktım beta 83.5 cikti.Adet günü tekrar kaset test yaptım çizgi koyulasti.10 gün sabrettim keseyi görmeye gittim.Yani artışa bakmadim

bakarım canım saol önerin için senin durumun nasıl hsg sonrası bi pozitiflik geliyor umuarım pozitifi görürsün ilk aydan 🙏
Ya sen negatifi görünce ben de umutsuzlandım. Zaten hiç belirtim de yok. Tabi daha erken de bakalım bi umut bekliyorum canım. Cumartesi test yapmaya başlarım. Bat salı. Hayırlısı bakalım

Hayırlısı olsun canım inşallah sağlıklı gebeliktir bence 2 günde bir kan verme zaten sağlıksız bir gebelikse kanama başlar o zaman gidersin ama sağlıklıysa 1 hafta sonra tam anlamıyla hamişim dersin benim kimyasal oldu geçen ay tam 10 kere kan verdim ve inan çok yorucuydu adetime 2 gün kala öğrendim tam 16 gün boyunca kan verdim durdum sonrası düşük oldu maalesef içini ferah tut sağlıklı bi bebiş olucak 🧿🤍
Allah razı olsun amin inşallahh 🩷 çok geçmiş olsun cumartesi bir kez daha kan vermem gerekiyormuş artışı görebilmek için sonrasında doktorum randevuyu ayarlarız dedi

Ya sen negatifi görünce ben de umutsuzlandım. Zaten hiç belirtim de yok. Tabi daha erken de bakalım bi umut bekliyorum canım. Cumartesi test yapmaya başlarım. Bat salı. Hayırlısı bakalım
olumsuz düşünme canım belli olmaz o işler hsg sonrası şans artıyor seninki hemen tutar belki benimki belki sonra o yüzden olumlu düşün mesala bende bu ay cok olumluyum umarım ikimizde pozitifi görürüz 🙏

bir günü zaten temizlikle geciyor diğer günüde canımız isterse cıkıyoruz ama genelde hava sıcak evde dinleneyim modundayım 😊
Biz de genelde pazar gunleri çıkıyoruz da eve alışınca gerçekten çok evcimen oldum ya bu hareketsizligin de gebeliğe engel olduğunu yazmıştı geçen birisi 🥺

Aslında instagramdan takı satıyorum evde kendi kendime ama büyütemedim tabi instagramı büyütmek çook zor iş. Eş dost onun tanıdığı bunun tanıdığı işe yeni başlayana destek kafasıyla ilk başta sattım sonra kaldı takılar bana bakıyo ben onlara 😂
İnternet ünlülerine bedava yolla senin tanıtımını yapsınalr canım. Kadın girişimcilerden para almadan hesap tanıtımı yapan kişiler var öyle.

Ay bende çok evde durmaktan şikayetçiyim benim koca kıskanç tek başına bi yere göndermiyor evlenip başka şehire yerleşince haftada bir izini var oda dinlenmekle geçiriyor banada ayda 2 falan kalıyor 🙄🙄

Ay bende çok evde durmaktan şikayetçiyim benim koca kıskanç tek başına bi yere göndermiyor evlenip başka şehire yerleşince haftada bir izini var oda dinlenmekle geçiriyor banada ayda 2 falan kalıyor 🙄🙄
Kendi başına bir bireysin canım ne demek göndermiyor 😂 benimki de hiç hareket etmiyorum bı behane bulup çıkmıyorum diye kızıyor 😅 tüm eklemlerim ağrıyor otur otur

bende de o var ama yorgun oluyorum üşeniyorum spor a gün içinde istesemde spor yapma şansım yok
Bana da bu istek hep olmayacak zamanda geliyor 😅 mesela dedim ki sabah 6da kalksam hava çok sıcak olmadan minik bir yürüyüş yapsam dedim, bu sabah 6da kalktım kendi kendime wcye gittim, kafamdan da dedim ki ne hayaller kuruyorum ya kim yürüyecek şimdi yat uyu😂 eşim uyanikti konuşmadım bile uykum bölünmesin diye hemen yatağa kostum uyudum😂😂

X