2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım bebiş var gibi duruyor baya koyulaşmış. Gidip bir kaset test al onda da yap bence. ama var gibi

Kuzum benimkisini de yorumlama yapar mısın adetim gecikmeli 5 gün bugün geçen ay kimyasal gebelik geçirdim hala gelmedi ateşe göre ne demeliyiz ne zaman gelir yada sağol beneğim şimdiden

Maşallah canım çok sevindim çok sağlıkla gelsin bebeğin

O kadar derinden hissettim ki söylediklerine yazacak birşey bulamadım. Sanırım hepimiz ucundan kıyısından aynı süreçlerden geçiyoruz canım bunu burda birlikte tecrübe edip yalnız olmadığımızı görüyoruz, yalnız değillsin Kuşum

Var gibi görünüyor canim.Tabi yanlış yönlendirmek istemem.Belli bir süre iğne etkisi olduğunu da söylüyorlar.En doğrusunu kan testi söyler.Insallah hayirlisi ile bebeğin seninledir.
Daha önce klomen+ovitrelle kullandığımda 9. Günde negatife dönmüştü hiç pozitif olmamıştı bir daha

Var bence kuzum. Koş git kan ver

Hayırlı olsun var bence canım

Eşim de dün diyorki en saçma zamanlarda elinde bir sürü ovulasyon testi olur. İnofolic kullanıyorsun elinde test yok.
Şimdi gel de ara bul hangi gün test yapacağımı

Aynen bence bugünü boş geçip, yarın sabaha değerlendirin canım. Dün zaten değerlendirmiştin.

Yürüyüşle destekle kuzum oda yardımcı oluyormuş hadi inşallah sağlıkla kavuşsunlar bebişşş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…