2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yarin yapicam. Öyle zamani gelince cesaret edemiyo insan😂yumurtlama günü test yapmak çok kolay kız😂😂😂😂😂şimdi biliyon ya yanılamaz
Ya ben senin perilerden etkilendim galiba.😅Dun yaptım erken gebelik testi negatif çıktı.Hatta dis çektirmeye gidecektim.Buradaki kizlar erken olduğunu söylediler beni durdurdular.Cumartesiye kadar dişimi sıkacağım o gün test yapacagim😁

20 temmuzda çatlatma iğnesi oldum kızlar 12. Gün testte hayali çizgiyi görünce kan verdim beta hcg 4.63 çıktı doktoruma sordum 2 gün sonra tekrarla dedi 13. Gün gece kaset test yaptım negatif çıktı bu sabah kalktığımda ilk idrarla erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi çıktı bu eklediğim testlerin hepsi erken gebelik testi sizce gebelik var mıdır?
32380B50-3B77-4D55-8DEE-7BA336AA8F02.jpeg

Tam bu mesajı okurken bunalımlardan bunalıma koşmam peki 😭 regl olamadım onun bunalımı var üstüne bu sıcakta öğleden sonra şantiyeye gitmem gerekiyor ona daralıyorum. Toz toprak sıcak düşüncesi bile zorluyor beni yattım kalkasım yok
Yapmak istemediğim bişey olunca hep akşam olacak ve bitecek saat 9da ben şurada koltukta uzanmış keyif yapıyor olacağım diye düşünüyorum, çok az kaldı gideceksin hemen bitecek eve geleceksin :) belki orada hareketli oldugun için sökülür regl

20 temmuzda çatlatma iğnesi oldum kızlar 12. Gün testte hayali çizgiyi görünce kan verdim beta hcg 4.63 çıktı doktoruma sordum 2 gün sonra tekrarla dedi 13. Gün gece kaset test yaptım negatif çıktı bu sabah kalktığımda ilk idrarla erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi çıktı bu eklediğim testlerin hepsi erken gebelik testi sizce gebelik var mıdır?
Eki Görüntüle 3281374
Koyulaşma olmuş gibi geldi bana bence kan verin

Eki Görüntüle 3281374
Bence var canım yinede emin olmak için kan sonucunu bekleyelim ☺️

Eki Görüntüle 3281374
14.gun, önceki güne göre bi tık koyulasmis sanki. Kaset test var mı elinde? İğne etkisi 14.gune kadar kalmıyor genelde. İstersen kan ver hiç testle falan uğraşma

Yapmak istemediğim bişey olunca hep akşam olacak ve bitecek saat 9da ben şurada koltukta uzanmış keyif yapıyor olacağım diye düşünüyorum, çok az kaldı gideceksin hemen bitecek eve geleceksin :) belki orada hareketli oldugun için sökülür regl
Evet bende akşamı düşünüp motive olayım ☺️ Söylediğin iyi oldu canım tedbirli olayım sağol😘

14.gun, önceki güne göre bi tık koyulasmis sanki. Kaset test var mı elinde? İğne etkisi 14.gune kadar kalmıyor genelde. İstersen kan ver hiç testle falan uğraşma
Kaset testi 13. Gün gece yaptım negatifti bat 9 normal şartlarda ama pcos olduğundan belli de olmuyor

Eki Görüntüle 3281374
Var gibi görünüyor canim.Tabi yanlış yönlendirmek istemem.Belli bir süre iğne etkisi olduğunu da söylüyorlar.En doğrusunu kan testi söyler.Insallah hayirlisi ile bebeğin seninledir.

Kaset testi 13. Gün gece yaptım negatifti bat 9 normal şartlarda ama pcos olduğundan belli de olmuyor
Canım bazen test negatif olup sonra birden pozitife dönüyormus o şekilde okuduğum oldu. Çatlama gününü bildiğin için kendi adet günün değişebilir. Ben iğneden 16-17 gün sonra adet olurdum hep.

Ne güzel yazmışsın kuzum ya gözlerim dolu dolu okudum🥹 ben de iyice sulu göz oldum dünden beri hehe :) inşallah hepimizin vakti sırası gelecek 🙏🏻 tabi ki gelirsin görmeye teyzesiii burda ne güzel bağlar kuruyoruz görmeden tanımadan gönülden 🙏🏻
İnşallah bu sulanan gözler, güzel şeylere işarettir🙏
Bende burda kurulan bağı çok seviyorum. Gerçek dünyada ketum biriyimdir. Öyle herkesle herşeyi konuşup özelimi açamam. Ama burası o rahatlığı veriyor. Yargılanma derdi yok, "aaa ne ayıp öyle şeyler söylenir mi" diyen yok, söylediğim şeyleri sonradan başıma kakan yok😄 , herkes neyi biliyorsa anlatıyor. Sormaya çekindiğim ne varsa cevabını buluyorum.
Allah tüm kızlarımızdan razı olsun. Hepimizin gönlüne göre versin 🙏 doğru zamanda sağlıkla gelsin bebeklerimiz inşallah 🤲
Sevinç gözyaşlarımız olsun😊

İnşallah bu sulanan gözler, güzel şeylere işarettir🙏
Bende burda kurulan bağı çok seviyorum. Gerçek dünyada ketum biriyimdir. Öyle herkesle herşeyi konuşup özelimi açamam. Ama burası o rahatlığı veriyor. Yargılanma derdi yok, "aaa ne ayıp öyle şeyler söylenir mi" diyen yok, söylediğim şeyleri sonradan başıma kakan yok😄 , herkes neyi biliyorsa anlatıyor. Sormaya çekindiğim ne varsa cevabını buluyorum.
Allah tüm kızlarımızdan razı olsun. Hepimizin gönlüne göre versin 🙏 doğru zamanda sağlıkla gelsin bebeklerimiz inşallah 🤲
Sevinç gözyaşlarımız olsun😊
Ben de burada en açık halimle kendim olabilmeyi seviyorum 😍

X