2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Dil altı termometre hangjsi? Bi de bu hangi program?

Candida bağırsak veya ağızda çoğalan bir mantar değil mi yanlış mı bilmiyorum? Hatta diyet falan yapiyorlar bildiğim kadarıyla. Sana ne onerdiler @BethLegends
Evet o diyet şey için, doktorum demişti. Bu mantar türü şeker ve karbonhidratla besleniyor bunları kısıtla bir süre diye.

Haklısın, insan bilmediği sorulara ya cevap vermeyecek ya da kesin bir dille konuşmadan fikrini söyleyecek. Yoksa dediğin gibi belki verdiğin bilgiyle karşıdaki insan çok şey kaciracaktir. Ama ben buradaki herkesin birbirine bir şekilde yardımcı olmaya çalıştığıni görüyorum.

Hay maşallah yumurta büyümesin de napsin garibim aay inşallah geçmem de umutlanmicam artık umut olunca çok kötü hayal kırıklığı oluyor ben sadece inofolic, korktum hepsini aynı zamanda yapmaya çörekotu bali eşim kullanıyor

Hayrolsun ben de bugün test yapiyordum üç çizgiden ikiye düşüyordu ama ben kendi rüyalarıma inanmam nedense. Çok kez böyle gördüm
Biz ilk defa ciddi anlamda Ocak ayında değerlendirmistik o zaman da rüyamda görmüştüm test negatifti yaptım negatif Şubat ayındaki değerlendirmede pozitifti rüyamda hatta şu prodoctorun yeni çıkan testi var ya pahalı olan t1 t2 falan var ondan görmüştüm test yapıyorum negatif falan moralim bozuldu bomboş ruya gördüm diye sonra bı test yaptım pozitif geçen ay eşim ruyamda gördüm test yapıyordun negatif demişti, negatif pozitif ruyayi bekliyorum

Kızlar bir soru soracağım size acaba bebek olmuyor diye bir müddet düşünmeyip boşvermek mi lazım yoksa bu konunun üstünde durup çözmeye mi çalışmak lazım kararsız kalıyorum

Cevabı çok olan bir soru.Öncesinde sizin de bazı sorulara cevap vermeniz lazim.Birincisi kaç aydır ya da yıldır bebek deniyorsunuz?
Yaş faktörü önemli kaç yaşındasınız?
Doktora gittiniz mi problem yok denemeye devam mı dedi.Yoksa pkos vs bisey dedi mi?
Çok mu stres yapıp geriliyorsunuz?
Eğer problem yoksa sizde ve eşinizde stresin çok önemli bir etken olduğunu okumuştum.Asiri üstüne düşmemek gerektiğini rahat olmak gerektiğini takıntı haline getirmemek gerektiğini.
Insallah gönlünüzce olsun her şey.

Sen teste falan boşa para harcama bacım rüyaları bekle onlar seni yönlendiriyor

Ben de işte uyuyoruç resmen Hayır sen bunalımda olamazsın yasaklıyoruz sana

kız tek tek kullandım olmuyor bu seferde hepsini kullanayım dedim bide böyle deneyelim ne olmuş

Ne güzel yazmışsın kuzum ya gözlerim dolu dolu okudum ben de iyice sulu göz oldum dünden beri hehe :) inşallah hepimizin vakti sırası gelecek tabi ki gelirsin görmeye teyzesiii burda ne güzel bağlar kuruyoruz görmeden tanımadan gönülden

Şöyle bir silkelen. Bir kendine gel ve toparlan. Sonra da o şantiyeye gidip işlerini halledip evine dönüp ayaklarını uzat.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…