2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eşim de dün diyorki en saçma zamanlarda elinde bir sürü ovulasyon testi olur. İnofolic kullanıyorsun elinde test yok.
Şimdi gel de ara bul hangi gün test yapacağımı
Ben de test almicam dedim inofolic kullanıyorsun ne zaman ne olacağı belli değil niye test almıyorsun diyor olaya düz mantık baktıkları için haklı olabilirler

11-12. Günlerden sonra iğne etkisi geçiyor diye biliyorum canım. 14.günde çizgi çıktıysa pozitif olma ihtimali yüksek bence yarın kan ver. Doktorum hep 15.gün kan vermemi söylerdi bana.

Teşekkür ederim regli zamanıda takip eden olmuştu özelden sorarım olmadı abla

Ben de test almicam dedim inofolic kullanıyorsun ne zaman ne olacağı belli değil niye test almıyorsun diyor olaya düz mantık baktıkları için haklı olabilirler
Çok haklı valla adetin 7.gunu akıntı gördüm ben ne bileyim hangi gün büyüdü çatladı
12.gune kadar değerlendirip bıraktık valla sabrım yok artık

Aynen bence bugünü boş geçip, yarın sabaha değerlendirin canım. Dün zaten değerlendirmiştin.
Ben de öyle düşünüyorum kuzum. Ancak akşam silikleştiğini görürsem değerlendirme olabilir belki. Sağlı sollu ağrıyo yumurtlalıklarım çok enteresan. Ama bence bu pik akşam da sürcek diye hissediyorum. O yüzden bugünü boş geçeriz dediğin gibi akşam pik devam ederse. Yarını değerlendiririz.

Yürüyüşle destekle kuzum oda yardımcı oluyormuş hadi inşallah sağlıkla kavuşsunlar bebişşş olsun
Doğru diyorsun kaç zamandır yürüyüş yapmıyorum sıcaklardan. İzmir de gece bile nefes alınmıyo sıcak. Ama akşam çıkalım bir yürüyüşe.

Çok teşekkür ederim demekki önemli birşey iyi ki sormuşum

Bu arada laf aramızda sen zaten dün hamile kaldın

Aminnnnn Hepsine kelimesi kelimesine katılıyorum

Bu arada laf aramızda sen zaten dün hamile kaldın
ahahah demi demi İnşallah bakalım. Değerlendirme sonrası yattım kalça altında yastıkla yarım saat. Resmen spermin ilerlediğini hissettim ilerlere doğru. Şimdi çatlasa orada buluşacağı sperm var zaten. Sıkıntı yapmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…