2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eşim de dün diyorki en saçma zamanlarda elinde bir sürü ovulasyon testi olur. İnofolic kullanıyorsun elinde test yok.😬
Şimdi gel de ara bul hangi gün test yapacağımı😂
Ben de test almicam dedim inofolic kullanıyorsun ne zaman ne olacağı belli değil niye test almıyorsun diyor 😂 olaya düz mantık baktıkları için haklı olabilirler 😂😂

20 temmuzda çatlatma iğnesi oldum kızlar 12. Gün testte hayali çizgiyi görünce kan verdim beta hcg 4.63 çıktı doktoruma sordum 2 gün sonra tekrarla dedi 13. Gün gece kaset test yaptım negatif çıktı bu sabah kalktığımda ilk idrarla erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi çıktı bu eklediğim testlerin hepsi erken gebelik testi sizce gebelik var mıdır?
Eki Görüntüle 3281374
11-12. Günlerden sonra iğne etkisi geçiyor diye biliyorum canım. 14.günde çizgi çıktıysa pozitif olma ihtimali yüksek bence yarın kan ver. Doktorum hep 15.gün kan vermemi söylerdi bana.

Valla o konuda en deneyimli kişiler sanırımm @fnd_50 ve @melegim can

Onlar daha ayrıntılı ve doğru bilgi verirler ancak ateş ile yumurtlama gününü takip ediyorlar kuzum. Keskin bir düşüş ardından keskin bir yükseliş oluyormuş.
Teşekkür ederim 🤗 regli zamanıda takip eden olmuştu özelden sorarım olmadı abla 😇🙏

Ben de test almicam dedim inofolic kullanıyorsun ne zaman ne olacağı belli değil niye test almıyorsun diyor 😂 olaya düz mantık baktıkları için haklı olabilirler 😂😂
Çok haklı valla adetin 7.gunu akıntı gördüm ben ne bileyim hangi gün büyüdü çatladı😕
12.gune kadar değerlendirip bıraktık valla sabrım yok artık 😂

Aynen bence bugünü boş geçip, yarın sabaha değerlendirin canım. Dün zaten değerlendirmiştin.
Ben de öyle düşünüyorum kuzum. Ancak akşam silikleştiğini görürsem değerlendirme olabilir belki. Sağlı sollu ağrıyo yumurtlalıklarım çok enteresan. Ama bence bu pik akşam da sürcek diye hissediyorum. O yüzden bugünü boş geçeriz dediğin gibi akşam pik devam ederse. Yarını değerlendiririz.

Yürüyüşle destekle kuzum oda yardımcı oluyormuş hadi inşallah sağlıkla kavuşsunlar bebişşş olsun 🥰
Doğru diyorsun kaç zamandır yürüyüş yapmıyorum sıcaklardan. İzmir de gece bile nefes alınmıyo sıcak. Ama akşam çıkalım bir yürüyüşe.

Kuzum adetle beraber başlıyorız ateş ölçmeye. Sabah 6 ile 8 arası yataktan kalkmadan dil altından. Yumurtlama yaklaştıgı zaman ateş düşüşe geçer ve yumurta çatladıgı zaman keskin bi yükseliş olur. Eger hamilelik gerçekleştiyse 14 16 gün boyunca ateş yüksek seyreder eger adet gelecekse ateş tekrar keskin düşüş yapar. örnek ateş tablomu atip sana anlıcamsın
Çok teşekkür ederim demekki önemli birşey iyi ki sormuşum 🤗😇🙏

Ben de öyle düşünüyorum kuzum. Ancak akşam silikleştiğini görürsem değerlendirme olabilir belki. Sağlı sollu ağrıyo yumurtlalıklarım çok enteresan. Ama bence bu pik akşam da sürcek diye hissediyorum. O yüzden bugünü boş geçeriz dediğin gibi akşam pik devam ederse. Yarını değerlendiririz.
Bu arada laf aramızda sen zaten dün hamile kaldın 💃👏🏼💃👏🏼💃👏🏼🙏🤰

İnşallah bu sulanan gözler, güzel şeylere işarettir🙏
Bende burda kurulan bağı çok seviyorum. Gerçek dünyada ketum biriyimdir. Öyle herkesle herşeyi konuşup özelimi açamam. Ama burası o rahatlığı veriyor. Yargılanma derdi yok, "aaa ne ayıp öyle şeyler söylenir mi" diyen yok, söylediğim şeyleri sonradan başıma kakan yok😄 , herkes neyi biliyorsa anlatıyor. Sormaya çekindiğim ne varsa cevabını buluyorum.
Allah tüm kızlarımızdan razı olsun. Hepimizin gönlüne göre versin 🙏 doğru zamanda sağlıkla gelsin bebeklerimiz inşallah 🤲
Sevinç gözyaşlarımız olsun😊
Aminnnnn🙏🏻 Hepsine kelimesi kelimesine katılıyorum😍😍

Bu arada laf aramızda sen zaten dün hamile kaldın 💃👏🏼💃👏🏼💃👏🏼🙏🤰
ahahah demi demi 🥰🙏 İnşallah bakalım. Değerlendirme sonrası yattım kalça altında yastıkla yarım saat. Resmen spermin ilerlediğini hissettim ilerlere doğru. Şimdi çatlasa orada buluşacağı sperm var zaten. Sıkıntı yapmıyorum.

X