2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

20 temmuzda çatlatma iğnesi oldum kızlar 12. Gün testte hayali çizgiyi görünce kan verdim beta hcg 4.63 çıktı doktoruma sordum 2 gün sonra tekrarla dedi 13. Gün gece kaset test yaptım negatif çıktı bu sabah kalktığımda ilk idrarla erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi çıktı bu eklediğim testlerin hepsi erken gebelik testi sizce gebelik var mıdır?
Eki Görüntüle 3281374
Canım bebiş var gibi duruyor baya koyulaşmış. Gidip bir kaset test al onda da yap bence. ama var gibi 🥰

Kuzum adetle beraber başlıyorız ateş ölçmeye. Sabah 6 ile 8 arası yataktan kalkmadan dil altından. Yumurtlama yaklaştıgı zaman ateş düşüşe geçer ve yumurta çatladıgı zaman keskin bi yükseliş olur. Eger hamilelik gerçekleştiyse 14 16 gün boyunca ateş yüksek seyreder eger adet gelecekse ateş tekrar keskin düşüş yapar. örnek ateş tablomu atip sana anlıcamsın
IMG_2518.png

Kuzum benimkisini de yorumlama yapar mısın adetim gecikmeli 5 gün bugün geçen ay kimyasal gebelik geçirdim hala gelmedi ateşe göre ne demeliyiz ne zaman gelir yada sağol beneğim şimdiden 😘😘

Amin cok teşekkür ederim canım. ALLAH herkese sağlıklı bebiş versin. Adetim geçen ay geçikti 25 hqziranda olmam gerekiyorken 30haziranda oldm. Birde mantara yakalandm . Candida türünden mantar. Neyse bu temmuz ayındada aynı mantara yakalndım eşimle çok değerlendiremedk. Birde ben batn 9 11 günü usm gitdm ymurtalarm küçüktü dr dediki gelicek ay kı regilinde gelirisin yumurta büyütme falan yapcam dedi. K.b azeriyim çoğu şeyi yqnlış söyleyr bilirim. Temmuz 30 test yapıcam dedim unutfm yapamadm . Auğ 2 si yaptm 1 dakikadan az sürede çıjtı ikinci çizgu inanmadm ikinvi test yaptım çıktı yine hemeb. Bence tavsuye bu olurki kafana takmamakla alakalı . Ne kadar az düşünütsen o kadar çabyk olur. Ben bu ay hiç düşünmedm
Maşallah canım çok sevindim çok 🧿🍼🤰 sağlıkla gelsin bebeğin

Ne güzel yazmışsın kuzum ya gözlerim dolu dolu okudum🥹 ben de iyice sulu göz oldum dünden beri hehe :) inşallah hepimizin vakti sırası gelecek 🙏🏻 tabi ki gelirsin görmeye teyzesiii burda ne güzel bağlar kuruyoruz görmeden tanımadan gönülden 🙏🏻
O kadar derinden hissettim ki söylediklerine yazacak birşey bulamadım. Sanırım hepimiz ucundan kıyısından aynı süreçlerden geçiyoruz canım bunu burda birlikte tecrübe edip yalnız olmadığımızı görüyoruz, yalnız değillsin Kuşum 🙏♥️

Var gibi görünüyor canim.Tabi yanlış yönlendirmek istemem.Belli bir süre iğne etkisi olduğunu da söylüyorlar.En doğrusunu kan testi söyler.Insallah hayirlisi ile bebeğin seninledir.
Daha önce klomen+ovitrelle kullandığımda 9. Günde negatife dönmüştü hiç pozitif olmamıştı bir daha

20 temmuzda çatlatma iğnesi oldum kızlar 12. Gün testte hayali çizgiyi görünce kan verdim beta hcg 4.63 çıktı doktoruma sordum 2 gün sonra tekrarla dedi 13. Gün gece kaset test yaptım negatif çıktı bu sabah kalktığımda ilk idrarla erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi çıktı bu eklediğim testlerin hepsi erken gebelik testi sizce gebelik var mıdır?
Eki Görüntüle 3281374
Var bence kuzum. Koş git kan ver

Eki Görüntüle 3281374
Hayırlı olsun var bence canım 🧿🥰

Peki ben dayanamayıp ovulasyon testi almış mıyımdır. 😬 Hala pik. İnşallah çatlayacak. Dün o kadar havuç yedim. Bakalım akşam nasıl çıkçak. Akşam da pikse yarın sabah bakıcam yine.
Eki Görüntüle 3281421
Eşim de dün diyorki en saçma zamanlarda elinde bir sürü ovulasyon testi olur. İnofolic kullanıyorsun elinde test yok.😬
Şimdi gel de ara bul hangi gün test yapacağımı😂

Peki ben dayanamayıp ovulasyon testi almış mıyımdır. 😬 Hala pik. İnşallah çatlayacak. Dün o kadar havuç yedim. Bakalım akşam nasıl çıkçak. Akşam da pikse yarın sabah bakıcam yine.
Eki Görüntüle 3281421
Aynen bence bugünü boş geçip, yarın sabaha değerlendirin canım. Dün zaten değerlendirmiştin.

Eki Görüntüle 3281421
Yürüyüşle destekle kuzum oda yardımcı oluyormuş hadi inşallah sağlıkla kavuşsunlar bebişşş olsun 🥰

X