2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum adetle beraber başlıyorız ateş ölçmeye. Sabah 6 ile 8 arası yataktan kalkmadan dil altından. Yumurtlama yaklaştıgı zaman ateş düşüşe geçer ve yumurta çatladıgı zaman keskin bi yükseliş olur. Eger hamilelik gerçekleştiyse 14 16 gün boyunca ateş yüksek seyreder eger adet gelecekse ateş tekrar keskin düşüş yapar. örnek ateş tablomu atip sana anlıcamsın
Dil altı termometre hangjsi? Bi de bu hangi program?

Candida bağırsak veya ağızda çoğalan bir mantar değil mi yanlış mı bilmiyorum? Hatta diyet falan yapiyorlar bildiğim kadarıyla. Sana ne onerdiler @BethLegends
Evet o diyet şey için, doktorum demişti. Bu mantar türü şeker ve karbonhidratla besleniyor bunları kısıtla bir süre diye.

Doğru yazmışsın. Mesela ben çok soğuk bi kişiyim o yüzden bazen kızlar sorunların yazinca daha sert akıllar verebiliyorum ( yani birisiyle sorunu varsa senkn hayatin sana kimse karisamaz tarzinda) o yuzden bazi olaylarda susuyorum çünki melisaa93 melisaa93 gibi aramizda güzel düşünenler daha sakin insanlar var. Yakin dönemde bi arkadasimizin yazdigina ben daha neqatif akıl verirdim mesela ama melisa melek gibi yazdi resmen. Doktor gebelik gibi bazi sorulardayda her kedin vücudu farklı bilimsel bi net cevabi olmayan sorularda akil fikir vermekten kaçıyorum sahsen. Test öneririz, sürecimizi anlatarak fikir sahibi olmasina yardimci oluruz ama bazi seylerde doktor olmadigimizi bildigimiz içjn bisey yapamayiz. Ben soyıerim doktors gitme bi kaç ay bos ver dinlen. Gidersin doktor derki 2 ay once gelseydin mümkündü. O ahı alamam
Haklısın, insan bilmediği sorulara ya cevap vermeyecek ya da kesin bir dille konuşmadan fikrini söyleyecek. Yoksa dediğin gibi belki verdiğin bilgiyle karşıdaki insan çok şey kaciracaktir. Ama ben buradaki herkesin birbirine bir şekilde yardımcı olmaya çalıştığıni görüyorum.

gecme diger aya bu ay olur inş ben sabah ac karna bal çörek otu kahvaltıdan sonra omepaq10 ögle yemeginden sonra da impryl kullanıyorum arada bazen ada cayı içiyorum hepsi etki etti galiba 😂😂 ay erken yumurtlama olsun daha iyi olur
Hay maşallah 😂 yumurta büyümesin de napsin garibim 😂😂😂 aay inşallah geçmem de umutlanmicam artık umut olunca çok kötü hayal kırıklığı oluyor 😂 ben sadece inofolic, korktum hepsini aynı zamanda yapmaya çörekotu bali eşim kullanıyor 😁

Hayrolsun ben de bugün test yapiyordum üç çizgiden ikiye düşüyordu ama ben kendi rüyalarıma inanmam nedense. Çok kez böyle gördüm 😅
Biz ilk defa ciddi anlamda Ocak ayında değerlendirmistik o zaman da rüyamda görmüştüm test negatifti 😂 yaptım negatif 😁 Şubat ayındaki değerlendirmede pozitifti rüyamda hatta şu prodoctorun yeni çıkan testi var ya pahalı olan t1 t2 falan var ondan görmüştüm 😁 test yapıyorum negatif falan moralim bozuldu bomboş ruya gördüm diye sonra bı test yaptım pozitif 😁 geçen ay eşim ruyamda gördüm test yapıyordun negatif demişti, negatif 😁 pozitif ruyayi bekliyorum😂😂

Kızlar bir soru soracağım size acaba bebek olmuyor diye bir müddet düşünmeyip boşvermek mi lazım yoksa bu konunun üstünde durup çözmeye mi çalışmak lazım kararsız kalıyorum

Cevabı çok olan bir soru.Öncesinde sizin de bazı sorulara cevap vermeniz lazim.Birincisi kaç aydır ya da yıldır bebek deniyorsunuz?
Yaş faktörü önemli kaç yaşındasınız?
Doktora gittiniz mi problem yok denemeye devam mı dedi.Yoksa pkos vs bisey dedi mi?
Çok mu stres yapıp geriliyorsunuz?
Eğer problem yoksa sizde ve eşinizde stresin çok önemli bir etken olduğunu okumuştum.Asiri üstüne düşmemek gerektiğini rahat olmak gerektiğini takıntı haline getirmemek gerektiğini.
Insallah gönlünüzce olsun her şey.

Biz ilk defa ciddi anlamda Ocak ayında değerlendirmistik o zaman da rüyamda görmüştüm test negatifti 😂 yaptım negatif 😁 Şubat ayındaki değerlendirmede pozitifti rüyamda hatta şu prodoctorun yeni çıkan testi var ya pahalı olan t1 t2 falan var ondan görmüştüm 😁 test yapıyorum negatif falan moralim bozuldu bomboş ruya gördüm diye sonra bı test yaptım pozitif 😁 geçen ay eşim ruyamda gördüm test yapıyordun negatif demişti, negatif 😁 pozitif ruyayi bekliyorum😂😂
Sen teste falan boşa para harcama bacım rüyaları bekle onlar seni yönlendiriyor😂

Tam bu mesajı okurken bunalımlardan bunalıma koşmam peki 😭 regl olamadım onun bunalımı var üstüne bu sıcakta öğleden sonra şantiyeye gitmem gerekiyor ona daralıyorum. Toz toprak sıcak düşüncesi bile zorluyor beni yattım kalkasım yok
Ben de işte uyuyoruç resmen😂 Hayır sen bunalımda olamazsın yasaklıyoruz sana

Hay maşallah 😂 yumurta büyümesin de napsin garibim 😂😂😂 aay inşallah geçmem de umutlanmicam artık umut olunca çok kötü hayal kırıklığı oluyor 😂 ben sadece inofolic, korktum hepsini aynı zamanda yapmaya çörekotu bali eşim kullanıyor 😁
kız tek tek kullandım olmuyor bu seferde hepsini kullanayım dedim bide böyle deneyelim ne olmuş 😂

Okurken ne düşündüm biliyor musun Özgeciğim, eşinle aynı duyguda olman harika bir his. Aynı şeyi isteyip aynı amaç uğruna birlikte hareket ediyorsunuz. Bu çok kıymetli. Evet, belki istediğin gibi gitmiyor süreç ama sizi de birbirinize daha çok bağlıyor. Yaşadığınız an beni çok etkiledi. Konuşmadan aynı duyguları hissedip birbirinize herşeyi gözlerinizle anlatmışsınız. Ben inanıyorum inşallah en kısa zamanda kendi bebeğine ya da bebeklerine😍 alışveriş yapacaksın. Doğarsa bende bebek görmeye gelirim artık 😄
Ne güzel yazmışsın kuzum ya gözlerim dolu dolu okudum🥹 ben de iyice sulu göz oldum dünden beri hehe :) inşallah hepimizin vakti sırası gelecek 🙏🏻 tabi ki gelirsin görmeye teyzesiii burda ne güzel bağlar kuruyoruz görmeden tanımadan gönülden 🙏🏻

Tam bu mesajı okurken bunalımlardan bunalıma koşmam peki 😭 regl olamadım onun bunalımı var üstüne bu sıcakta öğleden sonra şantiyeye gitmem gerekiyor ona daralıyorum. Toz toprak sıcak düşüncesi bile zorluyor beni yattım kalkasım yok
Şöyle bir silkelen. Bir kendine gel ve toparlan. Sonra da o şantiyeye gidip işlerini halledip evine dönüp ayaklarını uzat.

X