2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

O kadar derinden hissettim ki söylediklerine yazacak birşey bulamadım. Sanırım hepimiz ucundan kıyısından aynı süreçlerden geçiyoruz canım bunu burda birlikte tecrübe edip yalnız olmadığımızı görüyoruz, yalnız değillsin Kuşum 🙏♥️
Ayyy sizleri çok seviyorum ya iyi ki varsınız 😍😍😍

gecme diger aya bu ay olur inş ben sabah ac karna bal çörek otu kahvaltıdan sonra omepaq10 ögle yemeginden sonra da impryl kullanıyorum arada bazen ada cayı içiyorum hepsi etki etti galiba 😂😂 ay erken yumurtlama olsun daha iyi olur
Sen tüm tuşlara aynı anda basmışsın😄
Ne yapılması gerekiyorsa yapmışsın, yürüyen takviye gıda gibi olmuşsun😍. Bu emek boşa gitmez canım. Yakın zamanda güzel haber alırısn inşallah 🤲

Peki ben dayanamayıp ovulasyon testi almış mıyımdır. 😬 Hala pik. İnşallah çatlayacak. Dün o kadar havuç yedim. Bakalım akşam nasıl çıkçak. Akşam da pikse yarın sabah bakıcam yine.
Eki Görüntüle 3281421
İkinci pik günün dimi kuzum? Akşam çatlar gibi gibi geliyor bana

Haber ver canım bizede☺️
Normalde regl olucağımda nerdeyse 2 hafta önceden göğüs ağrım başlar bu sefer hiç yok ama yorumda okuduklarımda gebelerde göğüs ucu ağrıyormuş deli gibi elliyorum yok ucunda da ağrı deli gibi bel ağrım aralarda baş dönmem mide ekşimesi oluyor bir de muallakta kaldım

Peki ben dayanamayıp ovulasyon testi almış mıyımdır. 😬 Hala pik. İnşallah çatlayacak. Dün o kadar havuç yedim. Bakalım akşam nasıl çıkçak. Akşam da pikse yarın sabah bakıcam yine.
Eki Görüntüle 3281421
Canım benim doktorum avokado süt muz önermişti sağlıklı yumurta büyümesi için

Normalde regl olucağımda nerdeyse 2 hafta önceden göğüs ağrım başlar bu sefer hiç yok ama yorumda okuduklarımda gebelerde göğüs ucu ağrıyormuş deli gibi elliyorum yok ucunda da ağrı deli gibi bel ağrım aralarda baş dönmem mide ekşimesi oluyor bir de muallakta kaldım
Canım inşallah pozitiftir. Belirti bulacağım diye strese girme hiç. Daha çok erken belirtiler için ve herkesin süreci aynı değil. Hiç belirtin olmayadabilir. Sen kan ver inşallah pozitif çıkacak sonucun. Sağlıkla büyüsün🤲

Eklentiler

• IMG_7599.jpeg
    IMG_7599.jpeg
    139,5 KB · Görüntüleme: 22
11-12. Günlerden sonra iğne etkisi geçiyor diye biliyorum canım. 14.günde çizgi çıktıysa pozitif olma ihtimali yüksek bence yarın kan ver. Doktorum hep 15.gün kan vermemi söylerdi bana.
Benim doktorum 12. Günde kan verdiğim için 2 gün sonra artışı öğrenmek için 14 de git dedi bakalım canım ya

Canım inşallah pozitiftir. Belirti bulacağım diye strese girme hiç. Daha çok erken belirtiler için ve herkesin süreci aynı değil. Hiç belirtin olmayadabilir. Sen kan ver inşallah pozitif çıkacak sonucun. Sağlıkla büyüsün🤲
Kesinlikle öyle geçen sefer 5. Gün başladım test yapmaya tamamen mental olarak çökertmişti beni bu sefer 12 . Güne kadar sabredebildim

X